+37069800058

R.Lapinskaitės praktinis seminaras “IŠLAISVINTA ŠIRDIS: ATLEISK, PALEISK, LEISK!” 

R.Lapinskaitės praktinis seminaras “IŠLAISVINTA ŠIRDIS: ATLEISK, PALEISK, LEISK!” 

R.Lapinskaitės praktinis seminaras “IŠLAISVINTA ŠIRDIS: ATLEISK, PALEISK, LEISK!” 

Seminaras vyks 2017 m. gruodžio 18 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į Ramintos Lapinskaitės praktinį seminarą, skirtą artėjančioms šventėms, kurio tema “IŠLAISVINTA ŠIRDIS: ATLEISK, PALEISK, LEISK!” 

Šviesiu Advento laiku, metams besibaigiant kviečiame praeinančiuose palikti nuoskaudas, nusivylimus, kartėlį, paruošti savo širdis gražiausioms metų šventėms ir Naujuosius pasitikti su daugiau laisvės ir atvirumo gyvenimui.

Nuoširdžiai atleisdami už praeityje padarytas skriaudas, mes paleidžiame mus slegiančius jausmus, ir tokiu būdu leidžiame gyvenimui prasitęsti per mus į giedrą rytojų.

Apie atleidimo naudas asmenybei kalba visos didžiosios dvasinės tradicijos ir šiuolaikinės psichologijos mokyklos. Tačiau naudą teikia toli gražu ne nuolatinės pastangos save įtikinti, kad būtina atleisti, o gilus susitaikymas su įvykusia situacija kūno, jausmų ir sielos lygmeniu.

„Atleidimas yra raktas, atrakinantis širdį. Kad galėtume juo pasinaudoti, mums tereikia susitaikyti su savo gyvenimo tikrove, prisiimti atsakomybę už ją, ir tikėti, kad už viso to, ką galime matyti, egzistuoja aukštesnis, specialiai mums sukurtas Visatos planas.“ Debbie Ford

Teorinėje seminaro dalyje Jūs sužinosite:
* Kaip atleidimo praktikos padeda išsilaisvinti iš neigiamų karminių ryšių su kitais žmonėmis?
* Kodėl atsisakydamos atleisti mes iš savęs atimame dabarties ramybę ir ateities džiaugsmą?
* Kaip išmokti skaudžias gyvenimo patirtis interpretuoti taip, kad jos teiktų mums stiprybės, o ne stumtų į neviltį?

Praktinėje  seminaro dalyje: visi kartu apsijungsime BENDRAI ŠIRDIES MEDITACIJAI, IEŠKODAMOS SAVYJE TO, KAS MUS LABIAU SUSIETŲ SU VIDINE ŠVIESA. Be to, kiekvienas individualiai LEISITĖS Į EMOCINIO PALEIDIMO PROCESĄ, kurio metu atkursite gyvybinės energijos tėkmę nusivylimų kupinuose santykiuose.

Šis seminaras skirtas Jums, jei tinka bent vienas žemiau nurodytas aspektas:
* Norite ne tik sužinoti apie išlaisvinančią atleidimo naudą, bet ir ją patirti;
* Esate pasiruošęs pažvelgti savo nuoskaudoms į akis ir jas transformuoti;
* Nutarėte nebesislėpti už praeities žaizdų, norite jas palikti praeinančiuose metuose;
* Išgyvenote skyrybas / išdavystę ar kitą žeidžiančią situaciją, kilusią sąjungoje su partneriu;
* Jaučiatės tarsi įstrigęs santykių situacijoje, kuri vis kartojasi, ir norite išvysti naujas galimybes;
* Pastebite, kad neturite jėgų svajoti, netikite savo ateitimi, Jums sunku išsikelti tikslus ir jų siekti.

Raminta LapinskaiteSEMINARĄ VEDA:  RAMINTA LAPINSKAITĖ, saviugdos trenerė, koučingo specialistė (ICU), tinklaraštininkė, populiarių straipsnių moterims autorė, VšĮ Sąmoningų santykių studijos įkūrėja, individualiai ir grupėse ugdanti moteris asmeninio gyvenimo pilnatvės temomis ir ypatingą dėmesį skirianti meilės sau principui saviugdoje. Daugiau informacijos ir straipsnių rasite tinklaraštyje www.ramintalapinskaite.lt

Svarbiausia yra mūsų ketinimas pagaliau išsivaduoti nuo senų skaudulių ir palikti juos praeinančiam laikui, taip atlaisvinant vietos naujai šviežiai gyvybinei energijai, susitaikymui ir Naujų Metų galimybėms!

Seminaro kaina – 15 eur.  Atėjus su bičiule – po 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.