+37069800058

Praktinis užsiėmimas SVAJONIŲ ŽEMĖLAPIO KŪRIMAS 2017 METAMS

Praktinis užsiėmimas SVAJONIŲ ŽEMĖLAPIO KŪRIMAS 2017 METAMS

Praktinis užsiėmimas SVAJONIŲ ŽEMĖLAPIO KŪRIMAS 2017 METAMS

Užsiėmimas vyks 2016 m. gruodžio 15 d. (ketvirtadienį) nuo 18 iki 21 val. Vilniuje. Renginio vieta bus patikslinta visiems užsiregistravusiems.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Užsiėmima veda – Gintarė Davainienė

 

Mes visi turime įvairiausių svajonių (puikių ir kupinų meilės santykių, darnios šeimos, geresnių ir mielesnių namų, tinkamiausio darbo, įdomių ir naudingų mokslų, puikios karjeros, finansinės laisvės, geros sveikatos, kelionių ir t.t.) ir tų savo svajonių išsipildymo siekiame įvairiausiais būdais. Galime laukti jų išsipildymo ir nieko nedaryti, tikintis, kad mūsų svajonės kažkaip ir kažkada pačios savaime išsipildys. Tačiau galime ir patys įdėti pastangų, energijos, kad mūsų svajonės kuo greičiau taptų realybe. Vienas iš labai veiksmingų būdų – savojo „Svajonių žemėlapio“ sukūrimas – savotiškas magijos ritualas, pagrįstas minčių vizualizacijomis ir afirmacijomis, kilęs iš fengšui mokymų. Kuriant  žemėlapį paisysime bagua lentelės struktūros, t. y. laikysimės zonų pagal fengšui, kurios atsakingos už sveikatą, turtą, meilę ir t. t. „Svajonių žemėlapis“  – puikus ir patikimas būdas pateikti savo „užsakymus“ Visatai.

Tokio žemėlapio kūrimas  – labai smagus, kūrybinis, džiaugsmą teikiantis užsiėmimas tarp bendraminčių. Jei atlieki viską labai nuoširdžiai, atsakingai, pagal savo tikruosius norus, to nesureikšmini ir priimi tai kaip žaidimą – rezultatai tikrai nustebina.

Senų metų pabaiga, ypatingai prieškalėdinis laikotarpis – puikus metas susimąstyti apie tai ko norite kitiems metams ir to paprašyti.

Užsiėmimo metu:

  • Turite tvirtai žinoti, ko iš tikro norite ir pageidautina tai užsirašyti. Namuose ramiai pagalvokite apie tai, ko norėtumėte pasiekti šiose srityse: jūs ir jūsų išvaizda; turtai; šlovė; meilė; nauji projektai, sveikata; išmintis, nekilnojamas turtas; kūryba, saviraiška, vaikai; mokslai, išsilavinimas; karjera, naujos pažintys; kelionės, naudingi ryšiai, globėjai.
  • Pasiruoškite įvairiausių spalvotų jums mielų iškarpų iš žurnalų pagal savo norus per visas išvardintas sritis. Jei neturėsite galimybės to padaryti namuose, tuomet atsineškite į užsiėmimą spalvotų žurnalų, atvirukų. Ieškosime jūsų svajones atitinkančių paveikslėlių žurnalų puslapiuose vietoje, karpysime ir klijuosime pagal atitinkamas fengšui specialistų rekomendacijas.
  • Atsineškite savo fotografiją, kurioje esate nepaprastai laiminga (-as) arba labiausiai sau patinkate.
  • Dar jums prireiks: storo popieriaus lapo (geriausia A2 formato); žirklių; dažų ar flomasterių ir klijų.
  • Kol ieškosite jūsų svajones atitinkančių vaizdinių ir suradę juos klijuosite, lektorė jums papasakos apie norų formulavimo taisykles, kad gauti jums patį geriausią svajonės išsipildymo variantą bei atsakys į jums rūpimus klausimus.
  • Sužinosite kaip kuo harmoningiau gauti tai, apie ko iš tiesų nori.
  • Atliksime specialią noro manifestavimo meditaciją.

Nori būti laimingas, sėkmingas, turtingas, sveikas, mylintis ar mylimas – atvyk ir susikurk savo svajonių ateitį “Svajonių žemėlapyje”.

Gintare DavainieneUžsiėmimą ves  GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygos „Attract Your Dreams“ (išleista JAV 2013 m., leidykla “Trafford Publishing”) ir knygos “Svajonę paversk tikrove” (išleista Lietuvoje, leidykla “Alma Littera”) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, konsultantė tikslų išsigryninimo klausimais, sertifikuota “ThetaHealing”, NLP ir “Reiki” praktikė, Vilniaus Geštalt instituto studentė. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

 Užsimėmimo kaina – 15 Eur.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Renginio dieną prašome registruotis telefonu.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.