+37069800058

Seminaras “GYVENIMO PAŠAUKIMO DIRBTUVĖS: rask savo vietą po saule!” su R.Lapinskaite

Seminaras “GYVENIMO PAŠAUKIMO DIRBTUVĖS: rask savo vietą po saule!” su R.Lapinskaite

Seminaras “GYVENIMO PAŠAUKIMO DIRBTUVĖS: rask savo vietą po saule!” su R.Lapinskaite

Seminaras vyks 2018 m. gruodžio 5 d. (antradienį) nuo 18 iki 21 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Jei esate savo pašaukimo paieškose ir jaučiatės nerandantys to, kam gyvenime verta iš visos širdies įsipareigoti savo energija, talentais, duotybėmis ir gebėjimais, jeigu ieškote atsakymo į klausimą “KOKIO SVARBAUS TIKSLO VARDAN AŠ GIMIAU PO ŠIA SAULE?”, tuomet šis seminaras yra skirtas būtent Jums. 

Pagrindinės seminaro prielaidos:
♥ Kiekvieno mūsų sieloje yra įspaustas individualus žemėlapis, vedantis mus į unikalias aplinkybes ir situacijas, kurios geriausiai padeda išreikšti žemėje Kūrėjo planą.
♥ Kai siekiame savo sielos tikslų, natūraliai atskleidžiame visus savo gebėjimus ir talentus.
♥ Niekas kitas negali padaryti to, ką darome mes, tiksliai taip, kaip darome mes – visi esame unikalūs.
♥ Kiekvieno mūsų indėlis yra labai svarbus – be jo Visatos paveikslas nebus pilnas, o mes nesijausime išbaigti.
♥ Tik pasirinkus vykdyti savo pašaukimą, mūsų unikali dalis papildo nuostabią visumą.
♥ Įsipareigojimas savo dovanomis, gebėjimais ir talentais dalintis su pasauliu, yra vienas esminių žmogaus egzistencijos pasiekimų.

Šio praktinio susitikimo metu pasidalinsime asmenybės savirealizacijos ir saviaktualizacijos mokslo įžvalgomis, egzistencinio koučingo praktikomis, kurios pasitarnaus kaip veiksminga priemonė tyrinėjant savo pašaukimą, kitomis psichologinėmis technologijomis, padėsiančiomis pajausti autentišką vietą po saule!

Šis seminaras skirtas Jums, jei:
♥ Kol kas nežinote, kur eiti, bėgti, veržtis, jaučiatės sumišę ir negalite sau įsivardinti, ko norėti, ko imtis, kur ieškoti gyvenimo kelio ir savirealizacijos.
♥ Esate pasiruošę leistis į nuotykių, atradimų, suvokimų, kasdienių įsipareigojimų kelionę vardan savo sielos gerovės!
♥ Ilgitės kasdienio ir gyvo savęs pajautimo, ryšio su visais ir viskuo patyrimo.
♥ Norite išmokti jausti savo tiesą ir pasitikėti ja kaip kelrode žvaigžde į savęs atskleidimą.
♥ Jaučiate, kad už rutiniškos kasdienybės ir nesibaigiančių problemų yra kažkas daugiau ir tai skirta Jums.
♥ Norite išmokti subalansuoti savo gilų vidinį gyvenimą su išorine jo išraiška.

ŠIO SEMINARO DĖKA JŪS TURĖSITE aiškesnį ir tikslesnį supratimą apie individualų savo sielos žemėlapį, ĮGAUSITE jo tyrinėjimo patirties, specialių dvasinių technologijų dėka PRAKALBINSITE savo pašaukimą, SUVOKSITE, kodėl verta įdėti laiko ir pastangų, kad įsitvirtintumėte savo vietoje po saule, IŠSIGRYNINSITE, ką daryti su praktikų metu kilusiomis įžvalgomis, SUŽINOSITE, kaip galima padėti sau ir kitiems siekiant išsipildymo kupino gyvenimo!

BUVUSIŲ DALYVIŲ ATSILIEPIMAI: http://www.samoningisantykiai.lt/atsiliepimai.html

SEMINARĄ VEDA: RAMINTA LAPINSKAITĖ – saviugdos trenerė, egzistencinio koučingo specialistė, tinklaraštininkė, populiarių straipsnių autorė, VšĮ Sąmoningų santykių studijos įkūrėja, individualiai ir grupėse ugdanti moteris asmeninio gyvenimo pilnatvės temomis ir ypatingą dėmesį skirianti meilės sau principui saviugdoje. Daugiau informacijos ir straipsnių rasite asmeniniame tinklaraštyje www.ramintalapinskaite.lt

 

INVESTICIJA: 20 Eur (mokama grynaisiais prieš renginį)

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.