+37069800058

Transformacijos ŽAIDIMO vakaras su Jelena Markune

Transformacijos ŽAIDIMO vakaras su Jelena Markune

Transformacijos ŽAIDIMO vakaras su Jelena Markune

Renginys vyks 2018 m. gegužės 21 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 21 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Mokymasis per patirtį – Vakaras su Transformacijos žaidimu. 

 

Transformacijos žaidimas (The Transformation Game®) sukurtas daugiau nei prieš 40 metu Škotijoje, Findhorne.

„Žaidimas Jums siūlo žaismingą, tačiau turtingą supratingumo būdą, dailiai pakeisiantį tai, kaip Jūs žaidžiate savo gyvenimą. Į tai galima žiūrėti kaip į sumažintą mūsų sielos kelionę gyvenimo keliu, suteikiančią suvokimo žmonėms, kurie tokiu būdu gali apžiūrėti savo sukurtus patyrimus ir įvertinti savo požiūrį į gyvenimą ir jo struktūrą. Stiprybės tampa aiškesnės, pabrėžiami mūsų apribojimai, aklavietės, suteikiamas šviežias požiūris į esamus iššūkius“, – pasakoja Mary Inglis, viena iš žaidimo įkūrėjų, straipsnyje apie Transformacijos žaidimą.

Transformacijos žaidimas – tai yra kaip kelionė po mūsų vidinį pasaulį, kur į bet kurį klausimą galima pažiūrėti iš skirtingų kampų, pamatyti, kur tam tikru momentu slypi mūsų stiprybės ar silpnybės bei padirbėti su skirtingomis savo asmenybės dalimis – siela (dvasinis lygmuo), kūnu (fizinis lygmuo), širdimi (emocinis lygmuo), protu (mentalinis lygmuo).

Rezultatas – žaidimas suteikia galimybę padidinti savo gyvenimo sąmoningumo laipsnį, rasti atsakymus į Jus dominančius klausimus skirtingose gyvenimo situacijose, gyvenimo kryžkelėse, sudėtingais momentais, įnešti į kasdieninį gyvenimą išminties ir ramybės, gyventi pilnai ir džiaugsmingai, atverti naujas galimybes.

Šio vakaro metu Jūs turėsite galimybę sužaisti trumpąją žaidimo versiją (Intuitive Solutions) bei:

  • Išsigryninti sau aktualų klausimą bei norą, kuris rūpi daugiausia šiuo momentu.
  • Suprasti priežastis, trukdančias tam klausimui ar norui išsipildyti.
  • Surasti veiksmų kryptį ar išspręsti aktualu klausimą.
  • Arčiau susipažinti su Transformacijos žaidimu ir per žaidimo prizmę sužinoti kažką naujo apie save.

Transformacijos žaidimą (The Transformation Game®) sukūrė Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje. Transformacijos Žaidimas yra registruotas prekės ženklas 1986-2018 Joy Drake ir Kathy Tyler, InnerLinks Inc. Visos teisės saugomos.

Jelena MarkuneApie lektorę: Jelena Markūne – sertifikuota Transformacijos žaidimo fasilitatorė. Lektorė apie save: „Mano gyvenime Transformacijos žaidimo procesas jau atnešė daug stebuklų, o dabar, dirbdama su kitais, matau, kaip tokie stebuklai vyksta ir kitų žmonių gyvenimuose. Man Transformacijos žaidimas – tai gražiausias ir stipriausias instrumentas darbui su savimi ir su savo resursais, kur žaidimo metu galima išmokti mylėti save ir kitus, judėti į prieki laisvai, lydint džiaugsmui, išdrįsti daryti naujus dalykus, apie kuriuos svajojame, tai procesas, kuris kaskart išlaisvina, suteikia ramybės bei džiaugsmo.“

Atsiliepimai apie žaidimus su Jelena:

Rasita: “Žaidimo metu atradau save iš naujo ir gavau atsakymus į klausimus, kurie man seniai kirbėjo viduje. Esu patenkinta savo sprendimu sudalyvauti žaidime, nes tai pakeitė mano požiūrį į ateitį. Aš dabar gerai žinau, ko noriu ir kaip tai pasiekti. LABAI AČIŪ, nes kito žodžio nerandu, kaip apibūdinti jausmą viduje…”

Alvydas: “Man labai patiko šis žaidimas, įžanga ir visas veiksmas praėjo labai turiningai. Jelena sugebėjo paaiškinti visus dalykus, o meditacijas vedė labai profesionaliai. Ačiū už žaidimą.”

Rasa: “Nuostabi galimybė praleisti laiką kitaip – įdomiai ir prasmingai! Žaidimas su Jelena – subtilu, jautru, įdomu, prasminga. Po žaidimo su Jelena atsakiau į sau svarbius klausimus, žaidimo metu įvykę atradimai buvo „užtaisas“ įžvalgų visam mėnesiui”

 

Renginio kaina – 20 EUR. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.