+37069800058

Nauja V.Skirkevičiaus paskaita „GAMTOS IR AUGALŲ METAMORFOZĖS. VAISTAŽOLIŲ ABĖCĖLĖ“

Nauja V.Skirkevičiaus paskaita „GAMTOS IR AUGALŲ METAMORFOZĖS. VAISTAŽOLIŲ ABĖCĖLĖ“

Nauja V.Skirkevičiaus paskaita „GAMTOS IR AUGALŲ METAMORFOZĖS. VAISTAŽOLIŲ ABĖCĖLĖ“

Paskaita vyks 2018 m. kovo 6 d. (antradienį) nuo 18.00. iki 20.30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į žymaus Lietuvos šviesuolio, farmakologo, žolininko VIRGILIJAUS SKIRKEVIČIAUS naują paskaita „GAMTOS IR AUGALŲ METAMORFOZĖS. VAISTAŽOLIŲ ABĖCĖLĖ“.

 

Apie lektorių: profesionalus farmacininkas Virgilijus SKIRKEVIČIUS, gyvenantis Pakalnės kaime (Šilutės r.), tikina: „Paslaptys ne žolėse ir vaistuose, o mumyse“. Už kitokį požiūrį į žmogų, į jo ligą bei žoleles, už raginimą ryti ne tabletes, o pirmiausia pažinti savo kūną 2011 metais V. Skirkevičiui buvo suteiktas Lietuvos šviesuolio vardas.

Pasak Virgilijaus, be­ne svar­biau­sia gy­dy­to­jo ir vaistininko mi­si­ja yra pa­ra­gin­ti žmo­gų keis­tis, o ne vien tik griebtis vaistų. Tibete mokęsis pažinti augalų galias, remdamasis Rytų medicinos išmintimi, V. Skirkevičius ak­cen­tuo­ja, kad li­gų prie­žas­tys daž­niau­siai bū­na dva­si­nės – su­tri­ku­si har­mo­ni­ja su ap­lin­ka sukelia pavydo, pykčio, baimės jausmus bei pri­šau­kia tam tikras li­gas. Kita vertus, ligų pasireiškimas bei jų gydymo galimybės labai priklauso nuo individualių žmogaus kūno savybių ir temperamento, todėl žolininkas pataria visų pirma gerai pažinti save: savo kūną ir sielą. Svarbu į žmogų žiūrėti kaip į visumą, o ne skaidyti jį atskiromis sudėtinėmis dalimis, nes gydant tik tą vietą, kurioje jaučiami ligos požymiai, gydymas gali ir nepasisekti. Vaistininko įsitikinimu, vaistiniai augalai tikrai padeda gydytis, tačiau reikia žinoti, kaip ir kokias vaistažoles vartoti konkrečiam žmogui konkrečiu atveju.

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.