+37069800058

K.VAIŠTARIENĖS paskaita „Netradicinė ligų diagnostika“

K.VAIŠTARIENĖS paskaita „Netradicinė ligų diagnostika“

K.VAIŠTARIENĖS paskaita „Netradicinė ligų diagnostika“

Paskaita vyks 2017 m. vasario 27 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val.adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Maloniai kviečiame į KSAVEROS VAIŠTARIENĖS naują paskaitą „Netradicinė ligų diagnostika“.

 

Paskaitos metu:

  • Ligų diagnostika pagal veidą. Aiškinsimės kokias ligas išduoda Jūsų veidas, jūsų veido raukšlės.
  • Ligų diagnostika biolokacijos būdu. Kalbėsime apie galimybę diagnozuoti ligas, patikrinti organizmo užterštumą, prognozuoti ligos pasireiškimus biolokacijos pagalba.
  • Energo-informacinė ligų diagnostika.

Būnant 46-erių metų, Ksaverai Vaištarienei buvo diagnozuotos ligos, šiuolaikinės medicinos įvardijamos kaip „nepagydomos“: Bechterevo liga, reumatoidinis artritas, labai toli pažengusi galvos smegenų kraujagyslių sklerozė… Ligas diagnozavęs prof. Visockas sakė, kad tokius jau laidoja. Tačiau šiuo metu Ksavera Vaištarienė yra visiškai sveika, skaičiuoja 83-ius metus, važinėja po Lietuvą ir užsienio šalis, skaito paskaitas, rašo knygas, aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime ir nuolat konsultuoja žmones, pavargusius nuo gydymosi vaistais.

Ksavera Vaistariene

Paskaitą ves Ksavera Vaištarienė – docentė, chemijos mokslų daktarė, Lietuvos vegetarų draugijos pirmininkė.

 

 

Paskaitos kaina – 10 Eur. Apmokėjimas grynais prieš renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.