+37069800058

Bioenergetiko Arūno Žabaliūno paskaita „Pažintis su nematomu, bet jaučiamu pasauliu“

Bioenergetiko Arūno Žabaliūno paskaita „Pažintis su nematomu, bet jaučiamu pasauliu“

Bioenergetiko Arūno Žabaliūno paskaita „Pažintis su nematomu, bet jaučiamu pasauliu“

Paskaita vyks 2018 m. gegužės 22 d. (antradienį) nuo 18.00 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į naują bioenergetiko Arūno Žabaliūno paskaitą „Pažintis su nematomu, bet jaučiamu pasauliu“

 

Paskaitos metu: bus nagrinėjamos priežastys, kurios verčia žmones kreiptis pagalbos pas bioenergetiką. Dažniausiai kreipiasi žmonės pasimetę, paklydę gyvenime ir norintys atrasti save. Pas juos gali būt depresija, suicidinės mintys, gali kūnas negaluoti, o gydytojai nerasti priežasties ko negaluoja. Gali labai nesisekti gyvenime, dirbti nemėgstamą darbą, arba išvis jo nerasti. Gali būti vienišius/a arba vienišas/a šeimoje, nesugebėti susirasti gyvenimo partnerio arba juos renkasi visokie pašlemėkai. O priežastys būna įvairios. Tai gali  būti pažeistos protėvių linijos, buvusių seksualinių santykių energetinės pasekmės, juodoji magija, geopatogeninės vietos, užterštos energetikos namai, negimę vaikeliai, baimės ir fobijos. Ir apie visai tai kalbėsime bei visa tai tyrinėsime.

Paskaitos metu pakviesime pora savanorių, kuriuos nemokamai ištestuosime ir sutvarkysime jų energetiką. Eigoje kils klausimai ir į juos bus atsakyta.

Arunas ZabaliunasPaskaitą skaitys ir konsultuos – lektorius, bioenergetikas Arūnas Žabaliūnas 

Lektoriaus asmeninis tinklapis: www.bedepresijos.lt

Apie lektorių spaudoje: http://kauno.diena.lt/naujienos/sveikata/psichologija/prastai-jauciates-gali-buti-kad-jus-nuziurejo-vampyrai-717965#/galerija/image2

 

Paskaitos kaina – 12 eurų. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.