+37069800058

Meditacinis Teta Gydymo vakaras “KODĖL STRINGAME GYVENIME?” su Vitaliu Prascienius

Meditacinis Teta Gydymo vakaras “KODĖL STRINGAME GYVENIME?” su Vitaliu Prascienius

Meditacinis Teta Gydymo vakaras “KODĖL STRINGAME GYVENIME?” su Vitaliu Prascienius

Vakaras vyks 2017 m. balandžio 13 d. (ketvirtadienį) nuo 18 iki 21 val., “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į Meditacinį Teta Gydymo vakarą KODĖL STRINGAME GYVENIME?”, kurį ves sertifikuotas Teta gydymo instruktorius Vitalius Prascienius 

Teta Gydymas („ThetaHealing“)  – tai proto, sielos ir kūno išgijimas energetiniame ir DNR lygmenyse. Tai patvirtina šiuolaikiniai atradimai kvantinės fizikos srityje. Metodo įkūrėja – Vianna Stibal (JAV). Teta Gydymo metodas paremtas tuo, kad į smegenų Teta bangų stadiją išmokstama patekti sąmoningai. Smegenims esant Teta bangų dažnyje, galime keisti sąmonės programas, išgydyti save ar kitus, skenuoti žmones, įsiskverbti į augalus, bendrauti  su mirusiais, transformuoti realybę, atkasti įsitikinimų programas, blokuojančias ligų, siekių, ketinimų vyksmus. Šios technikos įvaldymo meistriškumas atsiranda per praktiką, o pirmus stebuklingus rezultatus, praktikuojantys gauna nuo pat pirmo Teta Gydymo metodo panaudojimo.

VAKARO METU ATSAKYSIME JUMS Į KLAUSIMĄ “KODĖL STRINGAME GYVENIME?”

MUS STABDO: BAIMĖ, NUOSKAUDOS, APGAILESTAVIMAS.

Dažnai žmonės nepajėgia atsisakyti mūsų visuomenėje išmoktų minčių „Aš turėjau / galėjau padaryti…“. Bijome dar kartą patirti šias nesėkmes (ar klaidas), todėl daugeliu atvejų dėl tokių emocijų ar jausmų nedrįstame žengti pirmyn. Apie gyvenimą šioje akimirkoje parašyta daugybė knygų, bet fizika moko, kad dabartį, o kartu ir mūsų tikrovę kuria jūsų mintys apie ateitį.

Kurdami su „ThetaHealing“ sistema, mes:

 • pašaliname šias neigiamas emocijas ir mintis,
 • manifestuojame ir kuriame ateitį be praeities baimių,
 • gyvenime judame pirmyn,
 • netenka skęsti ir įstrigti ankstesnio įvykio sukeltose emocijose,
 • mokomės iš klaidų, šias žinias taikome ateičiai ir taip galime užsitikrinti sėkmę ir gausą.

Išmokus atleisti  kitam, svarbiausia atleisti sau. Dauguma žmonių net neįtaria, koks milžiniškas energijos kiekis  išsilaisvina,  kai ATLEIDŽIAMA. Išmokti atleisti sau, išmokti suteikti sau teisę daryti klaidas, ir įdiegti įsitikinimąTeta Gydymo momentaliuoju būdu: “Paskutinė mano klaida – mano didžiausias mokytojas”.

 IŠMOKSIME ATLEISTI PATIEMS DIDŽIAUSIEMS MŪSŲ SKRIAUDĖJAMS. 

1)     Baimė: koks blogiausias dalykas jums nutiktų / galėtų nutikti, jeigu turėtumėte viską, ko trokštate?

2)     Dėl ko apgailestautumėte, jei tai nutiktų? Kaip reaguotų aplinkiniai žmonės?

Užsiėmimo metu pademonstruosime procesą pasitelkę vieną dalyvį. Kiti dalyviai seks procesą ir praktikuos savarankiškai. Vakaro metu dar bus nagrinėjama:

 • Ką pakeistumėte, jei turėtumėte galimybes? Kas trukdo tai atlikti?
 • Vyks išėjimo į teta bangų dažnius meditacija.
 • Paleisime nuoskaudas. Išmoksime, kaip paprastai tai atlikti, ir transformuoti nuoskaudos, apmaudo energiją į padėką. Tokiu būdu išsilaisvins vieta džiaugsmo ir stebuklų įsileidimui į gyvenimą.
 • Rašysime manifestaciją. Sužinosime, kaip tai veikia.
 • Sužinosite kaip sustiprinti savo ir kito žmogaus energetinį lauką, kaip tai veikia.
 • Sužinosite kas vyksta su hormonu oksitocinu, kai apsikabinama?
 • Paleisime manifestaciją.
 • Atsakymai į klausimus.

Atvykite. Bus tikrai labai įdomu ir naudinga.

Vitalius PrascieniusVitalius Prascienius apie save: „Jau studijuodamas KPI  pastebėjau, jog vien tikslieji mokslai nesugeba atsakyti į man iškylančius egzistencinius klausimus. Todėl  papildomai baigiau inžinerinės pedagogikos bei psichologijos mokslus. Ėmiau praktikuoti Dzen Joga karatė, gilinausi į Osho praktikas, mokiausi Konsteliacijos metodo. Dar vėliau tapau Reiki ir Katha jogos praktiku. Stengiausi rasti atsakymus į gyvenimo prasmės, savęs pažinimo klausimus. Mokiausi biolokacijos,  Jodhpur Akupresūros institute (Indija)  įgijau  Piramidžių terapeuto specialybę, bei įkūriau vienintelį Lietuvoje Piramidžių terapijos kabinetą http://www.piramidziuterapija.lt  Mokiausi ir baigiau  Viačeslavo Bronikovo Dvasios Ekologijos kursą. Tačiau tik susipažinęs su „ThetaHealing“  metodu suvokiau ir pajutau, kad būtent šis kelias yra skirtas man. Esu profesionalus ICU Koučeris, „ThetaHealing“ grupių instruktorius. „ThetaHealing“ grupių instruktorių kursus studijavau: Rusijoje, Latvijoje, Šveicarijoje, JAV. Esu vienintelis Lietuvoje oficialus distancinio sielos stebėjimo   kristalų pagalba, pagal Chistina E. Hight, klasių mokytojas. Taip pat atstovauju  Maskvos Kvantinės Genetikos institutą  Lietuvoje. Daugiau informacijos apie jį galite rasti: http://www.thetacentras.lt/apie-mane/

Vakaro kaina – 10 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį. Vietų skaičius ribotas.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.