+37069800058

Seminaras “Streso valdymas šiuolaikinės psichoterapijos požiūriu” su R.Zajauskiene

Seminaras “Streso valdymas šiuolaikinės psichoterapijos požiūriu” su R.Zajauskiene

Seminaras “Streso valdymas šiuolaikinės psichoterapijos požiūriu” su R.Zajauskiene

Seminaras vyks 2018 m. vasario 27 d. (antradienį) nuo 18 iki 21 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame Jus į Rūtos Zajauskienės seminarą “Streso valdymas šiuolaikinės psichoterapijos požiūriu: ką galime keisti ir kaip priimti, ko pakeisti neįmanoma?”

Kognityvinė ir elgesio terapija – tai šiuolaikinės psichoterapijos kryptis, kuri vadovaujasi moksliškai patvirtintu modeliu, aiškinančiu, kaip yra susijusios žmogaus mintys, emocijos ir elgesys, ir kokią įtaką žmogaus sprendimams daro jo kertiniai įsitikinimai bei ankstesnė patirtis, juos realizuojant. Moksliniais tyrimais pagrįsti duomenys atskleidžia, kad žmogaus savijautą nulemia jo mąstymas, t. y. tai, kaip jaučiamės, priklauso ne nuo to, su kokiais įvykiais mums tenka susidurti, o nuo to, kaip mes juos interpretuojame ir suprantame. Ši moderni psichoterapinė mokykla, kurios pradininkais laikomi du žymūs JAV psichoterapeutai – A. Ellis ir A. Beck, susiformavo JAV XX a. 7-ajame dešimtmetyje, tačiau vis labiau populiarėja, kaip efektyvus ir patikimas būdas, tinkamas tiek suaugusiems, tiek vaikams ir paaugliams.

Ši terapija gali tapti pirmu pasirinkimu, siekiant pašalinti simptomus ir atstatyti psichologinę pusiausvyrą įvairiais sutrikimais sergantiems žmonėms – net jei tie sutrikimai vargina ilgą laiką ir yra nekoreguojami vaistais bei kitomis priemonėmis. Naujausios kognityvinės ir elgesio terapijos metodikos, pvz. dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) pagrįstos intervencijos, gali padėti ne tik pasikartojančios depresijos, nerimo sutrikimų, priklausomybių, valgymo ar asmenybės sutrikimų gydyme, bet ir visiems besidomintiems kaip pagerinti savo psichologinę savijautą, atrasti daugiau ramybės ir išminties, padidinti atsparumą stresui, išmokti sėkmingiau spręsti problemas ir gyventi sąmoningesnį, harmoningesnį bei pozityvesnį gyvenimą.

Seminaro metu aptarsime šias temas:

  • Streso samprata, streso atsiradimo priežastys. Sąmonės filtras. Streso poveikis ir pasekmės.
  • Kognityvinis modelis. Kognityvinės elgesio terapijos pagrindiniai teiginiai ir intervencijos. Vidinės schemos.
  • Stresui neatsparių žmonių mąstymo/ elgesio stereotipai. Mąstymo klaidos.
  • Streso įveika: adaptyvi ir neadaptyvi.
  • Tvarkymosi technikos, kurias naudoja stresui atsparūs žmonės.
  • Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) samprata, paskirtis ir nauda. Kaip sau padėti? Pasirūpinimas savimi.

Ruta ZajauskieneSeminarą ves Rūta Zajauskienė – psichologė psichoterapeutė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, turinti virš 17 metų praktinės patirties konsultavimo, mokymų rengimo ir vedimo, personalo valdymo srityse įvairiose Lietuvoje veikiančiose vietinio ir užsienio kapitalo įmonėse, šiuo metu užsiimanti inidividualia klinikine praktika.

Seminaro kaina – 15 eur.  Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.