+37069800058

S.Povilaičio praktinė paskaita „Senolių receptai bei energetinis masažas imunitetui ir sveikatai stiprinti“

S.Povilaičio praktinė paskaita „Senolių receptai bei energetinis masažas imunitetui ir sveikatai stiprinti“

Paskaita vyks 2017 m. sausio 16 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

Lektorius – Sigitas Povilaitis.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Kviečiame į naują Sigito Povilaičio praktinę paskaitą „Senolių receptai bei energetinis masažas imunitetui ir sveikatai stiprinti.“

Paskaitos planas:

I dalis: Iš lūpų  lūpas perduoti senolių receptai imunitetui ir sveikatai  stiprinti.

Iš amžių glūdumos ateina liaudies medicinos šaknys. Jos lobyne šimtai vaistažolių ir jų receptų, padedančių esant įvairioms sveikatos problemoms. Žiniuonys jas naudojo prailginti žmogui gyvenimą, padėti išlaikyti gerą nuotaiką, savijautą ir harmoniją. Įvairūs žiniuonių naudojami būdai ir receptai – tai laiko ir pasveikusių žmonių patirtis. Žolininkų, žiniuonių išmintis, šimtmečiais persiduodavo iš lūpų į lupas iš prosenelių tėvams, iš tėvų vaikams. Šie receptai padės žmonėms prisiliesti prie senolių išminties. Tikime, kad kiekvienas čia ras tai, kas jam tikrai bus naudinga.

II dalis. Energetinis masažas nuimantis stresą ir stiprinantis sveikatą.

Kiekvienas žmogus turi savo bioenergiją, kurią atitinkamais būdais sustiprinus, gali būti panaudota pagalboje savo artimiems, draugams ir pažįstamiems. Tinkamai suharmonizavus savo energetinį-pasąmoninį ryšį su Gamta, mes daromės sveikesni fiziškai, emociškai ir dvasiškai. Mūsų harmoninga būsena persiduoda ir tai aplinkai, kurioje gyvename ir dirbame. Ši nesudėtingas šviesos pasidalijimas  padės jums jaustis geriau patiems ir jūsų artimiems žmonėms.

Sigitas PovilaitisApie lektorių: Sigitas Povilaitis Sigitas jau 25 metus dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralaus gydymo sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių gydymo metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą ir kt. Sigitas Povilaitis yra Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų Reiki komiteto ekspertas. Daugiau informacijos: www.netradicineterapija.lt

Paskaitos kaina – 12 EUR

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Registruotis prašome atsakingai ir informuoti jeigu atvykti nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.