+37069800058

Meditacinis Teta Gydymo vakaras su sertifikuotu Teta gydymo instruktoriumi Vitaliumi Prascieniumi

Meditacinis Teta Gydymo vakaras su sertifikuotu Teta gydymo instruktoriumi Vitaliumi Prascieniumi

Meditacinis Teta Gydymo vakaras su sertifikuotu Teta gydymo instruktoriumi Vitaliumi Prascieniumi

Vakaras vyks 2017 m. sausio 5 d. (ketvirtadienį) nuo 18 iki 20 val., “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į Meditacinį Teta Gydymo vakarą, kurį ves sertifikuotas Teta gydymo instruktorius Vitalius Prascienius

Teta Gydymas („ThetaHealing“)  – tai proto, sielos ir kūno išgijimas energetiniame ir DNR lygmenyse. Tai patvirtina šiuolaikiniai atradimai kvantinės fizikos srityje. Metodo įkūrėja – Vianna Stibal (JAV). Teta Gydymo metodas paremtas tuo, kad į smegenų Teta bangų stadiją išmokstama patekti sąmoningai. Smegenims esant Teta bangų dažnyje, galime keisti sąmonės programas, išgydyti save ar kitus, skenuoti žmones, įsiskverbti į augalus, bendrauti  su mirusiais, transformuoti realybę, atkasti įsitikinimų programas, blokuojančias ligų, siekių, ketinimų vyksmus. Šios technikos įvaldymo meistriškumas atsiranda per praktiką, o pirmus stebuklingus rezultatus, praktikuojantys gauna nuo pat pirmo Teta Gydymo metodo panaudojimo.

VAKARO METU:

  • Ką pakeistumėte, jei turėtumėte galimybes? Kas trukdo tai atlikti?
  • Vyks išėjimo į teta bangų dažnius meditacija.
  • Paleisime nuoskaudas. Išmoksime, kaip paprastai tai atlikti, ir transformuoti nuoskaudos, apmaudo energiją į padėką. Tokiu būdu išsilaisvins vieta džiaugsmo ir stebuklų įsileidimui į gyvenimą.
  • Rašysime manifestaciją. Sužinosime, kaip tai veikia.
  • Sužinosite kaip sustiprinti savo ir kito žmogaus energetinį lauką, kaip tai veikia.
  • Sužinosite kas vyksta su hormonu oksitocinu, kai apsikabinama?
  • Paleisime manifestaciją.
  • Atsakymai į klausimus.

Atvykite. Bus tikrai labai įdomu ir naudinga.

Vitalius PrascieniusVitalius Prascienius apie save: „Jau studijuodamas KPI  pastebėjau, jog vien tikslieji mokslai nesugeba atsakyti į man iškylančius egzistencinius klausimus. Todėl  papildomai baigiau inžinerinės pedagogikos bei psichologijos mokslus. Ėmiau praktikuoti Dzen Joga karatė, gilinausi į Osho praktikas, mokiausi Konsteliacijos metodo. Dar vėliau tapau Reiki ir Katha jogos praktiku. Stengiausi rasti atsakymus į gyvenimo prasmės, savęs pažinimo klausimus. Mokiausi biolokacijos,  Jodhpur Akupresūros institute (Indija)  įgijau  Piramidžių terapeuto specialybę, bei įkūriau vienintelį Lietuvoje Piramidžių terapijos kabinetą http://www.piramidziuterapija.lt  Mokiausi ir baigiau  Viačeslavo Bronikovo Dvasios Ekologijos kursą. Tačiau tik susipažinęs su „ThetaHealing“  metodu suvokiau ir pajutau, kad būtent šis kelias yra skirtas man. Esu profesionalus ICU Koučeris, „ThetaHealing“ grupių instruktorius. „ThetaHealing“ grupių instruktorių kursus studijavau: Rusijoje, Latvijoje, Šveicarijoje, JAV. Esu vienintelis Lietuvoje oficialus distancinio sielos stebėjimo   kristalų pagalba, pagal Chistina E. Hight, klasių mokytojas. Taip pat atstovauju  Maskvos Kvantinės Genetikos institutą  Lietuvoje. Daugiau informacijos apie jį galite rasti: http://www.thetacentras.lt/apie-mane/

Vakaro kaina – 10 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį. Vietų skaičius ribotas.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.