+37069800058

D.Treigienės paskaita “Žolelės gražiai figūrai ir puikiai savijautai”

D.Treigienės paskaita “Žolelės gražiai figūrai ir puikiai savijautai”

D.Treigienės paskaita “Žolelės gražiai figūrai ir puikiai savijautai”

Paskaita vyks 2017 m. spalio 2 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kiekvienas žmogus yra unikalus, savito sudėjimo ir grožio. Sveikas, mylintis, laimingas žmogus – visuomet gražus, bet vos tik pradedame lyginti save su tam tikrais etalonais,  kartais apima abejonės. Dažnai nerimaujame dėl svorio. Ar tik nesustorėjau? O gal per daug sulysau? Be abejo, daug ką lemia paveldėjimas, gyvenimo būdas, įpročiai, tačiau tobula figūra visų pirma susijusi su gera savijauta. Pasirūpinkime savimi, ir daugybė lietuviškų augalų tegul tampa mūsų pagalbininkais.

Užsiėmimą pradėsime meditacija, susiliesime su savo siela, apžvelgsime savo kūną, išsiaiškinsime savo tobulą svorį, energetiniame lygmenyje suformuosime norimą išvaizdą ir patirsime kitų netikėtų asmeninių įžvalgų. Mokysimės būti nepakartojamai žavios, kūrybingos, įdomios.

UŽSIĖMIMO METU SUŽINOSITE:

  • kodėl žmonės tokie skirtingi;
  • koks svoris yra normalus, o kada dera susirūpinti;
  • kokios organizmo sistemos lemia svorio svyravimus;
  • kokie lietuviški augalai padeda spręsti svorio problemas, kalbėsime apie: apetito reguliavimą, medžiagų apykaitą, skysčių kaupimąsi organizme ir jų ir šalinimą, nuotaikas ir gyvybingumą;
  • kokia gamtos ritmų (metų laiko, Mėnulio fazės, moters ciklų) įtaka svoriui;
  • kada geriausiai laikytis dietos ar pasirinkti iškrovos dienas;
  • kas svarbu reguliuojant svorį skirtingo sudėjimo žmonėms.

PRAKTINĖJE DALYJE aptarsime, kaip iš grūdų ir lietuviškų žolelių pasigaminti puikaus liekninančio mišinio. Ragausime ir įvertinsime.

Dalia TreigieneAPIE LEKTORĘ: dr. Dalia Treigienė lietuviškų augalų žiniuonė, nuostabių knygų apie augalus autorė, sveikos gyvensenos ir senųjų žmogaus pažinimo bei sveikatinimosi būdų propaguotoja.

Dėmesio! Renginio metu galėsite leidėjo kaina įsigyti D. Treigienės knygas „Lietuviškų augalų galios. 22 didžiai stebuklingi“ ir „Augalų Taro“ su magiškų kortų rinkiniu, skirtu geresniam lietuviškų augalų pažinimui, meditacijai, savianalizei bei atsakymų į įvairius klausimus paieškai, ir jos gaminių grožiui ir sveikatai: kremo, valančios ir stangrinančios žolelių kaukės, jonažolių ir medetkų aliejinių ištraukų, hidroliatų.

Renginio kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

 

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.