+37069800058

Savaitgalio stovykla „SUSITIKIMAS su esamu SAVIMI dėl būsimo SAVĘS“ su A. Maliausku ir G.Davainiene

Savaitgalio stovykla „SUSITIKIMAS su esamu SAVIMI dėl būsimo SAVĘS“ su A. Maliausku ir G.Davainiene

Savaitgalio stovyklos vyks 2017 m. balandžio 7-9 d. d. Sodyboje „Prie Labanoro“, adresu Slabados kaimas 1, Joniškio seniūnija, Molėtų rajonas.

Dėmesio! Šiandien paskutinė diena kai dar galima užsiregistruoti į šią stovyklą už mažesnę kainą. Norintys  dalyvauti paskubėkite registruotis.

REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ >>>

Kviečiame Jus į savaitgalio stovyklą-praktikumą „SUSITIKIMAS su esamu SAVIMI dėl būsimo SAVĘS“ su lektoriais-praktikais Arūnu Maliausku ir Gintare Davainiene puikioje sodyboje „Prie Labanoro“ ant Šlavino ežero kranto.

Kam skirta ši stovykla?

Ši stovykla skirta TAU, jeigu TU ieškai SAVĘS, jei nori naujai atrasti SAVE, jei TAVE vargina problemos, nesėkmės, jei TU savo darbe ar gyvenime susiduri su stresu, energijos stoka, ypatingai jeigu Tave kamuoja sveikatos problemos, jei negali susirasti antros puses, jautiesi nesaugiai finansiškai, negali sužinoti koks tavo pašaukimas ir jauti, kad TAVO gyvenime kažkas vyksta ne taip, kaip norėtųsi, ir jeigu TU nori kardinalių pokyčių savo gyvenime ir jeigu Tu nori daug geresnio, džiaugsmingesnio ir sveikesnio gyvenimo.

Šioje stovykloje Tu prasmingai praleisi laiką bendraminčių būryje nuostabiame gamtos kampelyje prie Labanoro girios ant Šlavino ežero kranto, įgausi naujų žinių, patirčių, įgūdžių, kurie tau padės keisti savo gyvenimą į geresnį, tapti sveikesniu, laimingesniu ir sėkmingesniu visose Tavo gyvenimo srityse.

Galbūt Jūs dabar sergate, esate nelaimingas ir nerealizuotas kažkokioje Jums svarbioje gyvenimo srityje,  jaučiatės vieniši netgi poroje, „paskendę“ problemose, ieškote raktų savo problemų sprendimams, išbandėte daugybę būdų ir metodikų, BANDOTE SPRĘSTI SAVO PROBLEMAS TRADICIŠKAI (tradicinė medicina, psichologų pagalba ar pan.), bet vis dar negaunate norimo rezultato, tuomet norime pakviesti Jus į susitikimą su Arūnu ir Gintare, nes JIE TURI JUMS PARUOŠĘ KITĄ SPRENDIMĄ – unikalias žinias kaip įveikti visas savo problemas (ligas, santykių krizes, savirealizacijos nebuvimą, nepasitenkinimą esama veikla, finansinį stygių ir pan.), kaip gyventi su priešinga nuotaika joms ir kaip tapti sveika ir energinga, tikslą turinčia ir jo siekiančia, visumine, savirealizuota asmenybe.

Rytų išmintis  byloja:  „Susikurk laiminga širdį, tada sugebėsi susikurti laimingą gyvenimą!”.

Arūnas Maliauskas Jus supažindins su unikalia metodika, kuri Jums padės susigrąžinti sveikatą daugiau nei 10-čiai milijonų žmonių visame pasaulyje! Jis nesiūlys Jums jokių vaistų ir jokių gydytojų. Jis ragina žmogų išbandyti ir suvokti šias svarbias tiesas:

 • Tavo gydytojas yra Tavyje, tik Tu juo nesinaudoji.
 • Tavo liga kyla iš pačio Tavęs,  tik Tu to nesupranti.
 • Tavo psichologas gyvena Tavyje, bet TU juo nepasitiki.
 • Kelias į sveikatą – tai kelias į Savęs pažinimą.

Gintarė Davainienė Jus pakvies į vidinę kelionę, kurios metu Jūs leisitės į savo vidų, ieškosite to,  kas jau atgyveno, kas trukdo, kas nebetarnauja Jūsų gerovei, ką reikia paleisti, kam ir kaip reikia atleisti. Gintarė Jums:

 • padės atrasti bei transformuoti savo negatyvias vidines programas bei ribotus įsitikinimus, tebelaikančius Jus savo gniaužtuose ir trukdančius įveikti problemas ir pradėti judėti savo tikslų link.
 • Paragins susivokti kur-kame-kodėl Jūs esate dabar.
 • Mokins Jus išvalyti savo erdvę nuo įvairiausių vidinių negatyvių programų ir pasiruošti naujų tikslų kūrimui. Padės Jums susivokti kur ir kodėl Jūs norite eiti.
 • Padės Jums išsikelti bei susiformuluoti naujus tikslus bei patars kaip savo tikslų ir gerovės link eiti kuo lengviau, greičiau ir harmoningiau.

Šios stovyklos metu:

 • Pažinsite save iš naujo. Atsiversite įstabiems pokyčiams.
 • Daug praktikuosite, atliksite unikalias transformacines meditacijas.
 • Atleidimo praktikos. Baimių paleidimas.
 • Sužinosite kas yra mūsų įpročiai ir riboti įsitikinimai bei kaip juos keisti.
 • Sužinosite apie sveikatą per holistinį bei metafizinį požiūrį.
 • Kalbėsime apie dienos režimą ir sveiką mitybą.
 • Emocinio stabilumo treniruotės.
 • Sąnarių ir stuburo atstatymo treniruotės.
 • Akių, gerklės, klausos atstatymo pratimai.
 • Nervų, endokrininės, širdies kraujagyslių, virškinimo sistemų atstatymas.
 • Imuninės sistemos sustiprinimas.
 • O svarbiausia – atsiversite Dieviškumui, kad Jis Jus apvalytų, ištrintų visas destruktyvias programas ir negatyvius atsiminimus, trukdančius Jums siekti savo tikslų Jums pačiu optimaliausiu būdu.

Dėmesio! Stovyklos metu bus teikiamos ir individualios konsultacijos!

*******************************************************************************************

„Kai žmogus sako „Aš galiu“, tuomet įsijungia jo galia, o kai jis sako „Aš negaliu“ – tai jį aplanko negalios. Žmogus suserga ir fiziškai, ir dvasiškai. Ieško sau pagalbos pas gydytojus, psichologus ir pan. Tačiau vaikščiojimas pas gydytojus, tai kelias į niekur, nes bandoma susidoroti tik su pasekme, dažnai neieškant giluminės, metafizinės ligos atsiradimo priežasties.  Vartojimas cheminių vaistų ir maisto papildų – tai  investicijos  į chemijos  pramonės  verslą. Ėjimas pas tradicinius  psichologus – tai noras, kad kažkas už Jus išspręstu  Jūsų pačių problemas. Rytų išmintis byloja visai ką kitą. Visi atsakymai yra mūsų viduje. Belieka juos atrasti…“ Arūnas Maliauskas

„Pati susidūrusi su įvairiausiomis savo gyvenimo problemomis ir norėdama jas išspręsti, uoliai ieškojau įvairiausių metodų, kurie atrakintų kūno, sielos ir dvasios sveikatos potencialą, kurie įvykdytų žmonių fizinės bei emocinės sveikatos perversmą, kurie pažadintų „Vidinį gydytoją“, padėtų kaip įmanoma greičiau ir efektyviau identifikuoti ir išvalyti visus tuos neigiamus veiksnius, kurie trukdo eiti pirmyn ir pakeisti juos naujomis programomis, kurios įgalintų laisvai judėti savo tikslų link ir juos įgyvendinti mums pačiu geriausiu būdų. Tikiu, kad jų praktikavimas įgalins Jus pozityviai paveikti visus savo gyvenimo aspektus – fizinį, psichologinį ir dvasinį, padės Jums pasveikti, pasiekti gausą visose gyvenimo srityse, atskleisti meilę sau ir aplinkiniam pasauliui, atskleisti savo vidinį potencialą ir paversti savo gyvenimą tokiu, apie kokį svajojate.” Gintarė Davainienė

Visa tai, kuo abu lektoriai dalinasi, yra jų pačių patirta, išgyventa, išpraktikuota, asmeniškai patikrinta. Tai tikrai veikia! Jau šiandien patys tapkite pokyčiu, kurį norite matyti pasaulyje. Panorėkite keisti. Nesitaikykite su esama padėtimi. Jums nieko nėra neįmanomo!

Skirk laiko Sau ir suformuok visiškai naujus įpročius ir įsitikinimus, kurie pakeis Tavo gyvenimą iš pagrindų!

Stovyklą veda lektoriai-praktikai:

Arunas MaliauskasARŪNAS MALIAUSKAS – iš pagrindų savo gyvenimą pakeitęs pagal šią metodiką  ir  jau daugiau kaip 10 metų nesilankantis pas gydytojus ir vaistinėse, turintis stiprią šeima ir tris vaikus, sertifikuotas, energija trykštantis treneris, alternatyvios medicinos specialistas, netradicinės medicinos psichologas, “Harmoningos asmenybes mokyklos“ įkūrėjas.

Apie lektoriaus veiklą plačiau:  www.bona-fide.lt

 

Gintare DavainieneGINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (leidykla „Trafford publishing“, JAV) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota “Reiki”, NLP ir „ThetaHealing“ praktikė, saviugdos specialistė. Baigė bazines studijas Vilniaus Geštalto institute. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei sielos pašaukimo išsigryninimo bei atradimo klausimais. Turi 14 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 23 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.

Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

DĖMESIO! Stovyklos metu nuostabų vegetarinį maistą mums gamins RASA VALIŪNIENĖ – vegetarinių kavinių tinklo “RASAJANA” įkūrėja ir vadovė, “Ajurvedos akademijos” absolventė, praktiką atlikusi Indijoje, Lietuvos natūralios medicinos ir sveikatos rūmų narė, vegetarinio maisto gamybos kursų vedėja. Turėsime puikią galimybę mėgautis sveikais ir labai skaniais šios nuostabios moters pagamintais vegetariškais patiekalais.

Stovyklos kaina – 139 Eur.  Registruojantis iki kovo 30 d. – 120 Eur. Būtinas išankstinis dalyvavimo mokestis – 30 Eur. Banko sąskaitos numerį atsiųsime el. paštu visiems užsiregistravusiems.

Į stovyklos kainą įeina: 2,5 dienos mokymų programa su A. Maliausku ir G. Davainiene, 2 nakvynės, vegetariškas maitinimas ir pirtis. Dalyvių skaičius ribotas – iki 20 žmonių.

Stovyklos vieta – Slabados kaimas 1, Joniškio seniūnija, Molėtų rajonas. Nuvykimas į sodybą – savarankiškas.

Registracija sodyboje prasideda nuo 15 val. Programos pradžia nuo 17 val.

REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058.

Atvykite! Turėsite nuostabų, Jums naudingą laiką šauniame bendraminčių  būryje ir nuostabiame gamtos kampelyje.