+37069800058

Artūro Pangonio pažintinė paskaita “INTUITYVUS GYDYMAS”

Artūro Pangonio pažintinė paskaita “INTUITYVUS GYDYMAS”

Artūro Pangonio pažintinė paskaita “INTUITYVUS GYDYMAS”

Paskaita vyks 2018 m. sausio 23 d. (antradienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į naują Artūro Pangonio pažintinė praktinę paskaitą “INTUITYVUS GYDYMAS” 

Turi sveikatos problemų? Nusibodo vaikščioti pas gydytojus? Bet nori būti sveikas ir nežinai kaip rasti tinkamiausią būdą paveikti?

Ateik į pažintinę praktinę paskaitą. Ji skirta tiek dirbantiems sveikatos srityje, tiek besidomintiems, kaip lengvai ir be vaistų atsikratyti įvairių negalavimų ir tapti sveikiems. Bus atrinkti žmonės su sveikatos problemomis ir dirbsime su jų negalavimais. Bus mažai teorijos ir daug praktikos.

INTUITYVUS GYDYMAS – tai unikali gydymo sistema, kurią galėsime lengvai pritaikyti sau ir savo artimiesiems gydyti. Paskaita tinkama masažistams, kineziterapiautams ir visiems kas nori pažinti mūsų kūno galimybes išgyti nuo negalavimu, bei padėti savo atimiesiems būti sveikiems.  Seminaro metu dirbsime su stuburo, kaulų-raumenų sistemos sutrikimais ir kūno skausmais. Sistema paremta tokių gydomojo mokslo sričių kaip kineziologija, osteopatija, kinų medicina,  hipnoterapija, teta ir kvantinių gydymų, kūno meridianų bei energetinių kūno centrų balansavimu. Dirbant su žmogumi individualiai, intuityviai parenkant terapijos variantą, bus taikomos mikrobiologijos, epigenetikos,  psichoterapijos bei kvantinės fizikos žinios. Atrinksime  grupelę žmonių iš salės, kuriems bus atliekamas informatyvus kineziologinis testavimas, bei apklausa, kuri padės įvertinti savijautą  bei pokyčius prieš ir po terapijos. Atliksime gydymus salėje atrinktiems žmonėms, kiekvienas stebėsite  gydymo procesą ir bendrai įvertinsime pokyčius, įsitikinsime šios terapijos nauda ir privalumais.

Fiziniame kūne vykstančius procesus galima pažvelgti, kaip į pasąmonės bendravimą su mumis, t.y. jos siunčiamas žinutes mūsų kūnui.
Kitais žodžiais tariant, žmogaus kūnas mums visuomet pasako, kuriose gyvenimo srityse ar santykiuose esame praradę balansą ir harmoniją su savimi. Mūsų kasdieninis užimtumas ir stresas yra pagrindinis visų kūno negalavimų šaltinis. Mes dažnai jaučiame pirminius negalavimo požymius, bet būname panirę į darbą, santykius, užimti savo buityje. Tik sustojus ir įsiklausius į organizmo siunčiamas pirmas žinutes galėtume padėti sau sugrįžti į subalansuotą ir harmoningą kūno būseną. Remiantis kelerių metų darbo patirtimi  bei gautais teigiamais rezultatais  gydant įvairius negalavimus, žiniomis iš daugelio seminarų ir mokymų, savarankiškai sukaupta informacija iš  įvairios pažangios mokslinės literatūros,  galima tikėtis, kad bus pasiektas žymus sveikatos pagerėjimas seminaro eigoje.

Artūras PangonisLEKTORIUS ARŪRAS PANGONIS – jau penkerius metus dirba įvairiose srityse, susijusiuose su žmonių sveikatos gerinimu. Specializuojasi  hipnoterapijos, energetinio emocinio gydymo srityse, turi kvantinės fizikos žinių ir praktikos. Mokosi ir eksperimentuoja, su mūsų fizinėmis bei sąmonės galimybėmis. Studijavo ir asmeniškai išbandė daugelį gydimo sistemų, įvairių mitybos būdų – nuo ajurvedos, vegetarizmo, veganizmo, žaliavalgystės iki badavimo praktikų, bei tradicinės ir ne tradicinės medicinos. Įgytos žinios ir praktika leido susiformuoti Intuityviai gydimo sistemai, padedančiai mums būti sveikiems ir gyventi pilnavertiškai.

“To kas nori pasveikti, visų pirmą reikia paklausti, ar jis pasiruošęs panaikinti ligos priežastį.” Hipokratas

Paskaitos kaina – 12 eur.  Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.