+37069800058

R.Lapinskaitės paskaita ir knygos pristatymas „MEILĖ SAU, ARBA KUO ATRAKINAMOS MOTERS SAVIVERTĖS DURYS“

R.Lapinskaitės paskaita ir knygos pristatymas „MEILĖ SAU, ARBA KUO ATRAKINAMOS MOTERS SAVIVERTĖS DURYS“

R.Lapinskaitės paskaita ir knygos pristatymas „MEILĖ SAU, ARBA KUO ATRAKINAMOS MOTERS SAVIVERTĖS DURYS“

Paskaita vyks 2018 m. birželio 18 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į saviugdos trenerės Ramintos Lapinskaitės paskaitą apie savęs priėmimo kupiną kasdienio santykio su savimi puoselėjimą „MEILĖ SAU, ARBA KUO ATRAKINAMOS MOTERS SAVIVERTĖS DURYS“ .

Renginyje lektorė taip pat pristatys savo neseniai išleistą ir didelio moterų dėmesio sulaukusią to paties pavadinimo knygą.

„Kai kurie gyvenimo meno mokytojai teigia, kad meilė sau yra tikrasis raktas į laimę, kad meilė sau yra ir žmogaus pagrindinis kelias, ir to kelio tikslas, kad meilė sau yra vienintelis vidinės stiprybės šaltinis. Mano asmeninė ir profesinė patirtis liudija, kad meilė sau yra galingiausias moteriškos psichikos resursas,  būtinas norint save iš tiesų pažinti, iki galo įsisąmoninti, susitaikyti su savimi ir oriai atskleisti save kiekvieną mums duotą gyvenimo dieną.“ –  patirtimi dalijasi Raminta.

Saviugdos kelyje kiekvienai moteriai svarbu suvokti,  kad šio kelio tikslas nėra tapti tuo, kuo įsigeidžiame tapti –  saviugdos tikslas yra atrasti meilės sau galią ir likti jai ištikimoms. Kaip tą padaryti praktiškai? Ateikite, sužinokite, patirkite.  Taip pat aptarsime didžiausias moterų saviugdos klaidas ir pagrindinius principus, garantuojančius saviugdos sėkmę.

Ar iš kažkur giliai jus vis pasiveja nuojauta, kad gyvenime galėtų būti daugiau laisvės, paprastumo, atsipalaidavimo? Galbūt ieškote tikrumo, nuoširdumo, buvimo tiesiog savimi, bet vis neaptinkate, arba tai vyksta per trumpai ir per retai? Gal jus aplanko jausmas, kad jūsų pačios gyvenimas jus varžo ir norisi iš esmės  pakreipti jį kita vaga? Jei pritariamai linksite galva, vadinasi ši paskaita skirta jums.

Paskaitą skaitys Raminta Lapinskaitė – moteris, rašytoja ir saviugdos trenerė, be paliovos užduodanti gyvenimui egzistencinius klausimus, uoliai ieškanti atsakymų į juos savyje ir moterų, kurioms dirba nuo 2014 metų patirtyje. Ilgus metus ją vedė aistringas smalsumas, ir nors nekart girdėjo sakant, kad daug žinosi, neva, greit pasensi, viduje degė troškimas išsiaiškinti, kur yra paslėptos mūsų moteriškos pilnatvės ir geros savijautos šaknys. Teko giliai kastis, tačiau jai pavyko jas pasiekti, dabar dalina šiais svarbiais atradimais su visomis užsipildymo ir pasitenkinimo siekiančiomis moterimis. Daugiau apie ją ir jos vedamus seminarus, mokymus, stovyklas skaitykite www.ramintalapinskaite.lt ir www.samoningisantykiai.lt

Renginio kaina – 12 Eur.  Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.