+37069800058

Paskaita „Parašyk sau gyvenimą“ su Asta Ivaškevičiūte

Paskaita „Parašyk sau gyvenimą“ su Asta Ivaškevičiūte

Paskaita „Parašyk sau gyvenimą“ su Asta Ivaškevičiūte

Seminaras vyks 2018 m. balandžio 9 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Gyvename pagal savo tikėjimą ir čia kalba eina ne apie religinę tikėjimo formą. Mūsų tikėjimas įtakoja veiksmus, sprendimus ir pasirinkimus. Pagal savo įsitikinimus gyvename, kuriame santykį su savimi, kitais, savo karjerą, pritraukiame finansus. Mūsų įsitikinimai lemia mūsų fizines savybes, išvaizdą, čia turiu omenyje ir kūną, ir rūbus, ir namus, ir automobilį, tvarką arba betvarkę, o taip pat ir per didelį kūno svorį, arba per mažą, ligas ir visą kitą.

Mūsų gyvenimas dabar yra mūsų įsitikinimų rinkinio rezultatas. Nepatinka rezultatas? Keičiam įsitikinimus!

Kaip juos pamatyti ir kaip pakeisti?

Man efektyviausias būdas, padedantis pastebėti ir pakeisti įsitikinimus, yra rašyti mintis / asociacijas ir kiekvieną mintį, kiekvieną įsitikinimą atlaisvinti, atpalaiduoti pasitelkus Emocijų paleidimo techniką. Ši technika padeda atpalaiduoti įtampas, o ne nustoti jausti emocijas. Nėra emocijų, kurios mums kenktų, yra tik įtampa, kurią mes jaučiame, būtent ji mus suvaržo, alina ir griauna gyvenimą, sveikatą. Jei savo kumštyje stipriai suspaustumėte tušinuką, greičiausiai gana greitai imtumėte jausti diskomfortą. Ar čia tušinukas kaltas dėl nemalonių pojūčių? O gal ne tušinuke, o įtampoje, kurią jaučiate kumštyje suspaudę tušinuką, esmė? Atpalaidavus įtampą dingsta diskomfortas, net jei tušinukas lieka rankoje. Atpalaidavus įtampą viskas pasikeičia, visas gyvenimas, visos galimybės, visi santykiai.

Emocijų paleidimo techniką taikau savo gyvenime jau du metus, pastaruosius metus tai tapo mano gyvenimo būdu, nes vis labiau ir giliau įsitikinu, kaip tai lengvai, efektyviai ir visiškai realiai anksčiau atrodžiusius neįmanomais dalykus paverčia įmanomais, išsipildžiusiais. Pradėjusi raštu paleidinėti savo įtampas ir įsitikinimus, sulaukiau dar didesnio ir greitesnio efekto. Taip kasdien rašydama sukūriau savo rašymo sistemą, kurios mielai išmokysiu jus, kad ir jūs galėtumėte gyventi tokį gyvenimą, apie kurį svajojate, o ne tokį, kurio bijote, saugotės, nepriimate, stumiate šalin.“ Asta Ivaškevičiūtė

Paskaitos metu gausite bazines žinias, kurias kasdien praktikuodami visai netrukus pradėsite jausti pokyčius savijautoje, santykiuose ir kitose jums svarbiose srityse.

Asta IvaskeviciuteSeminarą veda: Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Šiuo metu Asta jau šešis metus skaito paskaitas apie savęs paieškas ir tikrojo „aš“ savyje budinimą, veda praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, yra Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, „Teta gydymo“ praktikė, „Young Living“ holistinės pasaulėžiūros ambasadorė.

Užsiėmimo kaina – 12 eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.