+37069800058

Praktinis seminaras “GELBĖK – PYKSTU!” su Asta Ivaškevičiūte

Praktinis seminaras “GELBĖK – PYKSTU!” su Asta Ivaškevičiūte

Praktinis seminaras “GELBĖK – PYKSTU!” su Asta Ivaškevičiūte

Seminaras vyks 2018 m. kovo 19 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Pyktis yra kiekvieno mūsų palydovas. Ši emocija turi platų pojūčių diapazoną ir įvardinama skirtingais pavadinimais: erzina, nervina, nepatinka, nesutinku, nepriimu, pykstu, siuntu, nekenčiu, negaliu pakęsti, jaučiu įtūžį. Ir kone kasdien jaučiame pyktį daugelyje situacijų – ant tėvų, vyrų / žmonų, vaikų, kaimynų, kolegų, darbdavių, draugų, vairuotojų, politikų, medikų, mokytojų ir t.t. Tačiau taip pat ne retai dėl daugelio priežasčių pykstame ir ant savęs. Netgi pykstame už tai, kad ir vėl supykome, ir vėl nesusivaldėme ir kažką aprėkėme, ir vėl pykčio pagauti pasielgėme impulsyviai. Vaikai, patirdami negatyvias, nemalonias emocijas, jas išjaučia ir išreiškia čia ir dabar. Jei liūdna jie verkia, jei pikta – rėkia, jei baisu – slepiasi. Tačiau palaipsniui tėvai vaikus išmoko slėpti negatyvias emocijas: „Būk geras, neverk“, „Argi tau ne gėda?“ ir t.t. Taip palaipsniui žmogus išmoksta ne spręsti problemas, o slėpti savo reakcijas į tai, kas vyksta gyvenime, nuo savęs ir aplinkinių.

Tačiau “paslėptas” pyktis – niekur nedingsta. Jis “sprogsta” žmogaus viduje įvairiomis ligomis. Arba “sprogsta” į išorę pakeltu tonu, susierzinimu, prastais santykiais, atskirumo jausmu, augančiu nepasitenkinimu ir nusivylimu. Liūdesys, nusivylimas, apatija yra dažna užgniaužto pykčio pasekmė.

Ką daryti su pykčiu?  Apie tai kovo 19 d. nuo 18 val. praktiniame seminare “Gelbėkit – pykstu!”.

Seminare išmoksite kelių paprastų Emocijų paleidimo technikos pratimų, padedančių ne vengti, ne slėpti nuo savęs ir kitų, ne kovoti ir ne užgniaužti pykčio emociją. O ją transformuoti ir paleisti. Emocijų paleidimo technika padeda žmogui susigrąžinti galią kurti savo gyvenimą, iš minčių ir jausmų chaoso sugrįžti į tvarką ir ramybę. Tai, ką išmoksite ir patirsite užsiėmimo metu, visiškai laisvai galėsite taikyti savarankiškai.

Asta IvaskeviciuteSeminarą veda: Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Šiuo metu Asta jau šešis metus skaito paskaitas apie savęs paieškas ir tikrojo “aš” savyje budinimą, veda praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, yra Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, “Teta gydymo” praktikė, „Young Living“ holistinės pasaulėžiūros ambasadorė.

Užsiėmimo kaina – 12 eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Laukiame Jūsų!