+37069800058

Artūro Pangonio paskaita “Visos paslaptys apie hipnozę”

Artūro Pangonio paskaita “Visos paslaptys apie hipnozę”

Artūro Pangonio paskaita “Visos paslaptys apie hipnozę”

Paskaita vyks 2017 m. gegužės 15 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į Artūro Pangonio paskaitą “Visos paslaptys apie hipnozę”.

Šios paskaitos tikslassupažindinti Jus su hipnoterapijos pagrindais, atskleisti paslapties šydą, kuris neretai gaubia hipnozės praktiką bei sugriauti mitus, sukurtus televizijos laidų ar kino filmų.

Lektorius Artūras Pangonis praktikuoja hipnozę jau porą metų ir nori su Jumis pasidalinti savo asmeniniais pastebėjimais apie teigiamą hipnoterapijos naudą žmogui, jo asmeniniam progresui ir tobulėjimui.

Paskaitos metu:

  • dalyvausite praktiniuose užsiėmimuose, kurių metu bandysime patirti, įsisąmoninti bei pajausti hipnozės praktinę naudą;
  • sužinosite kaip sujungti įvairius gydimo būdus su hipnoterapija ir iš to gauti maksimalios naudos;
  • suprasite apie regresinę hipnozę – tai yra kelionės po praeitus gyvenimus ir tarp jų.

Hipnozė – tai lengvas, efektyvus ir itin saugus būdas neutralizuoti neigiamus, skausmingus ar sudėtingus išgyvenimus bei jų sukeltas emocijas, kuriu mes per savo  gyvenimą  turime sukaupę nemažą bagažą. Nesvarbu kaip seniai vienas ar kitas įvykis yra mus palietęs, jei atsiminus jį, mus pasitinka neigiamos emocijos, liūdesys, nerimas, vadinasi, tas įvykis mus vis dar stipriai veikia.

Yra toks posakis: ‘Visi šitie išgyvenimai mūsų kūnuose už dyką negyvena”, tai reiškia, kad jie minta mūsų energija, kuri yra mūsų sveikatos pagrindas, gadina santykius su artimaisiais, kuomet suirztame dėl smulkmenų, nei iš šio, nei iš to apima nerimas, o realiai jokio pavojaus atrodo ir nėra. Ir visa tai tik dėl to, kad išgyventų įvykių pasekmės lieka giliai įrašytos mūsų pasąmonėje.

Hipnozė – tai greitas ir efektyvus būdas pasiekti mūsų pasąmonės klodus ir įvykdyti pokyčius, kurie duoda naudos mūsų sveikatai bei kasdieniniam gyvenimui.

Visus susidomėjusius kviečiame atvykti, išgirsti ir patiems tai gyvai patirti.

Arturas PangonisPaskaitą skaitys Artūras Pangonis

Lektorius apie save: “Pirmiausia, prieš kokį dešimtmetį buvo susidomėjimas Joga, kas mane ir skatino  sveikiau  gyventi ir labiau gilinti savo žinias  ne tik į materialiai apčiuopiamus dalykus, bet ir į dvasinį, ezoterinį, psichologinį  bei asmenybės tobulėjimo pasaulį. Studijavau įvairias mitybas – nuo ajurvedos, vegetarizmo, veganizmo, žaliavalgystės iki badavimo praktikų. Bet šito man nepakako, nebuvo gyvenimo džiaugsmo, nes šitame gyvenimo etape buvo labai suskirstyta kas gerai, o kas blogai. Vis atrodė, kad už viso to slypi kažkas daugiau… Tada ir pradėjau domėtis žmogaus protinėmis galimybėmis bei energijos galia. Pradėjau nuo Reiki, dvasinių – energetinių gydymų, Cigūno energetinės praktikos, kur toliau gilinausi į senųjų civilizacijų bei šamanizmo žinias. Atradau šiuolaikinę kvantinę fiziką ir jos teorijas, kurios apjungia senovės dvasinę išmintį su šiuolaikiniu pažangiu mokslu, nes visą laiką norėjau ne tik išgirsti, bet ir paliesti, reikėjo ir mokslinio patvirtinimo. Pradėjau domėtis hipnoze, paskui dar atsirado regresinė hipnoterapija, atėjo suvokimas per praktiką, kad kai kurie įvykiai tikrai būna atnešti iš praeities ir tai mus veikia šiame gyvenime, bet iki tol, kol mes nepastebime mums iš visatos siunčiamų ženklų, ir einame aklai ir per gyvenimą. Pradėjau kitaip suvokti mūsų realybę, mūsų gyvenimą. Atėjo aiškumas, kur buvo seniau prieštaravimai. Ir kuo toliau gilinuosi, tuo vis labiau suprantu, kad dar yra daug ką sužinoti bei patirti, bet tuo pačiu gyvenimo prasmė yra tiesiog gyventi, džiaugtis, mėgautis akimirka, kartais būti liūdnam, susimąsčiusiam, priimti viską ir šiltą ir šaltą, veikti  ką trokšta mūsų širdis, gyventi su tuo, ką mylime. Mes atėjome ne atrasti save, o sukurti savo drąsiausią ir gražiausią versiją, bei su ja žaisti gyvenimo žaidimą.”

Paskaitos kaina – 15 EUR. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.