+37069800058

Nauja Sigito Povilaičio praktinė paskaita „SVEIKATOS KODAS IR ASMENINIO POTENCIALO MANDALA“

Nauja Sigito Povilaičio praktinė paskaita „SVEIKATOS KODAS IR ASMENINIO POTENCIALO MANDALA“

Nauja Sigito Povilaičio praktinė paskaita „SVEIKATOS KODAS IR ASMENINIO POTENCIALO MANDALA“

Paskaita vyks 2017 m. kovo 9 d. (ketvirtadienį) nuo 18.00 iki 20.30 val., “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Skaičiai lydi mus visose gyvenimo srityse nuo gyvenimo pradžios. Skaičiai – ne tik matematika, bet ir laiko skaičiavimo sistema. Skaičiai visų pirma yra Visatos energijos išraiška. Jų teikiama informacija naudojama įvairiose numerologinėse sistemose. Skaičiai padeda labai daug sužinoti apie žmogų, kaip asmenybę, jo vidinį ir išorinį pasaulį, charakterį.

Šioje paskaitoje lektorius Jums pristatys vieną iš unikalių darbo su savimi bei su skaičiais praktikų – ASMENINĘ ENERGETINĘ ŽMOGAUS POTENCIALO MANDALĄ.

Tai paskaita – praktinis užsiėmimas, kurio metu mokysimės kaip sudaryti ir kaip dirbti su savo asmenine potencialo mandala.

Asmeninio potencialo mandala tai astronumerologinė planetinė holograma, kurios pagalba žmogus gali atverti ir suaktyvinti savo savirealizaciją, sėkmingai ir harmoningai siekti pasirinkto tikslo, naudojant atitinkamų planetų poveikį.

Asmeninė mandala padeda neutralizuoti blokuojamas energijas, kurios trukdo žmogui atsiskleisti kaip asmenybei. Tam tikri numerologiniai kodai, susiję su planetomis, padeda išlaisvinti užblokuotą energiją, kuri panaudojama žmogaus fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui.

Šios praktikos metu  sudaroma planetinė numerologinė struktūra – mandala, kurioje suaktyvinamos tam tikrų planetų ir skaičių energijos.

Darbas su mandala kiekvieną kartą būna vis kitoks, unikalus.

Apie lektorių: Sigitas Povilaitis jau 25 metus dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralaus gydymo sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių gydymo metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą ir kt. Sigitas Povilaitis yra Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų Reiki komiteto ekspertas. Daugiau informacijos: www.netradicineterapija.lt

Paskaitos kaina – 12 EUR. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.