+37069800058

RYŠIO SU PROTĖVIAIS STIPRINIMO SEMINARAS su Raminta Lapinskaite

RYŠIO SU PROTĖVIAIS STIPRINIMO SEMINARAS su Raminta Lapinskaite

Seminaras vyks 2017 m. spalio 30 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 21 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Vėlinių šventei artėjant kviečiame moteris gydančia meilės jėga prisiliesti prie savo šaknų.

MŪSŲ MĄSTYSENAI, PASAULĖJAUTAI, KASDIENIAMS PASIRINKIMAMS ĮTAKĄ DARO PRIEŠ MUS GIMINĖJE GYVENĘ ŽMONĖS IR JŲ LIKIMO VINGIAI.

Neįsisąmoninti PROTĖVIŲ IŠGYVENIMAI, jų patirtas santykių skausmas, neišmoktų pamokų kartėlis kaip kraujas teka mūsų venomis ir yra PERDUODAMAS IŠ KARTOS Į KARTĄ.

Parodžiusios dėmesį toms skaudančioms protėvių patirtims, mes ne tik gydom giminės žaizdas, bet gyja ir mūsų pačių asmenybės šaknys, taip pat šių skaudulių nebeperduodame savo vaikams.

Ryšys su protėviais yra neišsenkantis meilės, harmonijos ir palaikymo šaltinis mūsų asmeniniame ir socialiniame gyvenime, jei tik mokame jį puoselėti ir stiprinti.

SEMINARO METU:

 • Gilinsimės į tai, kokią įtaką mūsų asmenybei daro protėviai (remsimės Vedomis, Berto Helingerio šeimos konsteliacijos teorija, Avestos tradicija ir kitais pasauliniais šaltiniais);
 • Aptarsime giminės karmos poveikį jūsų likimui, dalinsimės specialistų rekomendacijomis, kaip galite darbuotis su neigiama giminės karma;
 • Apsijungsime meditacijai ryšiui su giminės moterimis sustiprinti, mat nuo mamos giminės linijos priklauso kiekvienos moters pasitikėjimo ir savivertės lygmuo.
 • Atliksime grupinį giminės atmeldimo ritualą, mat Vėlinių savaitė yra ypatingas laikas, kurio dėka visas mūsų vidinis darbas protėvių labui vyksta daug lengviau ir su kur kas stipresne transformuojančia galia.
 • Seminarą užbaigsime giminės istorijos perrašymo praktika, kuri suteiks galimybę įnešti į savo likimą daugiau šviesos, meilės, sutarimo.

———————————————————————————-

Seminaras skirtas jums, jei jums tinka bent vienas iš žemiau nurodytų aspektų:

 • Vėlinių šventėms artėjant norite pakvieti į savo giminę ir šeimą daugiau šviesos ir meilės;
 • Patiriate sunkumų šeimyniniuose santykiuose su vyru, vaikais, tėvais ir kitais artimaisiais;
 • Šiame gyvenimo etape jaučiatės tarsi „užstrigusi“, išgyvenate vidinį ir išorinį sąstingį;
 • Siekiate giliau save pažinti, labiau suprasti ir drąsiau save išreikšti išoriniame pasaulyje;
 • Ieškote veiksmingų priemonių gyventi pilnakraujį ir aistringa gyvenimą kasdien;
 • Nors esate daug ką išbandžiusi, vis dar susiduriate su sunkumais realizuojant savus norus ir troškimus;
 • Einate sąmoningumo keliu ieškodama to, kas jus stipriau susietų su moteriška prigimtimi;
 • Jaučiatės įstrigusi ir niekaip negalite pakeisti tam tikrų savo įpročių, susijusių su pagarba sau kaip moteriai ir vyrui kaip vyrui.

Raminta LapinskaiteSeminarą veda: RAMINTA LAPINSKAITĖ – saviugdos trenerė, egzistencinio koučingo specialistė, tinklaraštininkė www.ramintalapinskaite.lt „Po daugelio metų dvasinių paieškų, mano gyvenimas iš esmės pajudėjo tik tada, kai su meile atsigręžiau į savo protėvius, pajutau savo šaknyse slypinčią mylinčių širdžių jėgą. Dalinuosi šiuo patyrimu, nes jaučiu, kad mums, šiuolaikinėms miestų moterims, reikia ne paviršutiniškų, o giluminių pokyčių. Giminės medžio gydymas būtent tokius ir teikia“

Giminės palaikymas leidžia pajusti daugybės mylinčių širdžių paramą ir palankumą, išlaisvina meilės jėgą trokštamam likimui kurti ir itin veiksmingai padeda mums harmonizuoti santykius šeimoje! Nusipelnėme šių šviesių dovanų sau ir savo artimiesiems!

Seminaro kaina – 15 eur.  Atėjus su bičiule – po 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.