+37069800058

Paskaita ir praktinis šeimos konsteliacijų užsiėmimas su psichoterapeutu Kazimieru D.Daugėla

Paskaita ir praktinis šeimos konsteliacijų užsiėmimas su psichoterapeutu Kazimieru D.Daugėla

Paskaita ir praktinis šeimos konsteliacijų užsiėmimas su psichoterapeutu Kazimieru D.Daugėla

Seminaras vyks 2017 m. sausio 23 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 21 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

Lektorius – Kazimieras D. Daugėla

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Paskaita ir praktinis šeimos konsteliacijų užsiėmimas “Ką atskleidžia šeimos konsteliacija – kodėl sekasi arba nesiseka moteriai su vyru?” su psichoterapeutu Kazimieru D.Daugėla

Šeimos konsteliacija – ypatingas metodas, kuris lyg rentgeno spindulys leidžia pažinti mūsų ir artimųjų vidinį gyvenimą.

 

  • Kaip mus veikia tėvų ir giminės istorija?
  • Už ką atsakingi mes patys?
  • Kodėl pykstamės ir darome ko nenorime?
  • Kodėl siekiame to, nuo ko vėliau kenčiame?
  • Kaip išsilaisvinti iš sunkių jausmų ir padidinti meilę?
  • Kaip padėti savo artimui, jeigu jis nenori keistis?
  • Kaip padaryti, kad ateitų tinkamas?

Su ypatingu metodu psichoterapijoje „šeimos konsteliacija“ pavyko pažvelgti į vidinį žmogaus ir šeimos pasaulį, bei suprasti daugelio konfliktų ir sunkumų priežastis siekiančias kartais netgi kelias šeimos kartas.

Šitomis žiniomis ne tik dalinsiuosi seminare, bet ir norintieji galės praktiškai su šeimos konsteliacijos metodu pabandyti daugiau suprasti savo situaciją bei rasti gerus sprendimus kad padidinti santarvę savo šeimoje, o ieškantiems – susirasti pagaliau sau tinkamą.

Šeimos sisteminė konsteliacija (vidinio pasaulio paveikslų išdėstymas) – tai profesionalus psichologinis-terapinis metodas, padedantis atrasti ir atstatyti tai, kas rodos buvo neišsprendžiama. Tai lyg rentgeno spindulys į vidinį asmens ir visos šeimos, giminės (sistemos) gyvenimą. Ten yra visos žinios apie mus ir kas su mumis vyksta. O per mūsų vidinį ryšį su artimaisiais, šeimos nariais – ir žinios apie juos ir kas su jais vyksta. Svarbiausia – taip randame ir išgyvename naujus išlaisvinančius sprendimus.

Šeimos konsteliacijos dėka pavyko daugiau suprasti tai apie ką žmonės sakydavo „iš kur pas mus tai?“, ką liaudyje nuo seno vadino „likimu“, „karma“.

Mūsų sėkmė ir nesėkmė, laimė arba sunkumai partnerystėje ir su vaikais, sveikata arba sveikatos sutrikimai, ligos, ramybė arba baimės, kiti sunkinantys jausmai – dažnai turi tiesioginį ryšį ne tik su mūsų pačių patirtais gyvenimo įvykiais, pasirinkimais, bet ir su šeimos bei giminės patirtimis, psichologinėmis bei sielos traumomis, svarbiais likimo įvykiais. Net jeigu jie buvo įvykę labai senai ir apie tai nieko nežinome. Juk mes gavome ne tik savo kūną, bet ir psichiką, sielą per savo šeimą ir giminę su viskuo kas ten yra bei „įrašyta“ – tiek stiprybė, talentai, tiek ir sunkumai, sėkmės arba nesėkmės „programos“, naudingi arba destruktyvūs elgesio modeliai, scenarijai.

Dauguma mūsų klaidų, polinkių ir pasirinkimų gyvenime, „atsitiktinumų“ yra neretai sąlygota to, kad mes vis dar laikome savyje kitų šeimos narių naštas, sunkius pergyvenimus, netgi kartojami jų likimai. Dažnai vis stengiamės pakeisti, išgelbėti artimuosius, net kai tai jau po laiko. Tuomet esame lyg ne savo vietoje, „persipynę“ su kitais, nesame laisvi savo naujam gyvenimo keliui.

Šiandien – apie vyro ir moters gyvenimą.

Galbūt jūs jau daug stengėtės pagerinti santykius ar atrasti savąjį, daug lankėte seminarų, skaitėte knygų. Ir jeigu jie nedavė pakankamai naudos, dažniausiai tai reiškia, kad yra kažkas mumyse, kas lyg neleidžia įsisavinti tų gerų žinių, arba jos lyg neveikia. Su šeimos konsteliacija gana greitai pasimato kas tai. Tai – buvimas lyg nelaisvu savo gyvenimo keliui, nes vis dar įsipynę ir nebaigiame pasąmoningai tvarkyti tėvų šeimos reikalų, gyventi jų modeliuose ar jausmuose. Tai persipynimas su jais.

Tačiau tai kas sunku vieną dieną gali baigtis. Tereikia suprasti gyvenimo ir šeimos vidinius dėsnius ir jais pasinaudoti.

Iki susitikimo paskaitoje, o kas norės – ir praktiniame jūsų situacijos patyrime.

Kazimieras Daugela

 

Seminarą veda: Kazimieras D.Daugėla – psichoterapeutas, Sisteminių sprendimų instituto direktorius.

Video įrašas “Kaip išlikti poroje ir meilėje?” >>>

 

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.