+37069800058

Nauja R.Štaro paskaita “Kodėl mes storėjame? Kaip lengvai ir paprastai sulieknėti?”

Nauja R.Štaro paskaita “Kodėl mes storėjame? Kaip lengvai ir paprastai sulieknėti?”

Nauja R.Štaro paskaita “Kodėl mes storėjame? Kaip lengvai ir paprastai sulieknėti?”

Paskaita vyks:  2018 m. rugsėjo  25 d. (antradienį) nuo 18.00 iki 20.30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Šia tema jau tiek parašyta ir dar rašoma, kad gali pasirodyti, jog nieko naujo ir įdomaus apie tai, kaip veiksmingai pagelbėti storuliams, jau nebeįmanoma sužinoti. Tačiau taip tik atrodo. Kadangi pasaulyje yra vietų, kur viršsvorio problema neegzistuoja. Ir visiškai ne todėl, kad žmonės ten labai sunkiai fiziškai dirba, daug sportuoja, ar laikosi efektyvių dietų.

Paskaitoje sužinosite:

1) Kokia tikroji fiziologinė viršsvorio atsiradimo priežastis.

2) Kodėl po badavimų ar naujų ir “labai efektyvių” dietų taip greitai sugrįžta didelių pastangų dėka “ištirpę” kilogramai.

3) Kaip lengvai, paprastai ir greitai, o svarbiausia, be žalos sveikatai, sulieknėti.

4) Ką daryti ir ko nedaryti, kad viršsvoris, o drauge ir daugelis ligų, niekuomet jūsų nebevargintų.

DĖMESIO! Ši paskaita – įžanginė. Joje bus išdėstyta koncepcija ir paaiškinta, kaip pasiruošti viršsvorio metimui. Tas pasiruošimas yra labai svarbus, kad viskas vyktų su 3 punkte pažadėtu lengvumu ir greitumu. Maždaug po mėnesio – pusantro surengsime antrą paskaitą, kurioje lektorius duos jau išsamią praktinę viršsvorio metimo metodiką.

 

Remigijus Staras

Paskaitą skaitys lektorius, praktikas REMIGIJUS ŠTARAS

Remigijus Štaras apie save: „Mano išsilavinimas neturi nieko bendro su mano dabartine veikla, kurią dar palyginti nesenai buvo galima vadinti hobiu. Esu savamokslis praktikas, todėl jokių “antpečių” (titulų) neturiu. O impulsą domėtis sveikatos problemomis maždaug prieš 26 metus davė mano paties ir dukros tuometinė sveikatos būklė. Kaip ir dauguma į mane panašių entuziastų, pradėjau studijuoti  P.Brego, H.Šeltono, G.Malachovo ir kitų, tuo metu mano suvokimo lygį atitikusių, natūropatų darbus, kai ką išbandydamas praktiškai. Vėliau susipažinau su kai kuriais H.Clark, N.Semionovos, O.Jelisejevos ir T.Sviščiovos darbais parazitologijos srityje. O dar vėliau likimas “pametėjo” žinių apie vandenį ir suvedė su labai įdomiais žmonėmis. Šios visos žinios ir pažintys labai pakeitė mano gyvenimą. Pats praktikuoju visa tai, apie ką pasakoju žmonėms.“

Paskaitos kaina – 12 eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.