+37069800058

Unikalios Atostogos Unikalioms Moterims “MEILĖS KELIU. Penkių Moters Pasaulių sujungimas Penkiose Žemėse”

Unikalios Atostogos Unikalioms Moterims “MEILĖS KELIU. Penkių Moters Pasaulių sujungimas Penkiose Žemėse”

Unikalios Atostogos Unikalioms Moterims “MEILĖS KELIU. Penkių Moters Pasaulių sujungimas Penkiose Žemėse”
su MILDA SABIENE ir GINTARE DAVAINIENE   2017 m. gegužės 7-14 d. d. Sestri Levante, Italijoje.

Ši patyriminė moteriška kelionė yra skirta moterims, norinčioms prasmingų, išskirtinių, moteriškų atostogų ir stiprios energetinės įkrovos.

Mes moterys visada kur nors skubame, norime spėti padaryti viską – visus darbus, būti visiems geros, visiems padėti, daug sužinoti, suvokti, išbandyti viską praktiškai ir pan.

Tačiau mes pamirštame svarbiausią – viskam reikia vidinės galios ir energijos. Ir ne tik…

Tarpusavio santykių kūrimui ir puoselėjimui, vaikų auklėjimui, profesinei veiklai, įvairiems gyvenimo pokyčiams ir net norų realizacijai mums reikia stiprybės, psichinės, fizinės ir subtilios energijos, išminties, vidinės ramybės, tikėjimo, entuziazmo, žinių. O svarbiausia – meilės, ypač meilės sau!

Ir jei jūs nemokate visiškai įsižeminti, atostogauti moteriškai ir prisipildyti energetiškai, tai visos šios gyvenimo sritys pasmerktos krizėms ir išbandymams.

Atminkite, kad kai esame pilnos, mes esame besidalijančios, duodančios, o ne imančios.

Mes galime lengvai nuraminti vaikus, ramiai bendrauti su iš darbo grįžusiu pavargusiu vyru, burbančiais tėvais, valdyti savo emocijas…

Kai esame prisipildžiusios viskas yra kitaip, nes mes esame gausa ir pritraukiame gausą.

 Šios kelionės metu mes padėsime jums užsipildyti moteriška galia ir energija, kad jūs turėtumėte energijos visose savo gyvenimo sferose, galėtumėte realizuoti savo svajones, turėtumėte jėgų ir noro darbui su savimi, tikėjimo ir ryžtingumo priimant sprendimus. Padėsime išsigryninti jūsų moteriškus norus, meilės prioritetus, jūsų ir jūsų artimųjų meilės kalbas, jūsų vyraujančias moteriškas energijas.

Ši kelionė skirta moteriai, norinčiai:

 1. Susitikti su savimi.
 2. Išsilaisvinti iš praeities.
 3. Pažadinti meilę, mylėti ir būti mylimai.
 4. Tapti jausminga, moteriška, seksualia.
 5. Tapti klestinčia ir gyvenančia gausoje.

 Ši programa skirta ŽEMIŠKAI, RAMIAI, STIPRIAI, TIKRAI, MATERIALIAI MOTERIAI.

Šioje kelionėje Jūsų laukia:

 • Kūrybinė savęs pažinimo programa su asmeninių pokyčių konsultante, lektore, mentore Milda Sabiene ir svajojimo mokytoja tituluojama paskaitų ir seminarų lektore Gintare Davainiene. Pokalbiai, diskusijos, savęs pažinimo užduotys, praktiniai užsiėmimai, meditacijos, grupinės ir individualios sesijos.
 • Žavingi Ligūrijos pakrantės miesteliai, pasivaikščiojimas po Penkias žemes (Cinque Terre), poilsis prie jūros, plaukimas laivu, vynų degustacija.
 • Sau skirtas laikas svajoti ir kurti bei laikas, skirtas aktyviai veiklai ir pramogoms
 • Gegužės 13 d. švęsime lietuvių Meilės deivės Mildos Meilės dieną.

Apie lektores ir vadoves:

Milda Sabiene Milda Sabienė – lektorė, mokymų trenerė, asmeninių pokyčių konsultantė, finansų planavimo specialistė, sertifikuota NLP ir Theta-healing praktikė. Knygos “7 Visatos dėsniai” autorė. Turi 20 metų įmonių kūrimo ir valdymo, tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Sukūrė ir išvystė ne vieną prekės ženklą, tarp kurių – PC “Mandarinas”, “LivIn”. Sritys: įmonių ir organizacijų valdymas, pardavimai ir rinkodara, komunikacija, organizacijų vystymas ir ugdymas, lyderystė. Šiuo metu nepriklausoma konsultantė, asmeninių pokyčių ekspertė, kartu su “Studija365” organizuoja potyrių keliones į Balio salą, taip pat rengia vadovų mokymus ir potyrių stovyklas paaugliams, veda 4 grupines savęs pažinimo grupes moterims “Veiklių moterų ratas”, skaito paskaitas, veda seminarus ir dirba individualiai. Apie lektorę ir jos veiklą plačiau: www.mildasabiene.com

 Gintarė DavainienėGintarė Davainienė – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota NLP,  „ThetaHealing“ ir Pašaukimo diagnostikos bei Sėkmės kodo nustatymo metodų praktikė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Konsultuoja asmeninio pašaukimo, gyvenimo tikslo atradimo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Turi 13 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 22 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Apie lektorę plačiau: www.dreamer.lt

Apgyvendinimas: gyvensime po dvi jaukiuose 3* dviejų arba trijų miegamųjų apartamentuose Sestri Levante miestelyje. Iki jūros ir centro apie 1,5 km. Iki artimiausios parduotuvės, restorano – 500 m. Apartamentai apsupti gražaus sodo ir pušyno, patikrinti, tvarkingi, su virtuvės įranga, kur gaminsime pusryčius, pietus ir vakarienes.

Kelionės data: 2017 m. gegužės 7 – 14 d. d.

VIETA: Sestri Levante, Italija.

Apartamentai: http://www.vacationliguria.com/holiday-apartments-liguria.php

Mūsų apgyvendinimas bus: “The House of Gemmo”,  “The House of Felicita and Pietro”, “The House of the Arch”.

Dalyvių skaičius: 12-14 žm.

INVESTICIJA:
Laikas sau: 8 dienos
Kaina: 790 eur.

Į kainą įskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Milanas (Bergamo) – Vilnius.
 • Mažas orlaivio bagažas (išmatavimai 42x32x25 cm);
 • Pervežimai iš/į oro uostą;
 • 7 nakvynės jaukiuose apartamentuose dviviečiuose kambariuose;
 • Kūrybinė programa: paskaitos/mokymai, meditacijos, grupinės ir asmeninės koučingo sesijos;
 • Plaukimas laivu į jaukų miestelį Rappallo;
 • Traukinių bilietai;
 • Kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota: vyno degustacija ir maistas. Planuojame drauge gaminti maistą ir/arba pietauti šalia esančiuose restoranėliuose.

REGISTRACIJA: el.paštu [email protected]
Registracija patvirtinama sumokėjus 250 Eur registracijos mokestį.

Pasiteiravimui: Laura – Tel.: +370 659 86989

KELIONĖS EIGA IR PROGRAMA BUS KOREGUOJAMA IR KURIAMA PAGAL GRUPĖS POREIKĮ.