+37069800058

Naujas patyriminis Mindaugo Vidugirio seminaras moterims “Akistata su VYRU”

Naujas patyriminis Mindaugo Vidugirio seminaras moterims “Akistata su VYRU”

Naujas patyriminis Mindaugo Vidugirio seminaras moterims “Akistata su VYRU”

Seminaras vyks 2017 m. balandžio 3 d. (pirmadienį) nuo 18.00 iki 20.30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Kviečiame moteris į naują patyriminį Mindaugo Vidugirio seminarą “Akistata su VYRU”

Per savo realią poziciją, patirtį, situacijas, pokalbius, žaidimą, lektorius Mindaugas Vidugiris pasirengęs padėti dalyvėms pažvelgti į įvairias gyvenimiškas situacijas – netradiciškai, drąsiai ir labai atvirai kalbėtis APIE TAI:

  • kaip vyksta santykis tarp vyro ir moters;
  • kaip išlaikyti autoritetą darbe ir kartu išlikti moteriškai;
  • kaip išlaikyti pusiausvyrą tarp moteriško žaismingumo ir manipuliacijos, norint ką nors gauti;
  • kaip moteris gali padėti vyrams savo aplinkoje ugdytis vyriškumą;
  • kaip stipriai moteriai pritraukti dar stipresnį vyrą, kaip užauginti vyrišką sūnų ir kt.

 

Mindaugas VidugirisPatyriminį seminarą ves MINDAUGAS VIDUGIRIS

Lektorius apie save: “Esu komunikacijos ir bendravimo treneris, organizacijų vidinės kultūros ekspertas, inovatyvių patyriminių žaidimų mokinys – praktikas. „Success Republic“, „Whatansu“, „Masters of Calm“ bendrakūrėjas. Visą gyvenimą mokiausi žaisti. Dabar to paties mokau ir kitus… Mokymai turi būti pozityvi, dinamikos kupina patirtis. Tik tokiu būdu mes efektyviai mokomės. Viską, kas įprasta, apverčiu aukštyn kojomis, sumaišau, „užturbinu“, „užnuostabinu“ ir paverčiu inovatyviu patyriminiu žaidimu. Mes, suaugę, pamiršom, ką reiškia žaisti, todėl mokymus pavertėm nuobodžiu procesu. XXI amžiuje informacijos kaupimas tapo bereikšmis – tam yra visagalis „Google“, tad viskas, ko reikia šių laikų herojui, yra patyrimas. Žaidžiu su didelėmis įmonėmis, NGO, verslo startuoliais, mokiniais ir sąmoningumo ieškančiais žmonėmis.”

Seminaro kaina – 12 eurų. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.