+37069800058

Praktinė Irinos Ždan paskaita „Prigimties diagnostika Likimo matricos metodu“

Praktinė Irinos Ždan paskaita „Prigimties diagnostika Likimo matricos metodu“

Paskaita vyks 2017 m. sausio 19 d. (ketvirtadienį) nuo 18 iki 20 val., “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

Lektorė – Irina Ždan. Paskaita vyks rusų kalba.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Praktinė Irinos Ždan paskaita „Prigimties diagnostika Likimo matricos metodu“

“Kiekvienas žmogus unikalus“ – šį posakį girdėjo visi, bet neretai mūsų sąmonė užteršta daugelio aplinkybių. Jaučiame visuomenės spaudimą. Todėl kartais atrodo beviltiška atrasti savo nuosavą kelią, savo unikalumą ir nepakartojamas galimybes, veikti ir realizuotis visuomenėje, patiriant džiaugsmą ir malonumą. Kada mes susipažįstame su savo galimybėmis, savo paskirtimi, mes suprantame savo likimą ir tuomet einame gyvenimo keliu nebe aklai. Mes tampame savo gyvenimo šeimininkais ir galime įtakoti savo gyvenimo įvykius, tokius kaip materialinio apsirūpinimo lygį, santykius, savirealizaciją visuomenėje, fizinę sveikatą.

Ši unikali žmogaus prigimties diagnostika „Likimo matricos“ metodu leidžia atrasti ir priimti save tikrąjį, save esminį, suprasti savo vidinius poreikius ir galimybes, nuodugniai pažinti savo unikalius gebėjimus ir turimą potencialą. Ji leidžia save keisti, transformuoti, atrasti savo kelią – o tai yra labai svarbus ir sakramentinis supratimas kiekvienam žmogui! Šis metodas atkeliavo į Žemę žmonių dvasiniam tobulėjimui, kiekvieno žmogaus individualiam nubudinimui! Metodas ne tik diagnozuoja, bet ir suteikia visus reikiamus įrankius gyvenimo kokybės pagerinimui bei žmogaus potencialo realizacijai. Korekcijos technikos yra unikalios, kaip ir pats metodas, kuris neturi analogų pasaulyje!

Gyvenimo paskirties diagnostika jums leidžia sužinoti:

 • Savo ego-asmenybę. Individualūs sugebėjimai ir potencialas duotas jums nuo pat gimimo. Jūsų stiprios ir silpnos pusės, asmenybės charakteristika. Kokią asmenybę išsiugdėte per paskutines reinkarnacijas ir kaip pažadinti šią asmenybę jeigu ji dar miega.
 • Komforto zona. Tai – jūsų nesąmoningas siekis. Suprasite ko jūs visą laiką siekėte, ir kokia veiklos sritis jums atneš ne tik pajamas, bet įkvėpimą, malonumą ir džiaugsmą.
 • Partnerio atėjimas į jūsų gyvenimą. Kaip pritraukti į savo gyvenimą jums tinkamiausią partnerį arba harmonizuoti santykius jeigu antroji pusė yra. Partnerystės karma.
 • Pinigai jūsų gyvenime. Kaip atidaryti pinigų srautą į savo gyvenimą arba jį padidinti. Kokia jūsų pamoka iš praeities pagal finansinę karma.
 • Asmeninis sveikatos žemėlapis. Kaip gydyti ne tik savo susirgimus, bet ir jų atsiradimo priežastis.
 • Prigimtis Sau. Jūsų pašaukimas. Ką jūs turite duoti pats sau, atskleisti savyje, kad pripildyti savo laimės ąsotį. Vidinio pagrindo radimas, išorės ir vidaus pusiausvyra.
 • Giminės, socialinė ir dvasinė prigimtys.
 • Pagrindinės gyvenimo pamokos. Pagrindinės neatliktos pamokos iš ankstesnių įsikūnijimų.
 • Raktas į ypatingus sugebėjimus.

Visi šie punktai kiekvienam iš mūsų yra skirtingi ir individualūs. Ir netgi jeigu jaučiate, jog pasiekėte gyvenimo realizaciją bei harmoniją, šį metodika visuomet atskleis kažką naujo apie jus. Tobulumui ribų nėra.

Paskaitos metu jūs sužinosite:

 • Detaliau apie šios diagnostikos veikimą ir kodėl ji tokia veiksminga ir tiksli;
 • Ką kiekvienas gali sužinoti apie save iš papildomų “giminės karmos diagnostikos” ir “partnerių suderinamumo diagnostikos” išskaičiavimų;
 • Koregavimo technikos ir kaip jos veikia;
 • Kiekvienas dalyvis gaus išsamią informaciją apie savo Ego-asmenybę;
 • Taip pat gaus visus turimus įrankius, pagal šį metodą, savo ego-asmenybės potencialo atskleidimui;
 • Informacija norintiems patiems įvaldyti šį metodą.

Paskaita vyks rusų kalba. Įmanoma gauti pilną konsultaciją pagal metodiką ir lietuvių kalba.

Irina ZdanPaskaitą skaitys lektorė Irina Ždan – sertifikuota ir inicijuota „Likimo Matricos“ metodo konsultantė. Sertifikuota meistrė bioenergoterapeutų mokyklos “Путь к себе“ (Kelias į save). Visatos įstatymų pažinimo ir sveiko, gamtinio gyvenimo būdo šalininkė. Moteriškų Dao technikų praktikė.

 

Paskaitos kaina  – 12 eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Maloniai kviečiame apsilankyti.

Dėmesio! Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058.