+37069800058

Valdemaro Cmielevskio paskaita “ŽODINĖ SAVIGYNA”.

Valdemaro Cmielevskio paskaita “ŽODINĖ SAVIGYNA”.

Valdemaro Cmielevskio paskaita “ŽODINĖ SAVIGYNA”.

Paskaita vyks 2017 m. lapkričio 20 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Maloniai kviečiame į mokymų trenerio Valdemaro Chmielevskio paskaitą “ŽODINĖ SAVIGYNA”.

Ar Jūsų gyvenime pasitaiko situacijų, kai nežinote, ką atsakyti į priekaištus, įžeidinėjimus, “užvažiavimus”, grubumą?  Ar dažnai sutrinkate, girdėdami netikėtą keblų klausimą? Prarandate pusiausvyrą dėl jums skirtos kritikos ir neprašytų patarimų? O gal aplinkiniai manipuliuoja jumis ir jūs pasiduodate jų prašymams?

Ši paskaita skirta tiems, kurie vadovauja, kalba viešai, bendrauja su žiniasklaida, veda mokymus, dalyvauja derybose, motyvuoja, įtikinėja, parduoda, aptarnauja klientus, bendrauja su žmonėmis, myli žmones.

Ji yra apie tai, kaip veiksmingai ir sau nepakenkiant pasipriešinti įvairių rūšių žodiniams išpuoliams: grubumui, „užvažiavimui“, įžeidinėjimams, pažeminimams, neprašytiems patarimams, reikalavimams, prievartai, pasmerkimui, kebliems klausimams, pašaipai, grasinimams… Ir kaip tuo pat metu išlikti ramiam ir konstruktyviam.

Valdemaras CmielevskisPaskaitą skaitys VALDEMARAS CHMIELEVSKIS – mokymų, efektyvaus komunikavimo ir pardavimų treneris, ugdomojo vadovavimo (koučingo) specialistas.

 Info apie lektorių: http://www.investuokisave.lt/apie_mokymu_treneri/  

 Paskaitos kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

 

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.