+37069800058

Paskaita „Kaip surasti savo antrąją pusę (save pilnutinį)?“ su astrologe Diana Tumaite

Paskaita „Kaip surasti savo antrąją pusę (save pilnutinį)?“ su astrologe Diana Tumaite

Paskaita „Kaip surasti savo antrąją pusę (save pilnutinį)?“ su astrologe Diana Tumaite

Paskaita vyks 2018 m. vasario 26 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame Jus į paskaitą apie žmogaus gyvenimą iš astrologinio požiūrio taško „Kaip surasti savo antrąją pusę (save pilnutinį)?“.

Ar sutiksite su tuo, kad gimėme tam, kad būtume laimingi? Tačiau daug laiko praleidžiame spręsdami įvairius prieštaravimus, kurie diena iš dienos suvalgo mūsų dėmesį ir daug energijos.

Gal todėl taip ir norime rasti savo antrąją pusę, tikėdamiesi, kad tai padės mums tapti „pilnu“ ir būti „visuma“. Tikimės, kad tada pasibaigs ir prieštaravimai.

Gera žinia yra ta, kad antrosios pusės nereikia ieškoti toli – ji yra mūsų viduje. Juk kiekvieną žmogų, tiek vyrą, tiek moterį, sudaro vyriškas ir moteriškas pradas. Astrologijoje tai priskiriama skirtingoms planetoms, kurių poros ir parodo, kuri pusė mumyse stipriau dominuoja, o kuriai reikia dėmesio, pagalbos, o kartais ir rimto veiksmų plano, kuriame turime numatyti, per kokius pokyčius eisme tam, kad antrąją pusę pirmiausiai rastume savyje.

Kam to reikia? Kam reikia rasti savo antrąją pusę? O gi tam, kad nustotume prieštarauti patys sau, nustotume blaškytis, o turėtume energijos susikurti tokį gyvenimą, kokio norime.

Paskaitos metu kalbėsime apie:

  • Informaciją, kurią galime rasti žmogaus horoskope ir kaip tai galima panaudoti, norint suprasti savo stiprybes, silpnybes ir paslėptas galimybes.
  • Augimo vektorių ir kodėl gyvenimas po 40 metų kartais tik prasideda.
  • Vidinę žmogaus motyvaciją ir nuolatinių pokyčių vaidmenį, keliaujant laimingo gyvenimo link.

Kokia paskaitos nauda dalyviams? Jie supras kur yra raktas į tikruosius gyvenimo pokyčius. Žvelgiant iš astrologinio požiūrio taško į žmogaus gyvenimą svarbu suprasti, kad nepriklausomai nuo to, jog gimdami gauname savo gyvenimo žemėlapį – horoskopą, gyvenimas nėra statiškas ir pokyčiai vyksta nuolatos. Tai žmogui padeda suprasti, kad jis gali keistis, kad jam gali pradėti patikti dalykai, kurie iki tam tikro momento net nedomino, kad jis norės pasinerti į jam visai naujus dalykus. Ir tai yra normalu. Toks supratimas yra žingsnis į nusiraminimą, po kurio atsiranda kryptingas savo gyvenimo pokyčių inicijavimas. Nors nuo likimo nepabėgsi, vis tik žmogus yra savo likimo kalvis.

DĖMESIO! Paskaitos dalyviai, norintys sužinoti savo augimo vektorių, iki seminaro gali atsiųsti tikslią savo gimimo datą (metai, mėnuo, diena, laikas, vieta) elektroniniu paštu [email protected] ir seminaro metu sužinos, koks yra jų augimo vektorius. Ką tai duos? Sakoma, tas kuris pasiruošęs, visada laimi. Augimo vektorius leidžia suprasti ir pasiruošti pokyčiams, kurie mūsų laukia 36 – 40 metų periodu. Klausimas labai paprastas – ar norime pasiruošti?

Diana TumaitePaskaitą skaitys lektorė Diana Tumaitė. Lektorė apie save: „Skeptiškai žiūrėjau į horoskopus laikraščiuose ir žurnaluose, bet smalsumas nugalėdavo ir vis juos paskaitydavau. Pagrindinis klausimas, kuris nedavė man ramybės – ar gali būti taip, kad 7,5 milijardus žmonių padalinus į 12 Zodiako ženklų – 625 milijonams žmonių tą pačią dieną atsitiks tie patys įvykiai? Atsakymas atėjo ne iš karto, dabar jau suprantu, kaip dangaus kūnai veikia mūsų gyvenimą. Ilgainiui pradėjau pastebėti, kad tam tikri įvykiai kartojasi ir ką besistengčiau padaryti, praktiškai visada jie turi tą pačią pabaigą. Tai kėlė daug klausimų ir tai vertė ieškoti atsakymo – kas su manimi yra ne taip ir ką darau ne taip? Atsakymus radau astrologijoje ir savo horoskope. Dar vienas žingsnis, kuris mane priartino prie astrologijos, buvo pokyčiai, kuriuos pradėjau daryti nuo 36 metų ir kai pieš metus pokyčių lavina pasiekė kulminaciją, supratau, kad atėjo laikas tikriems atsakymams. Pradėjau studijuoti astrologiją. Po kelių savaičių nuo mokslų pradžios visai neplanuotai Egipte apsilankiau Denderos šventykloje su dar 1 a. prieš mūsų erą iškaltu Zodiaku. Sutapimas? Žinant, kad gyvenimas turi gerą humoro jausmą, manau, tai tiesiog buvo galimybė man prisiliesti prie astrologijos ištakų. Taip gimė projektas denderoshoroskopas.com, kuriame dalinuosi savo įžvalgomis, kaip planetų išsidėstymas danguje veikia mus šiuolaikiniame pasaulyje ir kaip savo horoskopo žinojimas tampa žemėlapiu, ieškant kelio į laimingą gyvenimą. Visa mano profesinė patirtis susijusi su žmonėmis – mokymai ir seminarai, įvairūs kūrybiškumo ir pokyčių projektai. Tai dar labiau padeda astrologiją ir horoskopus analizuoti šiuolaikinio žmogaus akimis ir ieškoti sprendimų, kurie tinka šiomis dienomis, šioje visuomenėje ir šiomis oro sąlygomis.“

Renginio kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.