+37069800058

Praktinis G. Davainienės seminaras „MANO SIEKIAI 2017 METAMS“

Praktinis G. Davainienės seminaras „MANO SIEKIAI 2017 METAMS“

Seminaras vyks 2016 m. gruodžio 17 d. (šeštadienį) nuo 11 iki 16 val., “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

Lektorė – Gintarė Davainienė

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į praktinį Gintarės Davainienės seminarą „MANO SIEKIAI 2017 METAMS“, skirtą sąmoningiems svajotojams, norintiems išsigryninti ir įgyvendinti savo Naujųjų metų tikslus sau pačiu harmoningiausiu  būdu.

Artėja Naujieji metai. Daugumai žmonių kyla noras įvertinti ir apmastyti praėjusius metus, pasidžiaugti jau įgyvendintais tikslais ar svajonėmis, pagalvoti apie savo ateitį ir savo svajones. Metų pabaiga – tai puikus laikas apgalvoti savo naujus siekius, suformuoti ir susirašyti naujus tikslus ar svajones. Pasinaudokime ir mes to nuostabiu laikotarpiu ir padirbėkime kartu.

Šis seminaras skirtas darbui su naujais siekiais, jų teisingu ir harmoningu suformulavimui, surašymu, išsigryninimu, apsigynimui prieš patį save ir paleidimu.

Ateikite tie, kurie turite naujų siekių ir norite gyventi geriau, harmoningiau, laimingiau, sėkmingiau, sveikiau, norite tobulos partnerystės, finansinės laisvės, svajonių darbo, būsto ar kitų materialinių siekių. O gal svajojate ne apie materialius dalykus? Gal norite atrasti savo gyvenimo tikslą, būti naudingu žmonijai, atrasti patį save? Jei TAIP, tai šis praktinis seminaras kaip tik Jums.

Seminaro metu jūs turėsite puikią galimybę:

  • Patiems susikurti savo naujųjų metų gyvenimo pamatus, nes išsiaiškinsite su savimi ko iš tiesų norite ir išsigryninsite savo norus, juos vizualizuosite ir paleisite.
  • Sužinoti kaip tiksliai formuluoti savo norus ir kokius veiksmus reikia atlikti bei kokių Visatos dėsnių reikia laikytis, kad Jūsų naujieji 2017 metų siekiai ir norai taptu realybe.
  • Savo siekius paversti konkretizuotais norais, sąmoningai padidinant jų išsipildymo tikimybę.
  • Išsigryninsite ar iš tiesų norite būtent to, ko Jums atrodo, kad norite. Suvoksite ar tuose Jūsų noruose nėra kokių paslėptų ir Jūsų protu nesuvokiamų trukdžių, kurie būtent ir trukdo gauti tai, ko iš tiesų norite. Ieškosime vidinių blokų, ribotų įsitikinimų ar mąstymo stereotipų, galinčių trukdyti tikslus įgyvendinti.
  • Atliksite specialią meditaciją (teta dažnyje), skirtą ribotų įsitikinimų šalinimui.
  • Specialiu kūno testu išsiaiškinsite ar jūsų siekiai Jums priimtini, tinkami ir ar Jūsų protas, širdis ir siela veikia išvien.
  • Kalbėsime apie tai, kodėl tie norai taip ir neišsipildo. Ar tikrai neišsipildo?
  • Atliksite ypatingą meditaciją (teta dažnyje), kurios metu vizualizuosite savo galutinį tikslą ir įtvirtinsite pasąmonėje savo svajonės vaizdinį.
  • Žengsite didelį žingsnį, kad ši Jūsų Naujųjų metų siekiai taptų Jūsų REALYBE.

Gintare Davainiene

Seminarą ves GINTARĖ DAVAINIENĖ  – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota NLP ir „ThetaHealing“ praktikė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Turi 13 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 22 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Apie lektorę plačiau: www.dreamer.lt

 Seminaro kaina 29 eurai. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Renginio dieną prašome registruotis telefonu. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį.

Svarbu: su savimi reikia atsinešti šiltas kojines arba šlepetes, nes patalpoje reikės nusiauti. Pertraukėlių metu galėsite atsigerti šiltos arbatos ar kavos. Patartina atsinešti tik lengvų užkandžių: vaisių, sumuštinių ir pan.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.