+37069800058

Nemokamas pažintinis renginys „TETA GYDYMAS – VIENAS VEIKSMINGIAUSIŲ ENERGINIO GYDYMO METODŲ!“ su V. Prascieniumi – Nebėra vietų!

Nemokamas pažintinis renginys „TETA GYDYMAS – VIENAS VEIKSMINGIAUSIŲ ENERGINIO GYDYMO METODŲ!“ su V. Prascieniumi – Nebėra vietų!

Nemokamas pažintinis renginys „TETA GYDYMAS – VIENAS VEIKSMINGIAUSIŲ ENERGINIO GYDYMO METODŲ!“ su V. Prascieniumi – Nebėra vietų!

Susitikimas vyks 2016 m. gruodžio 19 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje

Lektorius – sertifikuotas Teta gydymo instruktorius Vitalius Prascienius

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Teta Gydymas („ThetaHealing“)  – tai proto, sielos ir kūno išgijimas energetiniame ir DNR lygmenyse. Tai patvirtina šiuolaikiniai atradimai kvantinės fizikos srityje. Metodo įkūrėja – Vianna Stibal (JAV). Teta Gydymo metodas paremtas tuo, kad į smegenų Teta bangų stadiją išmokstama patekti sąmoningai. Smegenims esant Teta bangų dažnyje, galime keisti sąmonės programas, išgydyti save ar kitus, skenuoti žmones, įsiskverbti į augalus, bendrauti  su mirusiais, transformuoti realybę, atkasti įsitikinimų programas, blokuojančias ligų, siekių, ketinimų vyksmus. Šios technikos įvaldymo meistriškumas atsiranda per praktiką, o pirmus stebuklingus rezultatus, praktikuojantys gauna nuo pat pirmo Teta Gydymo metodo panaudojimo.

SUSITIKIMO METU:
* pristatysime metodo įkūrėjos Viannos Stibal knygą “Teta gydymas”;
* papasakosime apie Teta gydymo metodo autorę Vianna Stibal ir jos asmeninę patirtį;
* suprasime Teta gydymo naudą žmogui ir jį supančiai aplinkai;
* atliksime kolektyvinę gydymo meditaciją;
* išmoksime patekti į teta smegenų dažnį, atlikti Teta meditaciją;
* susipažinsite su Teta Gydymo instruktoriumi Vitaliumi Prascieniumi ir artėjančių renginių grafiku.

vitalius-prascieniusVitalius Prascienius apie save: „Jau studijuodamas KPI  pastebėjau, jog vien tikslieji mokslai nesugeba atsakyti į man iškylančius egzistencinius klausimus. Todėl  papildomai baigiau inžinerinės pedagogikos bei psichologijos mokslus. Ėmiau praktikuoti Dzen Joga karatė, gilinausi į Osho praktikas, mokiausi Konsteliacijos metodo. Dar vėliau tapau Reiki ir Katha jogos praktiku. Stengiausi rasti atsakymus į gyvenimo prasmės, savęs pažinimo klausimus. Mokiausi biolokacijos,  Jodhpur Akupresūros institute (Indija)  įgijau  Piramidžių terapeuto specialybę, bei įkūriau vienintelį Lietuvoje Piramidžių terapijos kabinetą http://www.piramidziuterapija.lt  Mokiausi ir baigiau  Viačeslavo Bronikovo Dvasios Ekologijos kursą. Tačiau tik susipažinęs su „ThetaHealing“  metodu suvokiau ir pajutau, kad būtent šis kelias yra skirtas man. Esu profesionalus ICU Koučeris, „ThetaHealing“ grupių instruktorius. „ThetaHealing“ grupių instruktorių kursus studijavau: Rusijoje, Latvijoje, Šveicarijoje, JAV. Esu vienintelis Lietuvoje oficialus distancinio sielos stebėjimo   kristalų pagalba, pagal Chistina E. Hight, klasių mokytojas. Taip pat atstovauju  Maskvos Kvantinės Genetikos institutą  Lietuvoje. Daugiau informacijos apie jį galite rasti: http://www.thetacentras.lt/apie-mane/

Renginys nemokamas. Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.