+37069800058

Pristatymas užsiėmimas „Qi Gong (Cigunas)“ su Egidijumi Šeštoku

Pristatymas užsiėmimas „Qi Gong (Cigunas)“ su Egidijumi Šeštoku

Pristatymas užsiėmimas „Qi Gong (Cigunas)“ su Egidijumi Šeštoku

Praktinis užsiėmimas vyks 2017 m. lapkričio 14 d. (antradienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į pristatymą-užsiėmimą „Qi Gong (Cigunas)“ su Qi Gong meistru Egidijumi Šeštoku

Qi Gong (Cigunas) – tai tradicinė, senovinė kinų organizmo sveikatingumo sistema. Qi – gyvybinė energija, kuri yra žmogaus organizmo egzistavimo pagrindas. Gong – tai tos gyvybinės energijos valdymas mūsų organizme.

Atliekant Qi Gong‘ą, pagrindinis dėmesys skiriamas stuburui. Žmogus vienintelis sutvėrimas Žemėje, kuris vaikšto vertikaliai. Vertikali laikysena suteikia stuburui didelį krūvį. Taip pat didelį krūvį gauna: sausgyslės, sąnariai, raumenys, nes jų funkcija palaikyti stuburą ir suteikti visam mūsų skeletui judesių įvairovę, kurios dėka mes galime vaikščioti, bėgioti, sėdėti, kalbėti, dirbti ir t.t.
Stuburo paskirtis – atlikti šešis pagrindinius judesius: susilenkti ir išsitiesti, pasilenkti į kairę ir dešinę, pasisukti į kairę ir į dešinę. Visi šie judesiai atliekami Qi Gong‘e, kad išsaugoti sveiką ir paslankų stuburą. Atliekant pratimus, tempimo judesiai atpalaiduoja skeletą ir taip pat pranyksta įtampos stubure. Atsiranda erdvės tarp slankstelių, kuri leidžia limfai ir stuburo smegenų skysčiui aktyviau cirkuliuoti ir „efektingai sutepti“ sąnarius, gerinant jų paslankumą. Sausgyslės dėl tempimo tampa elastingos, nes aktyviai aprūpinamos atstatomomis medžiagomis, o judesyje – nesurambėja. Raumenys, gaudami krūvį, darosi tvirtesni, ištvermingesni, jaučiamas bendras organizmo tonuso pakilimas.

Qi Gong sujungia: kinų kovos menų, gimnastikos ir meditacines praktikas. Praktikuojant Qi Gong atpalaiduojamas kūnas, rimsta emocijos, skaidrėja sąmonė.

Apranga: laisva, nevaržanti, labiau sportinė. Moterims rekomenduojama atvykti su kelnėmis, o ne su sijonais.

Pristatymą – užsiėmimą ves Qi Gong meistras Egidijus Šeštokas, kuris Qi Gong’ą praktikuoja daugiau kaip 16 metų, o meditacijos – jo gyvenimo kasdienybė ir šventė.

Susitikimo metu Egidijus trumpai pristatys Qi Gong’o 12 pratimų kiekvienai dienai, kuriuos reiktų daryti, norint būti gyvybingam, judriam ir sveikam.

 

Renginio kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.