+37069800058

Praktinis užsiėmimas „TIKSLO PASIEKIMO PSICHOTECHNOLOGIJA“ su G. Davainiene

Praktinis užsiėmimas „TIKSLO PASIEKIMO PSICHOTECHNOLOGIJA“ su G. Davainiene

Praktinis užsiėmimas „TIKSLO PASIEKIMO PSICHOTECHNOLOGIJA“ su G. Davainiene

Užsiėmimas vyks 2017 m. vasario 2 d. (ketvirtadienį) nuo 18.00 iki 20.30 val., Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

Lektorė – Gintarė Davainienė

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Kviečiame į praktinį užsiėmimą „TIKSLO PASIEKIMO PSICHOTECHNOLOGIJA“, skirtą žmonėms, norintiems išsigryninti savo svajonę ir ją įgyvendinti sau pačiu harmoningiausiu  būdu ir tinkamiausiu laiku.

Šis užsiėmimas skirtas darbui su savo svajone ar tikslu, jų teisingam ir harmoningam suformulavimui, surašymui, išsigryninimui, apsigynimui prieš patį save ir paleidimui.

Ateikite tie, kurie turite SVAJONĘ arba SAU SVARBŲ TIKSLĄ. Ateikite tie, kurie norite gyventi geriau, harmoningiau, laimingiau, sėkmingiau, sveikiau, norite tobulos partnerystės, svajonių darbo, būsto ar automobilio. O gal svajojate ne apie materialius dalykus? Gal norite atrasti savo gyvenimo tikslą, būti naudingu žmonijai, atrasti patį save? Jei TAIP, tai šis praktinis užsiėmimas kaip tik Jums.

Užsiėmimo metu jūs turėsite puikią galimybę:

  • Atlikti ypatingą valančią meditaciją, kuri Jums padės momentaliai pakelti savos sąmonės vibracijas į aukštesnį lygį ir paleisti senus negatyvius potyrius bei tai, kas jau atgyveno ir pradėti traukti į savo gyvenimą tai, ko iš tiesų norite.
  • Savo svajonę paversite išgrynintu ir konkretizuotu TIKSLU, pritaikydami specialią Sąmoningo svajojimo psichotechnologiją. Aiškinsitės ko gi iš tiesų norite. Išsigryninsite ar tame Jūsų nore nėra kokių paslėptų ir Jūsų protu nesuvokiamų trukdžių, kurie būtent ir trukdo gauti tai, ko iš tiesų norite.
  • Specialiu kūno testu išsiaiškinsite ar svajonė arba jūsų tikslas Jums priimtini, tinkami ir ar Jūsų protas, širdis ir siela veikia išvien.
  • Atliksite ypatingą noro manifestavimo meditaciją (teta dažnyje), kurios metu vizualizuosite savo galutinį tikslą ir įtvirtinsite pasąmonėje savo svajonės vaizdinį.
  • Žengsite didelį žingsnį, kad ši Jūsų svajonė pagaliau taptų Jūsų REALYBE.

Dėmesio! Prieš ateinant į šį užsiėmimą yra labai rekomenduojama atlikti namų darbą namuose kuo išsamiau suformuoti savo tikrąjį norą ir ant popieriaus lapo jį užsirašyti.  Rašykite esamajame laike, tarsi visa tai jau turėtume ir tuo jau labai džiaugtumėtės. Užsiėmimo metu turėsite puikią galimybę šį savo norą išgryninti. Ar nemanote, kad nuoširdžiai atliktas darbas su savo svajone ir jos išsigryninimas bei paleidimas būtų pati puikiausia dovana sau? 🙂

Gintare Davainiene Užsiėmimą ves GINTARĖ DAVAINIENĖ  – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota NLP ir „ThetaHealing“ praktikė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Turi 13 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 22 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Apie lektorę plačiau: www.dreamer.lt

 Užsiėmimo kaina – 12 eurų.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.