+37069800058

Praktinis užsiėmimas ir fotosesija “Mano moteriškos laimės vizija” su K.Jasudaite ir G.Davainiene

Praktinis užsiėmimas ir fotosesija “Mano moteriškos laimės vizija” su K.Jasudaite ir G.Davainiene

Praktinis užsiėmimas ir fotosesija “Mano moteriškos laimės vizija” su K.Jasudaite ir G.Davainiene

Praktinis užsiėmimas ir fotosesija vyks 2017 m. rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 21 val. 

Praktinė-meditatyvinė dalis vyks: adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje  Fotosesija vyks: Vilniaus Vingio parke.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>> 

Kviečiame moteris į smagų vasarišką ir labai moterišką susitikimą-fotosesiją „Mano moteriškos laimės vizija. Kokia moterimi aš norėčiau tapti?“ su lektore Gintare Davainiene ir fotografe Kristina Jasudaite.

Kviečiame atvykti visas moteris, kurios nori įkūnyti savo svajonių moters portretą ir savo moteriškos laimės viziją tiek savo pasąmonėje, tiek nuostabiose asmeninėse fotografijose bei svajojančias apie moterišką laimę, svajonių partnerystę, norinčias tapti laimingomis, moteriškomis, seksualiomis, patraukliomis, vyrams matomomis, būti laimingomis ir savi realizuotomis tiek partnerystėje, tiek mylimoje veikloje ir pan.

Šio unikalaus praktinio meditatyvinio užsiėmimo-fotosesijos metu Jūs turėsite galimybę:

  • Per praktinę psichoterapinę užduotį paanalizuoti kokia moterimi esate ir kokia norėtumėte tapti, kas Jums trukdo tokia tapti ir kas Jums galėtų padėti. Ieškosime Jūsų vidinio resurso Jūsų virsmui savo pačios svajonių moterimi.
  • Unikalios meditacijos pagalba pakelti savo sąmonės vibracijų lygmenį ir įeiti į naują būseną bei pažadinti ir atskleisti savo moteriškos laimės viziją.
  • Fotosesijos metu užfiksuoti šią naująją savo moteriškos laimės viziją bei būseną.

Užsiėmimui reikalinga:

  • Atvykite pasipuošusios ir pasidažiusios. Atvykite tokios, kokiomis norite save matyti ateityje.
  • Atlikite namuose šią užduotį: kuo išsamiau ir konkrečiau suformuokite savo moteriškos laimės viziją, t.y. ant popieriaus lapo aprašykite kokia moterimi svajojate tapti. Rašykite esamajame laike, tarsi visa tokia jau būtumėte ir tuo jau labai džiaugtumėtės. Nuoširdžiais paklauskite savęs kokia moterimi iš tiesų norite būti ir tą tikrąjį norą užsirašykite. Užsiėmimo metu atliksite savo noro manifestaciją (Teta meditaciją) ir paleisite šį Jūsų pageidavimą į Visatą išsipildymui 🙂
  • Visoms drauge „užsakyti“ suplanuotam vakarui saulėtą ir giedrą orą ir į susitikimą visoms atvykti su puikia bei džiaugsminga nuotaika!

Lektorių dovanos jums:

  • speciali, unikali, labai efektyviai veikianti ir greitai transformuojanti audio meditacija, kurios pagalba jūs suaktyvinsite savo moterišką energiją ir po kurios sistemingo išklausymo, neįtikėtini pokyčiai netrukus nustebins jus.
  • viena profesionalios fotografės Kristinos Jasudaitės Jums asmeniškai paruošta retušuota portretinė nuotrauka.

Šį praktinį patyriminį užsiėmimą ves:

Gintare DavainieneGINTARĖ DAVAINIENĖlektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota “Reiki”, NLP ir „ThetaHealing“ praktikė, regresologė. Baigė bazines studijas Vilniaus Geštalto institute. Saviugdos specialistė, konsultuojanti asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei sielos pašaukimo išsigryninimo bei atradimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių moterims bei paaugliams organizatorė ir vadovė. Turi 14 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 23 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Daugiau apie Gintarę rasite adresu www.dreamer.lt

Kristina JasudaiteKRISTINA JASUDAITĖ fotografė, keliautoja, moteriškų, patyriminių fotosesijų organizatorė, daugiau nei 10 metų užsiimanti savęs pažinimo praktikomis. Kristina studijavo fotografiją Niujorko fotografijos institute, yra Europos turizmo vadybos bei vertimo magistrė, yra aplankiusi daugiau bei 50 pasaulio šalių, surengusi ne vieną fotografijų parodą kelionių bei moteriškumo temomis. Kristina apie save: „Fotografuodama moteris noriu atspindėti ir užfiksuoti moters esybę, šviesą ir potencialą. Kiekviena moteris yra graži ir pažinusi save bei savo prigimtį gali būti laiminga. Šioje fotosesijoje noriu užfiksuoti moters ateities viziją, perteikti naujumo būseną ir susikurti savo svajonių moters portretą“. Daugiau apie Kristiną rasite adresu www.gyvenimasgrazus.lt

Užsiėmimo kaina 15 eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.