+37069800058

Dalios Treigienės paskaita „AKIŲ GALIA“

Dalios Treigienės paskaita „AKIŲ GALIA“

Dalios Treigienės paskaita „AKIŲ GALIA“

Paskaita vyks 2017 m. lapkričio 16 d. (ketvirtadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Pamėnkalnio g. 3-27, Vilniuje. Patikslinimas kaip surasti: prie “Islandijos” troleibusų stotelės yra vartai į vidinį kiemą. Eiti tiesiai iki atskiro įėjimo į patalpas cokoliniame aukšte. Prie durų dega iš tolo matoma šviesa.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Akys – sielos veidrodis. Atidžiai pažvelkime į savo ir kitų žmonių akis. Kai esame laimingi, mūsų akys švyti, džiaugiasi. Dvasinė branda taip pat atsispindi akių šviesoje. Tačiau ar svarbu vien tik ryškus išorinis regėjimas? Ar visuomet matome realybę, ar tik tai, ką pažįstame?

Kalbėsime apie akis, jų priežiūrą ir stiprinimą, naudojant lietuviškus vaistinius augalus ir aktyvių taškų masažą. Aptarsime ir kitokias žvilgsnio galias, juk nuo seno tikima, kad akys gali būti ne tik geros, bet ir nužiūrinčios. O gal tai tik prietarai? Kai kurie vaistiniai augalai ir aktyvių taškų masažas padeda stiprinti akis, vizualizavimo pratimai lavina vaizduotę, ugdo vidinį regėjimą, o dvasinės praktikos ir augalai suteikia patikimą apsaugą.

PASKAITOS METU SUŽINOSITE:

– kokie lietuviški vaistiniai augalai tinka akims prižiūrėti;

– kaip stiprinti akis masažuojant aktyvius taškus;

– kaip išmokti matyti aurą;

– kas yra nužiūrėjimas, kas atsitinka nužiūrėtajam, kaip apsisaugoti;

– kokie lietuviški augalai nuo senų laikų žinomi kaip apsaugantys;

– kaip ir kokius augalus naudoti energetiniam valymui ir energetinio lauko stiprinimui;

– kaip gydo geras žvilgsnis ir kokios yra kitos blogį nukreipiančios priemonės.

Dalia TreigieneLektorė: Dalia Treigienė – socialinių mokslų daktarė, nuostabių knygų apie augalus autorė, lietuviškų augalų žiniuonė, sveikos gyvensenos ir senųjų žmogaus pažinimo bei sveikatinimosi būdų propaguotoja.

Renginio metu galėsite leidėjo kaina įsigyti D. Treigienės knygas „Lietuviškų augalų galios“ ir „Augalų Taro“ su magiškų kortų rinkiniu, bei jos gaminių grožiui ir sveikatai: rugiagėlių, akišveičių ir kitų lietuviškų augalų hidroliatų, natūralaus žolelių kremo ir gražinančios kaukės, jonažolių, kadagių, medetkų, vingiorykščių aliejaus.

Seminaro kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.