+37069800058

Praktinė G.Davainienės paskaita moterims „Mano moteriškos laimės vardan! (II dalis)“

Praktinė G.Davainienės paskaita moterims „Mano moteriškos laimės vardan! (II dalis)“

Praktinė G.Davainienės paskaita moterims „Mano moteriškos laimės vardan! (II dalis)“

Praktinė paskaita vyks 2017 m. kovo 23 d. (ketvirtadienį) nuo 18.00 iki 20.30 val., “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame moteris į GINTARĖS DAVAINIENĖS naujo paskaitų ciklo “MOTERIS SU ŠARMU” praktinės paskaitos „Mano moteriškos laimės vardan!“ II-ąją dalį.

Dėmesio! Šioje paskaitoje gali dalyvauti ir tos moterys, kurios nedalyvavo pirmose ciklo „Moteris su šarmu“ paskaitose. Dalyvaujančioms abejose G.Davainienės paskaitose (kovo 21 ir 23 d.d.) taikomos nuolaidos.

Besigilindama į įvairiausias moteriškų energijų harmonizavimo praktikas, bendraudama su paskaitų lankytojomis, konsultuodama moteris, svajojančias apie moterišką laimę, svajonių partnerystę, norinčias iš stiprios, „vyriškos“, visur lekiančios ir už visus viską nudirbančios, sunkiai dirbančios, visus keturis namų kampus laikančios, vyrams „nematomos“ moters, tapti laiminga, moteriška, seksualia, patrauklia, matoma, sukurti ar išsaugoti šeimą, būti laiminga šalia esamo ar būsimo vyro ir pan., pastebėjau, kad vien moteriškų praktikų naudojimas jų lūkesčius pateisina toli gražu ne visada. Atliekant įvairias praktikas moteriški centrai tikrai suaktyvėja, pradeda veikti puikiai, bet moterys pastebi, kad tie centrai kažkodėl vėl greitai tampa nebeaktyvūs, kad norimo rezultato jos vis vien nesulaukia, kad tos moteriškos laimės vis nėra ir nėra… Kodėl?

Ieškodama atsakymo į šį klausimą, susidūriau su tokiais faktoriais kaip: žmonių vidinės destruktyvios programos, neigiami ląstelių prisiminimai, riboti įsitikinimai, neigiamos ir užslopintos emocijos, nuolatinio streso padariniai, konfliktai tarp proto ir širdies, tarp logikos ir jausmų, „širdies reikalai“ ir kiti veiksniai, sąlygojami ankstesnių gyvenimiškų patirčių. Mūsų pasąmonė sklidina įvairiausių programų, kurios atsiranda ir kurias mes nešiojamės nuo pat mūsų būties pradžios.

Dirbdama su moterimis pastebėjau, kad dažnai pakėlus moterišką energetiką, moteriai visa tai gali pradėti reikštis dar stipriau ir aktyviau. Supratau, kad norint turėti moterišką laimę neužtenka vien užsiiminėti moteriškomis praktikomis ir pripumpuoti save moteriška energija, o svarbu atrasti savo energetinių blokų priežastis, suvokiant kas priveda prie pažeidimų, kokios neigiamos programos tūno viduje, kas neleidžia turėti tai, ko iš tiesų norima ir tapti tokia, kokia norima.” Gintarė Davainienė

Todėl šios praktinės paskaitos metu Jūs:

– atliksite specialią „Teta meditaciją“, kuri leis Jums susisiekti su savo pasąmone ir sužinoti ar esate pasiruošusi priimti meilę į savo gyvenimą bei apie esamas pasąmonines kliūtys ir baimes, kurių sąmoningai suvokti negalite;

– ieškosite savo vidinių blokų, ribotų įsitikinimų, „teigiamų pasąmoninių aspektų“ trukdančių jums sukurti naujus ar išlaikyti esamus santykius, galimai suvoksite kai kurių savo problemų santykiuose priežastis;

– sužinosite kaip pačiai atrasti ir keisti savo blokus ar ribotus įsitikinimus, trukdančius Jums siekti harmoningų santykių;

– gausite puikias, praktiškai labai lengvai panaudojamas priemones darbui su savo ribotais įsitikinimais, kurias išbandysite jau šio užsiėmimo metu;

– sužinosite kaip sąmoningai, greitai ir efektingai pakeisti smegenų spinduliuojamą dažnį iš beta dažnio į alfa ir teta dažnius, kad įeiti į “aktyvaus ir kuriamojo intelekto“ būseną ir transformuoti savuosius neigiamus įsitikinimus į teigiamus;

– atliksime specialias „Teta meditacijas“, padėsiančias Jums nutraukti energetinius ryšius su buvusiais partneriais (kurie galimai trukdo ateiti naujam partneriui) ir momentaliai transformuoti Jūsų atrastus neigiamus, destruktyvius blokus, įsitikinimus į teigiamus bei jums naudingus, padėsiančius turėti savo gyvenime tai, ko iš tiesų norite.

Savo vidinių stabdžių atradimas ir jų atleidimas Jums leis pilnai harmonizuoti savo energetiką ir gauti savo moterišką laimę. Leiskite sau tapti tokia, kokia norite tapti!

Ši paskaita Jums:

– jeigu vietoje svajonių vyro vis pasitaiko „vienodi ne tie“,

– jeigu „Tas“ tapo „Ne Tuo“, t.y. jeigu Jūs pradedate santykius su „geru vyru“, o po kurio laiko jis patampa „blogu“,

– jeigu Jus išduodavo, palikdavo, apgaudavo vyrai,

– jeigu Jūsų tėvas toli nuo vyro idealo ir Jūsų santykiai su juo sudėtingi,

– jeigu Jūs dažnai kritikuojate vyrus garsiai arba mintyse, negerbiate jų;

– jeigu turite mylimą vyrą, bet Jums vis kažko tuose santykiuose trūksta;

– jei norite į savo gyvenimą pritraukti stiprų, vyrišką, Jus labai mylintį vyrą, šalia kurio galėtumėte jaustis tikra moterimi;

– jeigu Jums tiesiog norisi daugiau meilės, artumo, šilumos, pagarbos, saugumo;

– jeigu norite susigrąžinti prarastą moteriškumą ir gyventi tikros moters gyvenimą;

– o ypatingai, jeigu Jums norisi pakeisti savo santykį su vyrais ir požiūrį į juos.

Padirbėjus su savo neigimais blokais ir įsitikinimais tikrai pradės keistis Jūsų realybė. Jūs tikrai gausite tai, ko norite. Šalia tikrai atsiras vyras vertas Jūsų dėmesio, meilės ir pagarbos.

Viskas jūsų sąmoniningume ir nore keistis! Veikdamos sąmoningai jūs iš tiesų viską galite pakeisti ir tapti laimingomis moterimis su šarmu.

Lektorės dovana jums speciali, unikali, labai efektyviai veikianti ir greitai transformuojanti  pusvalandžio trukmės meditacija moterims partneriui pritraukti (vienišoms) arba partneriui išsaugoti (esančioms poroje), kurios pagalba jūs suaktyvinsite savo moterišką energiją ir po kurios sitemingo išklausymo, neįtikėtini pokyčiai netrukus nustebins jus (meditacijos rusų kalba).

Gintare Davainiene Paskaitą skaitys GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota “Reiki”, NLP ir „ThetaHealing“ praktikė, saviugdos specialistė. Baigė bazines studijas Vilniaus Geštalto institute. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei sielos pašaukimo išsigryninimo bei atradimo klausimais. Turi 14 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 23 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

Užsiėmimo kaina – 15 eur. Atėjus su drauge, kaina “draugiška” – po 12 eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį. Dėmesio! Dalyvaujančioms abejose G.Davainienės paskaitose (kovo 21 ir 23 d.d.) – kaina 24 Eur.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.