+37069800058

Praktinis seminaras “Zodiakas – iš ko jis sudarytas ir kodėl tai iš tikrųjų veikia?” su Diana Tumaite

Praktinis seminaras “Zodiakas – iš ko jis sudarytas ir kodėl tai iš tikrųjų veikia?” su Diana Tumaite

Praktinis seminaras “Zodiakas – iš ko jis sudarytas ir kodėl tai iš tikrųjų veikia?” su Diana Tumaite

Seminaras vyks 2018 m. gegužės 8 d. (antradienį) nuo 18:00 iki 21:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame Jus į praktinį seminarą “Zodiakas – iš ko jis sudarytas ir kodėl tai iš tikrųjų veikia?” su astrologe Diana Tumaite

Kartais rimtai, o kartais žaidimo dėlei spaudoje skaitome apie Zodiako ženklus. Surandame savo… Ir liekame patenkinti arba nusiviliame tuo, ką perskaitome. Visada skaitant tokius aprašymus kyla klausimas, ar tikrai visi milijardai žmonių gali būti padalinti į 12 Zodiako ženklų ir to pakaktų aprašyti visų žmonių gyvenimus?

Zodiako ženklai yra tik vienas iš elementų, sudarančių žmogaus horoskopą ir sakydami, kad esame Avinas ar Mergelė, mes nusakome tai, kur mūsų gimimo momentu buvo Saulė.

O kur buvo dar 9 planetos ir kiti horoskopo elementai? Koks iš tikrųjų yra mūsų Zodiako ženklas ir kaip jis sudaromas?

Seminare “Zodiakas – iš ko jis sudarytas ir kodėl tai iš tikrųjų veikia?” nagrinėsime šiuos klausimus:

  • Ką žmogus gauna gimimo metu?
  • Kuo horoskopas skiriasi nuo Zodiako ženklo?
  • Kaip suprasti Zodiako ženklus ir kitus horoskopo elementus?
  • Kodėl gyvenimui bėgant keičiasi mūsų vidinė motyvacija?
  • Kuria kryptimi nukreiptas mūsų gyvenimo augimo vektorius?

Seminaro metu dalyviai:

– supras, kaip horoskopas yra sudaromas ir kokius atsakymus horoskopo pagalba galima atsakyti.

– norintys galės apskaičiuoti savo Zodiako ženklą pagal visas horoskopo planetas – išeiti iš seminaro turėdami savo planetų išdėstymą užrašuose.

Horoskopas, kaip žemėlapis – padeda žmogui suprasti, koks yra jo kelias ir kuria linkme judėti. Kam to reikia? Tai taupo laiką ir emocijas, suprantant tam tikrų situacijų atsiradimo priežastis bei padeda priimti sprendimus, pasirenkant, kokį gyvenimo stilių norime ir galime kurti.

DĖMESIO! Norėdami seminaro metu giliau suprasti savo horoskopą, dalyviai registracijos metu gali atsiųsti savo tikslią gimimo datą (metai, mėnuo, diena, valanda, minutės, vieta). Lektorė kiekvienam dalyviui paruoš asmeninį gimimo momento planetų išsidėstymą.

Diana TumaiteSeminarą ves astrologė Diana Tumaitė. Lektorė apie save: „Skeptiškai žiūrėjau į horoskopus laikraščiuose ir žurnaluose, bet smalsumas nugalėdavo ir vis juos paskaitydavau. Pagrindinis klausimas, kuris nedavė man ramybės – ar gali būti taip, kad 7,5 milijardus žmonių padalinus į 12 Zodiako ženklų – 625 milijonams žmonių tą pačią dieną atsitiks tie patys įvykiai? Atsakymas atėjo ne iš karto, dabar jau suprantu, kaip dangaus kūnai veikia mūsų gyvenimą. Ilgainiui pradėjau pastebėti, kad tam tikri įvykiai kartojasi ir ką besistengčiau padaryti, praktiškai visada jie turi tą pačią pabaigą. Tai kėlė daug klausimų ir tai vertė ieškoti atsakymo – kas su manimi yra ne taip ir ką darau ne taip? Atsakymus radau astrologijoje ir savo horoskope. Dar vienas žingsnis, kuris mane priartino prie astrologijos, buvo pokyčiai, kuriuos pradėjau daryti nuo 36 metų ir kai pieš metus pokyčių lavina pasiekė kulminaciją, supratau, kad atėjo laikas tikriems atsakymams. Pradėjau studijuoti astrologiją. Po kelių savaičių nuo mokslų pradžios visai neplanuotai Egipte apsilankiau Denderos šventykloje su dar 1 a. prieš mūsų erą iškaltu Zodiaku. Sutapimas? Žinant, kad gyvenimas turi gerą humoro jausmą, manau, tai tiesiog buvo galimybė man prisiliesti prie astrologijos ištakų. Taip gimė projektas denderoshoroskopas.com, kuriame dalinuosi savo įžvalgomis, kaip planetų išsidėstymas danguje veikia mus šiuolaikiniame pasaulyje ir kaip savo horoskopo žinojimas tampa žemėlapiu, ieškant kelio į laimingą gyvenimą. Visa mano profesinė patirtis susijusi su žmonėmis – mokymai ir seminarai, įvairūs kūrybiškumo ir pokyčių projektai. Tai dar labiau padeda astrologiją ir horoskopus analizuoti šiuolaikinio žmogaus akimis ir ieškoti sprendimų, kurie tinka šiomis dienomis, šioje visuomenėje ir šiomis oro sąlygomis.“

Renginio kaina – 25 Eur. Dalyvaujant su drauge – po 20 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.