+37069800058

Paskaita “Angelai sargai mūsų gyvenime” su Kristina Gineike (Keshava Priya d.d.)

Paskaita “Angelai sargai mūsų gyvenime” su Kristina Gineike (Keshava Priya d.d.)

Paskaita “Angelai sargai mūsų gyvenime” su Kristina Gineike (Keshava Priya d.d.)

Paskaita (rusų kalba) vyks 2018 m. balandžio 17 d. (antradienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Maloniai kviečiame į Kristinos Gineikės (Dvasinis vardas Keshava Priya d.d.) paskaitą-meditaciją “Angelai sargai mūsų gyvenime”. Dėmesio! Paskaita vyks rusų kalba.

Atverkime nematomą pasaulį aplink save. Tai apsauga, kurią turime per eilę gyvenimų.

Susitikimo metu vyks energetinis valymasis bei subtiliųjų kūnų papildymas dvasine energija.

Dažnai mes jaučiamės nereikalingi, vieniši ir neapsaugoti. Ar iš tiesų taip yra? Ar įmanoma žmogui padėti jeigu jis pagalbos neprašo? Pasitiki tik savimi, būna savimyla ir egoistas. Sulaukti sėkmės mes galime tik tada, kai priimsime Aukščiausiojo Viešpaties malonę. Nieko negalime be jo leidimo. Ekonominiam progresui neužtenka turėti vien tik stakles, mašinas ar mechanizmus bet reikia įdėti ir savo pastangų. Bet sėkmė vis tiek priklausys tik nuo Dievo.
Regresinės meditacijos parodo, kad anksčiau žmonės turėjo daug daugiau žinių ir bendravo su aplink supančiu pasauliu. Kuo daugiau mes nutolstame nuo gamtos, tuo labiau tampame biorobotais, kuriais manipuliuojama. Pasaulį mes matome tokį, kokios programos yra mūsų galvose. Teisingas programas galime gauti iš Šventraščių. Teisingos žinios padeda išsivaduoti iš proto vergijos. Kada mes gyvenam klausydami savo širdies ir pagal Dievo įstatymus, tada mes tampame iš tiesų laisvi ir laimingi. Bet tam reikia keisti save. Kai mes keičiamės, tai aplink mus keičiasi visas pasaulis. O tam mums gali padėti angelai.

Kristina GineikePaskaitą-meditaciją ves Kristina Gineikė (Dvasinis vardas Keshava Priya d.d.) – regresinės meditacijos meistrė, bhakti jogė, vedinės kultūros atstovė. Kristinos savitas regresinės meditacijos metodas, jos atrastas daugiau kaip prieš 14 metų ir ištobulintas, padeda žmogui keisti jo suvokimą. O pakeitus sąmonę, pasikeičia ir gyvenimas! Jūs tikriausiai šią lektorę geriau prisiminsite kaip Kristiną Lapiną iš Latvijos. Lektorė dabar yra ištekėjusi už lietuvio ir šiuo metu gyvena Lietuvoje.

Daugiau informacijos apie lektorę: http://www.vedukeliu.lt/lektoriai/13/568
Interviu rusų kalba: http://shruti.lv/interview/regressionnaja-meditacija/

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.