+37069800058

Praktinis užsiėmimas “Sąmoningo kvėpavimo technika (“Rebefingas”) su Loreta Ribokiene

Praktinis užsiėmimas “Sąmoningo kvėpavimo technika (“Rebefingas”) su Loreta Ribokiene

Praktinis užsiėmimas “Sąmoningo kvėpavimo technika (“Rebefingas”) su Loreta Ribokiene

Užsiėmimas vyks 2018 m. balandžio 6 d. (penktadienį) nuo 18:30 iki 20:30 val., “Baltojo Lotoso namuose”, adresu V. Grybo g. 17 (Antakalnis), Vilniuje. ( http://www.baltojolotosonamai.lt/kontaktai/  )

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame Jus į praktinį užsiėmimą susipažinimui su sąmoningo kvėpavimo technika (“Rebefingu”), kuri ves patyrusi  sąmoningo kvėpavimo instruktorė Loreta Ribokienė.

JEI AŠ KAŽKO NEGALIU, TAI REIŠKIA, KAD NEMOKU, BET GALIU IŠMOKTI!

Jei norite pajausti ypatingas būsenas, kurių neįmanoma patirti įprastoje buitinėje aplinkoje, sąmoningo kvėpavimo technika (Rebefingas) patiks ir bus noras jos išmokti. Panašią būseną žmogus jaučia patirdamas euforiją.

Rebefingą praktikuojantys nesiekia būti nuspėjamais, stereotipiškais, pasikartojančiais, normaliais. Tai būdas patirti absoliučią laisvę nuo minčių ir vertinimų, nuo galvos kontrolės. Tai pilnas savęs paleidimas, išėjimas iš apribojimų. To dėka patiriami neįprasti, ryškūs jausmai. Tuo pačiu, įėjus į alfa ir dar gilesnes būsenas, gaunami atsakymai į kasdienius ir kitus rūpimus klausimus.

Didžiajai daugumai paleisti galvos kontrolę – didžiausias iššūkis. Dažniausiai tokio žmogaus kūnas įsitempęs, o kiekviena įtampa stabdo energijos takumą. Kvėpavimas stringa. Tuo pačiu įtampos neleidžia atsipalaiduoti, todėl dingsta malonumo jausmas. Nelieka spontaniškumo, kūrybos ir tarsi pamirštama, kad kūną galima jausti. Nejaučiant kūno, prarandamas ryšys su savimi, dėmesys keliauja nuo vieno objekto prie kito. Neturint ryšio su savimi, negalima jo užmegzti ir su kitais. Įsisuka užburtas įtampos ratas, kuris kuria problemas.

Sąmoningo kvėpavimo technika (rebefingas) prilygsta Greitajai pagalbai visais gyvenimo atvejais.

Sąmoningo kvėpavimo nauda:

– neišsenkantis energijos ir sveikatos šaltinis, dovanojantis pasitikėjimą savo jėgomis;

– galimybė atsiriboti nuo praeities įvykių: skausmo, apmaudo, nevilties, nusivylimų, pykčio;

– griaunami vidiniai apribojimai;

– atstatoma emocinė ir fizinė būklė;

– atsikratoma streso, stiprinant atsipalaidavimo įgūdžius;

– veiksmai nukreipiami savo svajonių realizacijai;

– tai nuostabi kelionė, nukreipta į savęs pažinimą;

– galimybė patirti dvasinio nušvitimo akimirkas.

Kviečiame atvykti ir išbandyti šio kvėpavimo naudą praktiškai.

Loreta RibokieneUžsiėmimą ves Loreta Ribokienė – gydytoja, sąmoningo kvėpavimo instruktorė (10 metų patirtis). Rebefingu (sąmoningu kvėpavimu) susidomėjo 2006 m. Po intensyvių mokymų pas Nijolę Valaitytę Wolmer ir Raimundą Karecką bei pas žymųjį rebeferį amerikietį Dan Brule, nuo 2007 m. rudens, pradėjo vesti seminarus ir privačias kvėpavimo sesijas, organizuoti kvėpavimo stovyklas.

 

Užsiėmimo kaina – 20 EUR. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.