+37069800058

Pažintinė paskaita „Frankincense – senovės išmintis šiuolaikiniam žmogui“

Pažintinė paskaita „Frankincense – senovės išmintis šiuolaikiniam žmogui“

Pažintinė paskaita „Frankincense – senovės išmintis šiuolaikiniam žmogui“

Paskaita vyks 2017 m. spalio 3 d. (antradienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Paskaita skirta žmonėms, kurie rūpinasi savo sveikata, domisi holistine medicina, ieško natūralių būdų stiprinti sveikatai ir kovoti su ligomis, domisi aromaterapija.

Žodis Frankincense reiškia “tikrasis smilkalas”. Boswellia sacra medžio derva ir iš jos išgaunamas Frankincenso eterinis aliejus naudojami gydymui jau tūkstančius metų, o jų skleidžiamas senovinių smilkalų kvapas yra daugeliui gerai pažįstamas. Frankincensas minimas seniausiame pasaulyje išlikusiame medicininiame tekste – Eberso papiruse, parašytame 1500m. pr. m. e.  Frankincenso eterinis aliejus užima labai svarbią vietą aromaterapijoje dėl savo balansuojančio poveikio žmogaus psichologinei, emocinei būklei, poveikio imunitetui ir ypač dėl priešvėžinio poveikio.

Šiuolaikinius žmones kankina daugybė ligų susijusių su gyvenimo būdu, mityba, gyvenimo aplinka. Mes ne viską galima pakeisti, bet turint daugiau žinių galima geriau pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata.

Šioje paskaitoje aptarsime:

 • holistinės medicinos požiūrį ligą;
 • svarbiausius neigiamus poveikius organizmo gyvybinėms sistemoms;
 • kokie išoriniai poveikiai ir vidiniai organizmo pakitimai gali turėti reikšmės vėžio vystymuisi;
 • ką galime pakeisti ir padaryti, kad greičiau pasveiktume ir nesirgtume;
 • kokią reikšmę tame procese gali turėti aromaterapija.

Aromaterapija yra natūralus ir stipriai veikiantis visų organizmo gyvybinių sistemų balansavimo būdas.

Paskaitoje išsiaiškinsime:

 • kaip veikia eteriniai aliejai;
 • kokios cheminės ir fizikinės jų savybės nulemia poveikį;
 • koks yra Frankincenso eterinio aliejaus poveikis žmogaus organizmui, remiantis moksliniais tyrimais;
 • koks yra Frankincenso eterinio aliejaus poveikis derinant jį su kitais eteriniais aliejais, ypač Miros ir Gvazdikėlių;
 • kaip naudoti Frankinceną ir kitus eterinius aliejus kasdieniniame gyvenime ir kovojant su ligomis;
 • kaip galima panaudotiFrankincenso dervą ir koks jos poveikis žmogaus organizmui.

Frankincensas, kaip derva ir kaip eterinis aliejus, daugelio tautų tradicijose naudojamas nuo neatmenamų laikų. Šiuo metu atliekama daug  sudėtingų biochemijos ir medicinos mokslinių tyrimų, aiškinantis Frankincenso poveikį žmogaus organizmui. Kuo daugiau tyrimų atliekama, tuo didesnis ir reikšmingesnis poveikis ir galimybės pagalbai kovoje su ligomis atrandamos.

Egle JuknevicieneLektorė – Eglė Juknevičienė. Lektorė apie save: “Esu baigusi KTU Maisto produktų technologijos specialybę. Studijuodama nuolat dalyvavau  fakultete atliekamuose įvairių chemijos sričių moksliniuose tyrimuose. Visuomet domėjausi sveika mityba, mitybos tyrimų tendencijomis, sveiku gyvenimo būdu. Kurį laiką bendradarbiavau sveiką gyvenimo būdą ir natūras sveikatinimo priemones propaguojančiame interneto puslapyje “Žalia”. Susidomėjus aromaterapija, jau turimos chemijos, biochemijos, mikrobiologijos žinios ir domėjimasis žmogaus anatomija ir fiziologija leido greitai plėsti ir gilinti suvokimą apie eterinių aliejų sudėtį ir poveikio galimybes. Taip pat domiuosi ir gilinuosi į Tradicinę Kinų Mediciną ir tai padeda suvokti holistinės medicinos principus. Studijuodama Frankincensą, jo poveikį gyvybinėms organizmo sistemoms bendradarbiauju su suomiu lektoriumi Johanu Cronstedtu, kuris turi daug praktikos naudojant Frankincensą ir kitus eterinius aliejus, kaip reikšmingą pagalbą įveikiant sudėtingas ligas. Džiaugiuosi galėdama pasidalinti sukauptomis žiniomis ir patirtimis.”

 

Paskaitos kaina – 12 Eur. Atėjus dviese – po 10 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.