+37069800058

Paskaita ir konsteliacijos “APIE KĄ SIELAI KALBA LIGA IR SIMPTOMAS?” su Kazimieru Daugėla 

Paskaita ir konsteliacijos “APIE KĄ SIELAI KALBA LIGA IR SIMPTOMAS?” su Kazimieru Daugėla 

Paskaita ir konsteliacijos “APIE KĄ SIELAI KALBA LIGA IR SIMPTOMAS?” su Kazimieru Daugėla 

Paskaita vyks 2018 m. kovo 12 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 21 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Paskaita ir praktinis konsteliacijų užsiėmimas “APIE KĄ SIELAI KALBA LIGA IR SIMPTOMAS? Atradimai ir gydantys sprendimai su simptomine konsteliacija” su psichoterapeutu Kazimieru D.Daugėla

Dažnai liga ir simptomai lyg „kalba“ apie tai, kas svarbu mums ir visai šeimai. Tai yra – liga turi savo „sudedamąją dalį“ – mūsų pasąmoninį pasaulį, kuris įtakoja ir biologiją – nukreipia ją į ligą, išreiškia simptomus, arba į sveikatą. Tai apima širdies-kraujagyslių, virškinimo, nervų sistemų, autoimunines, onkologijos, psichikos ligas ir sutrikimus, alergijas ir kitas. Net ir ūmių ar trauminių susirgimų atveju sveikime taip pat dalyvauja mūsų vidinis pasaulis, kuris palaiko arba ligą arba sveikimą.

Sisteminė-simptominė šeimos konsteliacija – profesionalus psichoterapinis metodas atskleidė, jog ligų simptomai dažnai žmogaus pasąmonėje išreiškia konkrečius asmens, šeimos, giminės istorijos įvykius, konfliktus, sužeidimus, ar gyvenimo traumas. Tai kas gali būti pačio sergančio žmogaus, o dažnai net jo tėvų, šeimos, giminės pergyvenimuose nebaigta, neišgyventa, ar netgi paslėpta. Tuomet liga mūsų ar vaikų viduje lyg turi tikslą – kad kažkas būtų pabaigta, atlikta, sujungta, išlaisvinta. Kai tai išpildoma, liga praranda prasmę. Šią užduotį gali atlikti ir tėvai dėl vaikų

Sisteminiai ligos procesai vyksta nesąmoningai ir tik tam tikrose situacijose juos atpažįstame:

  • ilgesys motinos meilės, jos trūkumas
  • atstūmimo išgyvenimas, atstūmimas savo tėvų, artimųjų, meilės,
  • kaltė dėl padarytos skriaudos,
  • noras susijungti su motinos ar kito asmens skausmu – jiems padėti
  • noras išgelbėti nuo ligos ar sunkaus likimo artimuosius
  • troškimas sugrąžinti mirusį, kaltė prieš jį
  • baimė sunkaus likimo
  • neišgyventas skausmas
  • pažeista šeimos tvarka ir kita.

Šios ir kitos patirtys psichologiškai formuojančios ligą nebūtinai yra mūsų pačių. Dažnai tai yra net kelių kartų įvykiai ir išgyvenimai. Ir kaip šeimos nariai mes nesąmoningai dalyvaujame kitų asmenų likimuose, persipiname su jais. Juk mes gimstame šeimos ir giminės psichoemocinėje erdvėje, kurioje yra visa informacija apie jos praeitį ir dabartį. Kaip nekeista – tame dalyvauja meilės jėga, jungianti mus su šeima. Ir tai palaiko buvimą ligoje ar net pačių simptomų poreikį.mTik žinoma – iš tiesų turime dalyvauti savo gyvenimo kūrime, o ne šeimos sunkumuose. Turime semtis iš šeimos ir gyvenimo stiprybę, o ne nešti kitų naštas.

Simptominė šeimos konsteliacija – vidinių paveikslų išdėstymas profesionaliai suteikė galimybę atrasti ir suprasti šiuos vidinius procesus bei rasti išlaisvinančius sprendimus. Ar tai būtų mūsų pačių patyrimai, ar šeimos, giminės narių. Tuomet simptomai tampa tiesiog nebereikalingi ir liga gali atsitraukti, o meilė pradeda vesti į sveikatą ir gyvenimo kūrimą. Konsteliacijos metu mes pažvelgiame į vidinį asmens ir šeimos gyvenimo paveikslą, patiriame tai ir emociškai. Atsiskleidusios žinios dažnai nustebina ir vėliau pasitvirtina gyvenime. Metodo unikalumas tas, kad įmanoma padėti visiems šeimos nariams, net jei konsteliacijoje dalyvauja tik vienas.

Sisteminės simptominės konsteliacijos metodas pateikia naują požiūrį į ligą ir simptomus, derinant su medicininiu gydymu išplečia gydymo bei pagalbos galimybes.

Šios paskaitos pirmoje dalyje pasidalinsime žiniomis, kurios atskleistos konsteliacijų dėka padeda išsilaisvinti nuo ligų ir simptomų, ir tiek sąmoningumą, tiek savo vidinį-paslėptąjį pasaulį bei ryšius su šeima nukreipti į sveikimą, gyvenimo kūrimą.

Antroje paskaitos dalyje pademonstruosime simptominės konsteliacijos metodą kad patirtume kaip šie procesai veikia mumyse.

Iki susitikimo paskaitoje, o kas norės – ir praktiniame jūsų situacijos patyrime.

Kazimieras Daugela

Renginį veda: Kazimieras D.Daugėla – psichoterapeutas, Sisteminių sprendimų instituto direktorius.

Žiūrėkite šiuos vaizdo įrašus:

Video įrašas “Apie ką sielai kalba liga ir simptomas?” (1 dalis)

Video įrašas “Apie ką sielai kalba liga ir simptomas?” (2 dalis)

 

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.