+37069800058

Kazimiero D.Daugėlos naujas praktinis seminaras “Kodėl sekasi arba nesiseka tėvams su vaikais ir vaikams su tėvais? Ką atskleidžia šeimos konsteliacija?”

Kazimiero D.Daugėlos naujas praktinis seminaras “Kodėl sekasi arba nesiseka tėvams su vaikais ir vaikams su tėvais? Ką atskleidžia šeimos konsteliacija?”

Kazimiero D.Daugėlos naujas praktinis seminaras “Kodėl sekasi arba nesiseka tėvams su vaikais ir vaikams su tėvais? Ką atskleidžia šeimos konsteliacija?”

Seminaras vyks 2017 m. kovo 20 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 21 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame Jus į praktinį seminarą “Kodėl sekasi arba nesiseka tėvams su vaikais ir vaikams su tėvais? Ką atskleidžia šeimos konsteliacija?” su psichoterapeutu Kazimieru D. Daugėla


Šio praktinio seminaro metu bus nagrinėjama:

 • Už ką atsakingi mes patys ir kaip mus veikia tėvų ir giminės istorija?
 • Kodėl pykstamės su tėvais ir savo vaikais?
 • Kur tėvų jėga, kad vaikai klausytų ir netaptų jų valdytojais?
 • Kodėl nesiseka mokslai ir nėra sveikų pomėgių?
 • Kur vaikų savarankiškumas ir laisvė savo gyvenimui?
 • Kaip išsilaisvinti iš sunkių jausmų ir padidinti meilę?

MedisSu ypatingu metodu psichoterapijoje „šeimos konsteliacija“ pavyko pažvelgti į vidinį žmogaus ir šeimos pasaulį, bei suprasti daugelio konfliktų ir sunkumų priežastis kartais siekiančias netgi kelias šeimos kartas. Kuomet šie vidiniai procesai netvarkoje, dažniausiai nepadeda ir daug gerų knygų.

K.D. Daugėla ne tik dalinsis šitomis žiniomis seminare, bet bus ir praktikos, t.y. norintieji galės praktiškai su šeimos konsteliacijos metodu pabandyti daugiau suprasti savo arba vaiko situaciją bei rasti gerus sprendimus kad padidinti santarvę savo šeimoje, o ieškantiems – susirasti pagaliau sau tinkamą porą.

Šeimos sisteminė konsteliacija (vidinio pasaulio paveikslų išdėstymas) – tai profesionalus psichologinis-terapinis metodas, padedantis atrasti ir atstatyti tai, kas rodos buvo neišsprendžiama. Tai lyg rentgeno spindulys į vidinį asmens ir visos šeimos, giminės (sistemos) gyvenimą. Ten yra visos žinios apie mus ir kas su mumis vyksta. O per mūsų vidinį ryšį su artimaisiais, šeimos nariais ir vaikais – ir žinios apie juos ir kas su jais vyksta. Svarbiausia – taip randame ir išgyvename naujus išlaisvinančius sprendimus.

Šeimos konsteliacijos dėka pavyko daugiau suprasti tai apie ką žmonės sakydavo „iš kur pas mus tai?“, ką liaudyje nuo seno vadino „likimu“, „karma“. Pasirodo kad:

 • Mūsų sėkmė ir nesėkmė,
 • laimė arba sunkumai su partneriu ir su vaikais,
 • vaikų konfliktai, nenoras mokytis,
 • vyro ir moters laimė,
 • sveikata arba sveikatos sutrikimai, ligos,
 • ramybė ir stiprybė, arba baimės, kiti sunkinantys jausmai

– dažnai turi tiesioginį ryšį ne tik su mūsų pačių patirtais gyvenimo įvykiais, pasirinkimais, bet ir su šeimos bei giminės patirtimis, psichologinėmis bei sielos traumomis, svarbiais likimo įvykiais. Net jeigu jie buvo įvykę labai senai ir apie tai nieko nežinome. Juk mes gavome ne tik savo kūną, bet ir psichiką, sielą per savo šeimą ir giminę su viskuo kas ten yra bei „įrašyta“ – tiek stiprybė, talentai, tiek ir sunkumai, sėkmės arba nesėkmės „programos“, naudingi arba destruktyvūs elgesio modeliai, scenarijai.

Dauguma mūsų klaidų, polinkių ir pasirinkimų gyvenime, „atsitiktinumų“ yra neretai sąlygota to, kad mes vis dar laikome savyje kitų šeimos narių naštas, sunkius išgyvenimus, netgi kartojami jų likimai. Tuomet esame lyg „ne savo vietoje“, o „persipynę“ su kitais, nesame laisvi savo naujam gyvenimo keliui.

Tačiau tai kas sunku vieną dieną gali baigtis. Tereikia suprasti gyvenimo ir šeimos vidinius dėsnius ir jais pasinaudoti.

Iki susitikimo paskaitoje, o kas norės – ir praktiniame jūsų situacijos patyrime.

Seminarą veda: Kazimieras D.Daugėla – psichoterapeutas, Sisteminių sprendimų instituto direktorius.

Video įrašas “Kaip išlikti poroje ir meilėje?” >>>

 

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.