+37069800058

Sertifikuojami baziniai mokymai „TETA GYDYMAS” su Vitaliu Prascieniu

Sertifikuojami baziniai mokymai „TETA GYDYMAS” su Vitaliu Prascieniu

Sertifikuojami baziniai mokymai „TETA GYDYMAS” su Vitaliu Prascieniu

Mokymai vyks 2017 m. gegužės 5-7 d. d. “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

Mokymai vyks:
Gegužės 5 d. (penktadienį) nuo 18 iki 22 val.
Gegužės 6-7 d.d. (šeštadienį, sekmadienį) nuo 10 iki 17 val.

Mokymus ves – Vitalius Prascienius

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į sertifikuojamus bazinius mokymus „TETA GYDYMAS – VIENAS VEIKSMINGIAUSIŲ ENERGINIO GYDYMO METODŲ!“, kuriuos ves sertifikuotas Teta gydymo instruktorius Vitalius Prascienius

Teta Gydymas („ThetaHealing“)  – tai technika, kuri yra fokusuojama minties ar maldos pagrindu. Ji moko, kaip panaudoti jūsų prigimtinę intuiciją, pasikliaujant Visko, kas egzistuoja, Kūrėjo besąlygine meile. Per maldą ar meditacinį procesą, tai sukelia fizinį ir emocinį išgijimą akimirksniu. Tai labai paprasta ir tobula technika, kuri išgijimą akimirksniu sukuria visuose Jūsų gyvenimo lygiuose. Šios technikos gali išmokti bet kuris žmogus. Šios technikos panaudojimo galimybės yra BERIBĖS. Tiksliau sakant, jos gali būti apribojamos tik mūsų mintimis ir vaizduote. Nepriklausomai nuo išsilavinimo, asmeninio išsiugdymo, gyvenimo būdo, šios technikos gali išmokti kiekvienas, norintis pagerinti savo finansinę būklę, sveikatą, įgydamas laimingą gyvenimą.”

Baziniame ThetaHealing® kurse Jūs išmoksite:

* nuskaityti Ateitį ir Praeitį;

* gydant panaudoti galvos smegenų darbo dažnius;

* matyti žmogaus kūno vidų;

* atlikti savęs išgijimą akimirksniu;

* atlikti grupinius gydymus;

* rasti, koreguoti ir pakeisti savo įsitikinimus kitais keturiuose lygiuose (giluminis, genetinis, istorijos, sielos);

* neutralizuoti apšvitinimo pasekmes;

* sugrąžinti prarastus sielos fragmentus;

* pašalinti visas genetines senėjimo programas;

* keisti DNR ir genų programas;

* aktyvuoti jaunystės ir gyvybinių jėgų chromosomą;

* išsilaisvinti nuo negatyvaus psichinio poveikio: nužiūrėjimo, prakeikimo, apkerėjimo;

* pritraukti į savo gyvenimą patį tinkamiausią partnerį;

* susikurti sau tokį gyvenimą, apie kokį svajojate;

* kurti savo gyvenime sveikatą ir materialinę gerovę;

NAUDA JUMS: 75% unikalių praktinių užsiėmimų be išankstinio pasiruošimo. Jūs gausite: „ThetaHealing“ naudojimo instrukcijas, Vianos Stibal knygą „Theta Gydymas“ – unikalus gyvybinės energijos aktyvacijos metodas (lietuvių k.). Kursai vyks 3 dienas su pietų pertrauka + dvi kavos pertraukėlės. Pabaigus kursus, išduodamas ThetaHealing™ Žinių Instituto, JAV (ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA) sertifikatas Theta Praktikas (ThetaHealing® Practitioner). Pakartotinai lankant šiuos kursus – pateikus sertifikatą, suteikiama 50% nuolaida.

vitalius-prascieniusVitalius Prascienius apie save: „Jau studijuodamas KPI  pastebėjau, jog vien tikslieji mokslai nesugeba atsakyti į man iškylančius egzistencinius klausimus. Todėl  papildomai baigiau inžinerinės pedagogikos bei psichologijos mokslus. Ėmiau praktikuoti Dzen Joga karatė, gilinausi į Osho praktikas, mokiausi Konsteliacijos metodo. Dar vėliau tapau Reiki ir Katha jogos praktiku. Stengiausi rasti atsakymus į gyvenimo prasmės, savęs pažinimo klausimus. Mokiausi biolokacijos,  Jodhpur Akupresūros institute (Indija)  įgijau  Piramidžių terapeuto specialybę, bei įkūriau vienintelį Lietuvoje Piramidžių terapijos kabinetą http://www.piramidziuterapija.lt  Mokiausi ir baigiau  Viačeslavo Bronikovo Dvasios Ekologijos kursą. Tačiau tik susipažinęs su „ThetaHealing“  metodu suvokiau ir pajutau, kad būtent šis kelias yra skirtas man. Esu profesionalus ICU Koučeris, „ThetaHealing“ grupių instruktorius. „ThetaHealing“ grupių instruktorių kursus studijavau: Rusijoje, Latvijoje, Šveicarijoje, JAV. Esu vienintelis Lietuvoje oficialus distancinio sielos stebėjimo   kristalų pagalba, pagal Chistina E. Hight, klasių mokytojas. Taip pat atstovauju  Maskvos Kvantinės Genetikos institutą  Lietuvoje. Daugiau informacijos apie jį galite rasti: http://www.thetacentras.lt/apie-mane/

Investicija į save: Minimali mokymų kurso kaina yra nustatyta metodo autorės Viannos Stibal ir sudaro 350 Eur. Kaina iš anksto užsiregistravusiems – 280 Eur. (iki balandžio 28 d.). Būtinas registracijos mokestis – 30 Eur. Banko rekvizitus atsiųsime visiems užsiregistravusiems.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.