+37069800058

E.Petkelienės paskaita “Kokie pokyčiai laukia žmonių? Sąmonės lygių hierarchija”

E.Petkelienės paskaita “Kokie pokyčiai laukia žmonių? Sąmonės lygių hierarchija”

E.Petkelienės paskaita “Kokie pokyčiai laukia žmonių? Sąmonės lygių hierarchija”

Paskaita vyks 2017 m. spalio 16 d. (pirmadienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į ELONOS PETKELIENĖS paskaitą “Kokie pokyčiai laukia žmonių? Įsitikinimai, lūkesčiai ir viltys – žmogaus sąmonės lygių hierarchija”

Šiandien dvi galingos šviesos ir energijos bangos slenka Visata, mūsų Galaktika ir atakuoja ne tik Žemę, bet ir kiekvieną mūsų. Šios permainų bangos dirba sinchroniškai, pakylėdamos visas gyvybės formas į aukštesnį sąmonės lygmenį. Kodėl visa tai vyksta dabar? Ar tai bus paprasta? Kaip gyventi kardinaliai besikeičiančiame pasaulyje?

Paskaitos metu kalbėsime apie tai, kad turime turėti naujas gaires ir instrumentus, padėsiančius su šiomis bangomis plaukti lengvai. Kas iš tikrųjų vyksta? Kas bus su pasauliu, su gyvenimu ir su mumis pačiais?

Tam reikalingas naujas supratimas, padėsiantis priimti ir įvertinti supantį pasaulį bei mus pačius. Supratimui įtakos turi mūsų sąmoningumo lygis arba sąmonės lygių hierarchija pagal Davido Hawkinso pateiktą aprašymą.

Paskaitos metu galėsite praktiškai įsivertinti kokiame sąmonės lygyje esate. Šis įdomus sąmonės atspindžio modelis gali būti taikomas ne tik atskiriems žmonėms, bet ir tam tikriems įvykiams, visuomenėms, civilizacijoms.

 

Lektorė Elona Eleonora Petkelienė – parapsichologė, grafologė, chirologė, tarologė, veidotyros specialistė. Lietuvos ezoterikų Konfederacijos Prezidentė, ezoterikos mokslų daktarė. Baigė V. Kazlausko vardo Parapsichologijos Akademiją. Įvairių ezoterikos mokyklų ir klubų lektorė, moterų klubo ,,ŠVIESA “ vadovė. Elona asmeniškai konsultuoja asmenybės augimo, energinių resursų vystymo ir atstatymo, santykių suderinamumo ir harmonizavimo, partnerių parinkimo klausimais, padeda renkantis specialybę, veiklos kryptis. Ji rašo straipsnius saviugdos, savirealizacijos, parapsichologijos temomis į įvairius žurnalus ir leidinius. Kaip ekspertė ji dalyvavo TV laidose: ,,Šeštasis pojūtis“, ,,X Pasaulis“, ,,Yra kaip yra“, ,,Patriotuose“, ,,Būk mano meile“.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Renginio kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.