+37069800058

Arūno Jonuškio įvadinė paskaita “SU DŽOK TERAPIJOS PRADŽIAMOKSLIS”

Arūno Jonuškio įvadinė paskaita “SU DŽOK TERAPIJOS PRADŽIAMOKSLIS”

Arūno Jonuškio įvadinė paskaita “SU DŽOK TERAPIJOS PRADŽIAMOKSLIS”

Paskaita vyks 2018 m. sausio 29 d. (pirmadienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į įvadinę Su Džok meistro Arūno Jonuškio paskaitą “SU DŽOK TERAPIJOS PRADŽIAMOKSLIS” 

Paprasčiausias, lengviausias ir pigiausias būdas, kuriuo žmonės gali sau padėti pasveikti – Su Džok , t.y. korėjietiškas taškinis plaštakų ir pėdų masažas. Tereikia žinoti, kur delne yra kokio organo ar kūno dalies taškai. Jei kurio nors organo veikla sutrikusi – jo atitikmens taškai delnuose bus skaudūs. Taip mūsų vidus kalbasi su mūsų išore. Spaudžiant skausmingus taškus, į sergantį organą siunčiamas impulsas – elektro magnetinė banga, skatinantis sveikti. Skaudūs taškai delnuose ir pėdose rodo ne tik dabartines jūsų ligas, bet ir silpnąsias jūsų organizmo vietas. Su Džok nuostabi savidiagnostikos sistema. Iš taškų skausmo mes taip pat galime sužinote ar liga negrįžta. Galima greitai ir nepaprastai tiksliai iš delno taškų prasitestuoti vidaus organų, stuburo, sąnarių būklę; hormoninę, limfinę, kraujotakos sistemą. Sveikstant taškų jautrumas mažėja, o pasveikus visiškai nebeskauda. Su Džok terapija nuostabi skausmo malšinimo sistema. Skausmai pradeda rimti per 2- 5, o kartais per 10 minučių. Spaudant taškus kartais būna paaštrėjimai, panašiai kaip būna po masažų ar akupunktūros, jų nereikia išsigąsti. Tai natūrali organizmo valymosi reakcija. Tai greitai praeina.

Absoliutus nekenksmingumas: šią terapiją sukūrė ne žmogus, o gamta. Žmogus šią terapiją tik atvėrė. Jei spausime ne tą tašką, šis metodas bus tiesiog neefektingas.

Metodo unikalumas: galima gydyti bet kurią kūno dalį ar organą.

Paprastumas: lengvai išmokstama, o išmokus vieną kartą, naudositės visą likusį gyvenimą. Prieinama kiekvienam žmogui nežiūrint į išsilavinimą. Delnai ir pėdos – mūsų gydytojai, kurie visada su mumis.

Ši įvadinė paskaita bus skirta Su Džok terapijos demonstracijai. Skausmų malšinimui, diagnostikai iš delno taškų ir daug sveikatos patarimų.

Arunas JonuskisPaskaitą skaitys Arūnas Jonuškis. Apie lektorių: A.Jonuškis vadovauja klubui „Kelias į save“ nuo 1992 m. Joga, ci-gun‘u, pradėjo domėtis nuo 1981 m. Meditacijas, kvėpavimo praktikas, būsenų jogą, ci-gun‘ą, meditatyvius masažus pradėjo vesti nuo 1992 m. Palangos sveikatos mokykloje 1994-2001 m. vedė savireguliacijos užsiėmimus. Su Džok terapija pradėjo domėtis nuo 1994 metų. Išleido 8 knygas apie Su Džok terapiją. Nuo 2000 m. keliauja po didžiuosius Lietuvos miestus ir veda įvairias asmens tobulėjimo ir sveikatingumo paskaitas bei seminarus.

Paskaitos kaina – 12 eur.  Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.