+37069800058

Paskaita „MOTERS GALIA, JOS GROŽIO IR ENERGIJOS ŠALTINIAI“ su Kristina Gineike (Keshava Priya d.d.)

Paskaita „MOTERS GALIA, JOS GROŽIO IR ENERGIJOS ŠALTINIAI“ su Kristina Gineike (Keshava Priya d.d.)

Paskaita „MOTERS GALIA, JOS GROŽIO IR ENERGIJOS ŠALTINIAI“ su Kristina Gineike (Keshava Priya d.d.)

Paskaita (rusų kalba) vyks 2018 m. birželio 12 d. (antradienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Maloniai kviečiame į Kristinos Gineikės (Dvasinis vardas Keshava Priya d.d.) paskaitą „MOTERS GALIA, JOS GROŽIO IR ENERGIJOS ŠALTINIAI“ . Dėmesio! Paskaita vyks rusų kalba.

Jeigu mes norime būti laimingos būnant moters kūne, išsaugoti šeimą, rodyti gerą pavyzdį vaikams, tai reikia atitinkamai ir elgtis: galvoti, kalbėti, rengtis, valgyti ir t.t. kaip moteriai.

Vyrus traukia energija. Ta energija, kuria moteris pripildo aplink save, tai ramybė, pasitikėjimas, laimė, aiškus protas, aiškių tikslų turėjimas ir psichinė apsauga. Įgyjant ramybę, pajaučiant Dievą širdyje mes gauname jaunystę, sveikatą, gerus santykius, aukštesniųjų jėgų apsaugą. Išmokti suprasti ir priimti subtilius veikimo dėsnius galima iš tų, kam jau tai yra pavykę įgyvendinti gyvenime, tai yra jų asmeniniu pavyzdžiu.

Nemažai moterų, kurios ateina į konsultaciją, pagal energetiką būna vyrai moters kūnuose. Dauguma iš mūsų net nesupranta, kokiame kūne yra. Kokie gamtos dėsniai ir kaip mus įtakoja. Dėka mūsų neišmanymo, dažnai darome neteisingus sprendimus ir dėl to pastoviai kankinamės. Tokios moterys tampa už viską atsakingos. Jos pradeda gyventi darbe, būna pastoviai pavargusios. Tada pritraukia silpnus vyrus arba jie tokiais tampa, nes juos įtakoja neteisinga moteriška energija. Subyra šeimos.

Paskaitos metu apsvarstysim konkrečius atvejus kodėl moteris negali pasijungti moteriškai energetikai, naikinsime priežastis iš praeitų gyvenimų, kad galėtume giliau įsisąmoninti trijų gamtos gunų poveikį mūsų gyvenime. Keičiant sąmonę, keičiasi ir mūsų karma. Aukščiausi Dievo įstatymai – tai ne karma. Tai mūsų sąmoningas pasirinkimas konkrečioje gyvenimiškoje situacijoje, kuri pasireiškia mūsų turimomis žiniomis.

Susitikimo metu vyks energetinis valymasis bei subtiliųjų kūnų papildymas dvasine energija.

Kristina GineikePaskaitą skaitys Kristina Gineikė (Dvasinis vardas Keshava Priya d.d.) – regresinės meditacijos meistrė, bhakti jogė, vedinės kultūros atstovė. Kristinos savitas regresinės meditacijos metodas, jos atrastas daugiau kaip prieš 14 metų ir ištobulintas, padeda žmogui keisti jo suvokimą. O pakeitus sąmonę, pasikeičia ir gyvenimas! Jūs tikriausiai šią lektorę geriau prisiminsite kaip Kristiną Lapiną iš Latvijos. Lektorė dabar yra ištekėjusi už lietuvio ir šiuo metu gyvena Lietuvoje.

Daugiau informacijos apie lektorę: http://www.vedukeliu.lt/lektoriai/13/568
Interviu rusų kalba: http://shruti.lv/interview/regressionnaja-meditacija/

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.