+37069800058

Paskaita “Organizmo taršos priežastys ir valymas” su gydytoja A. Keturkiene

Paskaita “Organizmo taršos priežastys ir valymas” su gydytoja A. Keturkiene

Paskaita vyks 2017 m. lapkričio 6 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į gydytojos ir Ajurvedos specialistės ASTOS KETURKIENĖS paskaitą “ORGANIZMO TARŠOS PRIEŽASTYS, atpažinimas bei rudeniniai valymosi ypatumai”.

Ši paskaita yra apie bene pagrindinę bet kokių ligų priežastį – proto ir kūno toksinus. Kas mums atsitinka, kad ranka siekia aiškiai nesveiko maisto, deda mums į burnas, o mes jo neišspjauname, priešingai, valgome ir mėgaujamės? Ajurvedos mokslas mus moko, kad toksinai yra svarbi ligų priežastis.

Paskaitos metu kalbėsimės apie kūno taršos priežastis, požymius, sukeliamas ligas. Ar gali būti, kad valgome ekologišką, vegetarinį maistą, o save sargdiname? Nežinant  mitybos taisyklių būna ir taip. Aptarsime visiems prieinamus ir šiam sezonui tinkamus organizmo valymosi būdus.

 

Paskaitą skaitys Asta Keturkienė – gydytoja, ajurvedos specialistė, ajurvedinių masažų ir konsultacijų studijos „Satvika“ įkūrėja, Ajurvedos akademijos dėstytoja, Gyvybės rato asociacijos prezidentė, LSNR narė. Plačiau apie lektorės veiklą: http://www.satvika.lt/

 

 

Paskaitos kaina – 12 eur.  Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.