+37069800058

Praktinė paskaita “RAUDONASIS MĖNULIS. Kūrybinės, seksualinės ir dvasinės moteriškų ciklų dovanos” su Ramune Dhara

Praktinė paskaita “RAUDONASIS MĖNULIS. Kūrybinės, seksualinės ir dvasinės moteriškų ciklų dovanos” su Ramune Dhara

Praktinė paskaita “RAUDONASIS MĖNULIS. Kūrybinės, seksualinės ir dvasinės moteriškų ciklų dovanos” su Ramune Dhara

Paskaita vyks 2017 m. lapkričio 13 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Šis susitikimas yra skirtas įvairaus amžiaus MOTERIMS: ir mamoms, ir dukroms. Ši tema yra labai svarbi ir aktuali tiek pradedančiai bręsti merginai, tiek jaunoms, tiek brandaus amžiaus moterims.

Paskaitos temos:
1. Baltojo ir raudonojo mėnulio ciklai (menstruacijų ciklų paslaptys). Mėnulio laikrodis.

2. Mėnulio fazių (menstruacijų fazių) archetipai:

  • Raganos archetipas.
  • Mergelės archetipas.
  • Motinos archetipas.
  • Kerėtojos archetipas.

Mūsų susitikimas turės ir teorinę, ir praktinę dalis. Teorinė – informacijos įsisavinimui, kuri pateikta knygoje “Raudonasis mėnulis”, praktinė – šokio meditacija mėnulio fazių archetipams patirti.

Praktinės užsiėmimo naudos:
Sužinosite, kaip vesti savo Mėnulio (menstruacijų) ciklo kalendorių, stebėti save kiekvieną dieną, vesti užrašus, stebint savo kūną, fiksuojant kintančias fizines ir emocines būsenas, poreikį bendrauti, seksualumą, veiklumą ir kūrybiškumą kasdienoje.
Po užsiėmimo suprasite, koks archetipas, kada ir kaip įtakoja jūsų nuotaikas, darbingumą, kūrybiškumą, bendravimą su žmonėmis ir žinosite, kaip pasirinkti tinkamiausią laiką skirtingoms veiklos, išnaudojant natūraliai tekančią energiją pagal savo mėnulio ritmą.

Lektorė sukūrė šią programą moterims, norėdama padėti įsisavinti neįkainojamas Miranda Gray žinias, apjungiant jas su pačios lektorės patirtomis praktikomis ir gyvenimiška patirtimi.

Renginio vedančioji Ramunė Dhara Andrijauskėwww.patyrimoratas.lt

Ramunė apie save: “Moterų ratus burti pradėjau prieš 15 metų. Viskuo, ko mokiausi pati, dalinuosi su moterimis. Patyriau savimi – geštalto terapiją, šokio ir judesio terapiją, konsteliacijas, kūno terapiją, intuityvųjį dainavimą, fraktalų piešimą, garso seminarus, teatrines improvizacijas, jogą, meditacijas ir kvėpavimo technikas, kūrybinį rašymą ir piligrimines keliones į Indiją. Tantrinės praktikos sėmiausi Širdies Tantros mokykloje. Kuo taip pat dalinuosi su Jumis. Dalintis – mano kelias. Burti moterų ratus – mano pašaukimas.”

“Mes juk ateiname į šį pasaulį tam, kad taptumėme laimingomis, realizuotume savo kūrybines galias, patirtume meilę, susilauktumėme palikuonių ir kurtume savo gyvenimą. Juk sveika moteris panaši į Vilkę- ji guvi, energinga, gyvybinga ir vaisinga, turi savo teritoriją, yra išradinga, ištikima ir judri.”
(Clarissa Pinkola Estes knygos „Bėgančios su vilkais“)

Paskaitos kaina – 12 eur.  Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.