+37069800058

Praktinė paskaita „SĖKMĖS KODAS – Tau ir Tavo artimiesiems“ su G. Davainiene

Praktinė paskaita „SĖKMĖS KODAS – Tau ir Tavo artimiesiems“ su G. Davainiene

Praktinė paskaita „SĖKMĖS KODAS – Tau ir Tavo artimiesiems“ su G. Davainiene

Praktinė paskaita vyks  2018 m. vasario 13 d. (antradienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame Jus į paskaitą „SĖKMĖS KODAS – Tau ir Tavo artimiesiems“, kurios metu, pasitelkę savo gimimo datas ir vieną iš numerologijos sistemų, Jūs išmoksite pasiskaičiuoti savo ir savo artimųjų „Sėkmės kodus“, kurie padės Jums kuo geriau panaudoti nuo likimo Jums skirtas sėkmės energijas.

Numerologija – tikslusis senovinis mokslas apie skaičius, raides ir jų sąveiką, apie tai, kaip skaičiai atspindi tam tikrus žmogaus polinkius ir gabumus, charakterio bruožus ir vaidmenį šiame pasaulyje, išsiaiškinti, kas jį motyvuoja ir kur slypi jo gabumai, stipriąsias ir silpnąsias asmenybės puses, numatyti laiką tinkamiausiems sprendimams priimti ir pan. Pagal numerologiją, skaičiai, su kuriais žmogus ateina į šį pasaulį arba susiduria vėliau, vienaip ar kitaip veikia jo gyvenimą. Skaičių mistika slepia informaciją apie dangų, erdvę, laiką, gamtą, žmogų, Visatą… Tai žinios apie praeitį, dabartį ir ateitį.  Tai – puiki savęs pažinimo priemonė, leidžianti sėkmingai panaudoti sau palankius skaičius, siekiant asmeninės sėkmės.

Šios paskaitos metu mes naudosime Jūsų gimimo datos ir gyvenimo metų skaičius su tikslu nustatyti, kokios skaičių energijos veikia tam tikrus Jūsų gyvenimo metus ir kaip Jums elgtis tuo periodu, kad Jus lydėtų sėkmė. Numerologija neapsaugos Jūsų nuo gyvenimiškų sunkumų, neatneš Jums sėkmės ant lėkštutės, bet pasufleruos, į kokias duris belstis ir kokiu keliu eiti. Tai – ne burtai, ne spėjimai, tai – senovinės sakralinės žinios, padedančios susidoroti su gyvenimo užduotimis.

Jūsų asmeninio „Sėkmės kodo“ naudojimas kasdieniniame gyvenime daug kartų padidins Jūsų kasdieninės gyvenimo realizacijos kokybę. Tibeto vienuoliai nuolatos kartoja tam tikras mantras, o vakarų žmonėms asmenine mantra gali tapti „Sėkmės kodo“ kartojimas. Dažnas kodo kartojimas atveria uždarytus kelius, padeda įveikti kliūtis, padidina pinigų srauto tekėjimą į Jūsų gyvenimą. Ezoterinė informacija persiduoda per skaičių kodus ir jų energiją. Ši informacija padeda geriau suvokti ir valdyti savo gyvenimą ir savo sėkmę bei sėkmingai save realizuoti.

Šios praktinės paskaitos metu Jūs turėsite galimybę sužinoti:

  • savo ir savo artimojo „Sėkmės kodus“ ir šių kodų skaičių energijų pasiskirstymą pagal Jūsų gyvenimo metus;
  • kiekvieną Jūsų „Sėkmės kodo“ skaičiaus reikšmę;
  • reikšmes esamų ir nesamų skaičių Jūsų „Sėkmės kode“;
  • kokių rekomendacijų reikia laikytis, norint kad sekantys metai būtų Jums sėkmingesni;
  • kaip teisingai elgtis dėl sėkmingos savirealizacijos.

Gintare DavainienePraktinę paskaitą ves  GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“ metodų praktikė, regresinės meditacijos vedančioji. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties („Visuminė likimo matrica”), “Sėkmės kodo” bei karminių užduočių (“Karminis pasas”) pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių moterims bei paaugliams organizatorė ir vadovė. Turi 14 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 23 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

Užsiėmimo kaina – 12 Eur. Atsiskaitymas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.