+37069800058

Eglės Juknevičienės paskaita “Augalų dovanota apsauga ir stiprybė žmogui. Eteriniai aliejai”

Eglės Juknevičienės paskaita “Augalų dovanota apsauga ir stiprybė žmogui. Eteriniai aliejai”

Eglės Juknevičienės paskaita “Augalų dovanota apsauga ir stiprybė žmogui. Eteriniai aliejai”

Seminaras vyks 2018 m. sausio 22 d. (pirmadienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į Eglės Juknevičienės paskaitą “Augalų dovanota apsauga ir stiprybė žmogui. Eteriniai aliejai”

Paskaita skirta žmonėms, kurie rūpinasi savo sveikata, domisi holistine medicina, ieško natūralių būdų stiprinti sveikatai ir kovoti su ligomis, domisi aromaterapija.

Paskaitoje kalbėsime apie nuo seno naudojamus, gerą terapinį poveikį turinčius ir šiuo metu intensyvai tiriamus eterinius aliejus – Frankincenso, Miros, Gvazdikėlio ir Ciberžolės. Ypač daug dėmesio skirsime Ciberžolei.

Žmones kankina daugybė ligų susijusių su gyvenimo būdu, mityba, gyvenimo aplinka. Kartais sveikatos sutrikimo priežasčių tradicinė medicina visai negali rasti ir paaiškinti.  Mes ne viską galime pakeisti, bet turėdami daugiau žinių,  geriau pasirūpinsime savo ir artimųjų sveikata. Eteriniai aliejai yra natūralios augalinės kilmės medžiagos galinčios padėti sureguliuoti įvairaus pobūdžio sveikatos sutrikimus. O jų visa apimantis poveikis  žmogaus organizmui kartais padeda įveikti net sunkiai paaiškinamas būkles.

Šioje paskaitoje aptarsime:

 • kas yra eteriniai aliejai ir kuo jie svarbūs augalams, o kartu ir žmonėms;
 • kaip eterinių aliejų poveikis atitinka holistinės medicinos principus;
 • kokie aplinkos ir elgsenos poveikiai gali pakeisti organizmo gyvybinių sistemų pusiausvyrą ir sukelti ligas, arba sugrąžinti į sveiką būklę;
 • kokie yra tradiciniai eterinių aliejų naudojimo būdai;
 • kokios eterinių aliejų cheminės ir fizikinės savybės nulemia jų teigiamą poveikį žmogui;
 • kodėl eterinių aliejų poveikis skiriasi nuo cheminių vaistų;
 • kokie išoriniai poveikiai ir vidiniai organizmo pakitimai gali turėti reikšmės vėžio vystymuisi ir kaip eteriniai aliejai gali tai paveikti;
 • kokiais ypatingais poveikiais pasižymi kiekvienas iš šių eterinių aliejų – Frankincensao, Miros,  Gvazdikėlio,  Ciberžolės;
 • kaip Ciberžolės eterinis aliejus gali padėti esant tokioms sudėtingoms būklėms, kaip: depresija ir nerimas; neurologiniai susirgimai; vėžiniai susirgimai; epilepsija; kepenų pakenkimai; virusinės ligos;
 • kaip ir kodėl eterinius aliejus galima derinti;
 • kokie efektyviausi ir populiariausi eterinių aliejų naudojimo būdai.

Eteriniai aliejai dėl balansuojančio poveikio žmogaus psichologinei, emocinei būklei, poveikio imunitetui, antibakterinio, priešuždegiminio ir net priešvėžinio poveikio yra svarbi holistinės medicinos dalis ir, tikėtina, gali tapti svarbia, šiuo metu trūkstama, šiuolaikinės medicinos dalimi.

Egle JuknevicienePaskaitą skaitys lektorė Eglė Juknevičienė. Lektorė apie save: “Esu baigusi Kauno Technologijos Universiteto Maisto produktų technologijos specialybę. Studijuodama nuolat dalyvavau  fakultete atliekamuose įvairių chemijos sričių moksliniuose tyrimuose. Visuomet domėjausi sveika mityba, mitybos tyrimų tendencijomis, sveiku gyvenimo būdu. Kurį laiką bendradarbiavau sveiką gyvenimo būdą ir natūras sveikatinimo priemones propaguojančiame interneto puslapyje “Žalia”. Susidomėjus aromaterapija, jau turimos chemijos, biochemijos, mikrobiologijos žinios ir domėjimasis žmogaus anatomija ir fiziologija leido greitai plėsti ir gilinti suvokimą apie eterinių aliejų sudėtį ir poveikio galimybes.Taip pat domiuosi ir gilinuosi į Tradicinę Kinų Mediciną ir tai padeda suvokti holistinės medicinos principus. Studijuodama Frankincenso, Miros, Gvazdikėlio ir Ciberžolės eterinius aliejus,  jų poveikį gyvybinėms organizmo sistemoms bendradarbiauju su suomiu lektoriumi Johanu Cronstedtu, kuris turi daug praktikos naudojant Frankincensą ir kitus eterinius aliejus, kaip reikšmingą pagalbą įveikiant sudėtingas ligas. Džiaugiuosi galėdama pasidalinti sukauptomis žiniomis ir patirtimis.”

Paskaitos kaina – 12 eur.  Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.