+37069800058

Unikalios Atostogos Unikalioms Moterims “PAMILK SAVE!” Zakinto saloje (Graikija)

Unikalios Atostogos Unikalioms Moterims “PAMILK SAVE!” Zakinto saloje (Graikija)

Unikalios Atostogos Unikalioms Moterims “PAMILK SAVE!” Zakinto saloje (Graikija)
ATOSTOGOS MOTERIMS su MILDA SABIENE ir GINTARE DAVAINIENE  2017 m. rugsėjo 22-29 d. d. žavingoje ir nepažintoje Graikijos saloje – ZAKINTE.

Ši patyriminė moteriška kelionė yra skirta moterims, norinčioms prasmingų, išskirtinių, moteriškų atostogų ir stiprios energetinės įkrovos.

Mes moterys visada kur nors skubame, norime spėti padaryti viską – visus darbus, būti visiems geros, visiems padėti, daug sužinoti, suvokti, išbandyti viską praktiškai ir pan.

Tačiau mes pamirštame svarbiausią – viskam reikia vidinės galios ir energijos. Ir ne tik…

Tarpusavio santykių kūrimui ir puoselėjimui, vaikų auklėjimui, profesinei veiklai, įvairiems gyvenimo pokyčiams ir net norų realizacijai mums reikia stiprybės, psichinės, fizinės ir subtilios energijos, išminties, vidinės ramybės, tikėjimo, entuziazmo, žinių. O svarbiausia – meilės, ypač meilės sau!

Ir jei jūs nemokate visiškai įsižeminti, atostogauti moteriškai ir prisipildyti energetiškai, tai visos šios gyvenimo sritys pasmerktos krizėms ir išbandymams.

Atminkite, kad kai esame pilnos, mes esame besidalijančios, duodančios, o ne imančios.

Mes galime lengvai nuraminti vaikus, ramiai bendrauti su iš darbo grįžusiu pavargusiu vyru, burbančiais tėvais, valdyti savo emocijas… Kai esame prisipildžiusios viskas yra kitaip, nes mes esame gausa ir pritraukiame gausą.

Šios kelionės metu mes padėsime jums užsipildyti moteriška galia ir energija, kad jūs turėtumėte energijos visose savo gyvenimo sferose, galėtumėte realizuoti savo svajones, turėtumėte jėgų ir noro darbui su savimi, tikėjimo ir ryžtingumo priimant sprendimus. Padėsime išsigryninti jūsų moteriškus norus, meilės prioritetus, jūsų ir jūsų artimųjų meilės kalbas, jūsų vyraujančias moteriškas energijas.

Ši kelionė skirta moteriai, norinčiai:

  1. Susitikti su savimi.
  2. Išsilaisvinti iš praeities.
  3. Pažadinti meilę, mylėti ir būti mylimai.
  4. Tapti jausminga, moteriška, seksualia.
  5. Tapti klestinčia ir gyvenančia gausoje.

 Ši programa skirta ŽEMIŠKAI, RAMIAI, STIPRIAI, TIKRAI, MATERIALIAI MOTERIAI.

Šioje kelionėje Jūsų laukia:

– Kūrybinė savęs pažinimo programa su asmeninių pokyčių konsultante, lektore, mentore Milda Sabiene ir svajojimo mokytoja tituluojama paskaitų ir seminarų lektore Gintare Davainiene;
– Pokalbiai, diskusijos, savęs pažinimo užduotys;
– Praktiniai ir kūrybiniai užsiėmimai;
– Theta-Healing meditacijos;
– Grupinės ir individualios sesijos;
– Išvyka laivu aplankant gražiausią Zakintos Navagio paplūdimį ir Mėlynuosius urvus;
– Zakintas miesto aplankymas;
– Sau skirtas laikas svajoti ir kurti bei laikas, skirtas aktyviai veiklai ir pramogoms.

Apie lektores ir vadoves:

Milda Sabiene Milda Sabienė – lektorė, mokymų trenerė, asmeninių pokyčių konsultantė, finansų planavimo specialistė, sertifikuota NLP ir Theta-healing praktikė, regresologė. Knygos “7 Visatos dėsniai” autorė. Turi 20 metų įmonių kūrimo ir valdymo, tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Sukūrė ir išvystė ne vieną prekės ženklą, tarp kurių – PC “Mandarinas”, “LivIn”. Sritys: įmonių ir organizacijų valdymas, pardavimai ir rinkodara, komunikacija, organizacijų vystymas ir ugdymas, lyderystė. Šiuo metu nepriklausoma konsultantė, asmeninių pokyčių ekspertė, kartu su “Studija 365” organizuoja potyrių keliones į Balio salą, taip pat rengia vadovų mokymus ir potyrių stovyklas paaugliams, veda 4 grupines savęs pažinimo grupes moterims “Veiklių moterų ratas”, skaito paskaitas, veda seminarus ir dirba individualiai. Apie lektorę ir jos veiklą plačiau: www.mildasabiene.com

 Gintarė DavainienėGintarė Davainienė – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, “Pašaukimo diagnostikos” bei “Sėkmės kodo” nustatymo metodų praktikė, regresologė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Konsultuoja asmeninio pašaukimo, gyvenimo tikslo atradimo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Turi 14 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 23 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Apie lektorę plačiau: www.dreamer.lt

 

DATA: 2017 m. rugsėjo 22-29 d. 
VIETA:
Zakintas, Graikija.
DALYVIŲ SKAIČIUS: max 10-12 dalyvių.

INVESTICIJA:
Laikas sau: 8 dienos
Kaina: 759 eur + aviabilietai

 

Į kainą įskaičiuota:​
Pervežimai iš/į oro uostą;
Apgyvendinimas jaukiuose “Dante’s Maisonettes” apartamentuose dviviečiuose kambariuose su virtuvėlėmis;
Maitinimas pusryčiai ir vakarienė;
Kūrybinė programa: paskaitos/mokymai, meditacijos, grupinės ir asmeninės koučingo sesijos;
Plaukimas laivu į Navagio paplūdimį ir Mėlynuosius urvus;
Apsilankymas Zakintos miestelyje.
Į kainą neįskaičiuota: aviabilietai ir pietūs.

REGISTRACIJA: el.paštu [email protected]
Registracija patvirtinama sumokėjus 250 Eur registracijos mokestį.

KELIONĖS EIGA IR PROGRAMA BUS KOREGUOJAMA IR KURIAMA PAGAL GRUPĖS POREIKĮ.