+37069800058

Naujas A.Maliausko seminaras „NAUJAS POŽIŪRIS Į SĖKMĖS VALDYMĄ. Paprastos Tibeto išminčių taisyklės tavo sėkmės kūrimui“

Naujas A.Maliausko seminaras „NAUJAS POŽIŪRIS Į SĖKMĖS VALDYMĄ. Paprastos Tibeto išminčių taisyklės tavo sėkmės kūrimui“

Naujas A.Maliausko seminaras „NAUJAS POŽIŪRIS Į SĖKMĖS VALDYMĄ. Paprastos Tibeto išminčių taisyklės tavo sėkmės kūrimui“

Seminaras vyks 2018 m. kovo 5 d. (pirmadienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

 

  • Pakeisk savo realybę ir išmok sąmoningai susikurti priežastis, bet kokiems gyvenimo pokyčiams, pasinaudodamas genialia Tibetiečių mokytojų išmintimi.
  • Išmok sąmoningai pasodinti ir laistyti daigą, kuris išaugina akivaizdžiai lauktus
  • Arūno Maliausko „Naujos vertybių sistemos metodika“.
  • Tik 4  žingsniai, kurie  garantuoja stabilią sėkmę. Kokie jie?  

   Sakoma – ką sodinsime, tą ir  pjausime. Norit tikėkite, norit ne, bet mūsų pasodinti, taip vadinami mentaliniai daigai, sukuria mūsų likimą arba jau niekam nesvetimas žodis – karmą. Jei mes sodinsime konkurenciją, pjausime ne ką kitą, kaip nusivylimą. Jei mes sodinsime egoizmo pripildytus siekius su mintimis, kad viskas tik man, tuomet  pjausime ne ką kitą, kaip tik praradimus.

   Viena iš pagrindinių užduočių, kuri kamuoja daugelį žmonių yra ta, kaip sąmoningai sodinti tuos mentalinius daigus, kurie išaugintų stabilius visokeriopos sėkmės vaisius? Kažkodėl labai mažai kam pavyksta pasiekti tą sėkmės viršūnę. Ir iš to visada visiems kyla tas opus klausimas – k o d ė l ?  Ar tiesa, kad būta visais žmonijos laikais tų išskirtinių žmonių, kurie turėjo laimės ir sėkmės įrankius, bet nedalino jų šiaip sau paprastam mirtingajam?

    Lektorius Arūnas Maliauskas – tikras praktikas. Išklausęs daug įvairių metodų kaip tapti sveiku, sėkmingu ir laimingu, viską taikė praktiškai ant savęs. Jei nerasdavo atsakymo į jam rūpimus klausimus, kai pati esmių esmė pasilikdavo neatskleista iki galo, jis ieškodavo dar giliau. Arūnui, kaip pačiam atiduodančiam kitiems žinias, visuomet yra labai svarbu, kad kiekvienas atėjęs su jam rūpimais klausimais, išeitų gavęs atsakymus iš žmogaus – ne teoretiko, o praktiko. Tai reiškia, kad ir jis pats turi būti radęs tuos raktus, nuo tų užslėptų gyvenimo prasmių durų. Arūnas džiaugiasi ir dėkoja gyvenimui už tai, kad jam beieškant žinių į daugelį neatsakytų klausimų, teko pažinti genialią Tibetiečių mokytojų išmintį, kurios dėka suvokė nuo ko priklauso mūsų stabili sėkmė visose gyvenimo srityse. Tai – patikrintos, sakralinės Tibeto budistų tiesos, kurių senovės išmintis pasiekė šias dienas ir mokytojų dėka leidžia nevaržomai perteikti šiuolaikiniam žmogui suprantama forma, nežiūrint į jo įsitikinimus.

   Taip lektoriaus praktikoje užgimė visai nauja sistema, kurią jis apibūdina kaip visai kitokią ir neįprastą, bet labai efektingą sistemą, kuri neverčia laužyti proto kiekvienam žmogui, bet labai lengvai ir paprastai leidžia patirti sėkmę ir pilnatvę su visiškai nauju požiūriu. Tai visai naujos vertybių sistemos metodika. Arūnas apie šią Tibetiečių užslėptą išmintį kalba taip prieinamai atvirai ir paprastai, kad kiekvienam mirtingajam būtų priimtina ir suprantama, kaip ją panaudoti mūsų kasdienybėje, kad sėkmė pati sektų pagal mus.

   Viena Tibetiečių išmintis teigia: „Nedarykite to, kas nedirba jūsų stabilios sėkmės kūrimui.“ Jeigu nors kartą, esate pastebėję, kad tai ką Jūs darote kartais gaunasi, o kartais nesigauna, tai reiškia, kad visa tai ką Jūs darote neveikia tikslingai. Tai “nedirba” Jūsų stabiliai sėkmei. Pavyzdžiui, jei esate pasiekęs gerą karjerą, bet negalite pasidžiaugti harmoningais santykiais. Arba, jeigu turite idealius santykius su artimaisiais, bet neturite sveikatos. Arba turite verslą, bet neturite elementarios ramybės, ir seniai nebemokate džiaugtis gyvenimu smulkmenose. Arba Jūs siekiate tikslų, bet juos pasiekę pastebite, kad kažko kito netekote. Jūs darote veiksmus, kurie atneša sėkmę, bet nėra garantijos rytdienai, kad jie nesugriaus Jūsų planų. Tai vadinasi užburtas ratas. Tai ir reiškia, kad  kažkas čia “nedirba” pilnai, taip kaip galėtų, kad būtų dar geriau.

Tad ar nevertėtų laiku sustoti patiems, kol tam tikros aplinkybės nesustabdė  priverstinai, ir pabandyti šių paprastų Tibeto taisyklių pritaikyti savo naujos sėkmės kūrimui?

Arunas MaliauskasSeminarą ves Arūnas Maliauskas – žmogus, kuris iš pagrindų pakeitė savo gyvenimą pagal šią metodiką ir jau daugiau kaip 10 metų nesilankantis pas gydytojus ir vaistinėse, ne todėl, kad juos ignoruočiau, o todėl, kad nėra būtinybės skųstis savo savijauta. Turintis stiprią šeimą, mylimą ir mylinčią žmoną, apdovanotas trimis vaikais ir dviem anūkais, sertifikuotas, energija trykštantis treneris, alternatyvios medicinos specialistas, netradicinės medicinos psichologas, turintis nemažą būrį pasekėjų, kurie pakeitė savo likimą į gerąją pusę. „Harmoningos asmenybės mokyklos“ įkūrėjas. Bendradarbiaujantis su specialistais iš Ukrainos, Rusijos, Italijos, Kanados. Apie lektoriaus veiklą plačiau: www.bona-fide.lt

Renginio kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.

Dėmesio! Nuo kovo 6 d. kviečiame visus norinčius prisijungti prie tų, kurie pirmiausia nori  pasirūpinti  savo ir savo artimųjų sveikatos gerove. Tai – unikalus 7 dienų kursas pagal rytų meistro M.S.Narbekovo  metodiką,  kuri  paragina žmogų suvokti šias paprastas  tiesas: 

  • Tavo  vaistas  ir  gydytojas  randasi  Tavyje – išmok juo pasinaudoti.
  • Tavo  psichologas taip pat randasi  tavyje – pabandyk juo pasitikėti.
  • Tavo  nesėkmės  kyla iš Tavęs – išmok ankščiau laiko tai pastebėti. (Teigia Rytų išmintis)

http://bona-fide.lt/kursu-dalyviu-atsiliepimai/